Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Temmuz-Ağustos aylarında Balkanlar gezisi için motorlu arkadaş arıyorum,

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Temmuz sonu ağustos başı tahminen 4000 km lik bir tur için motorlu arkadaş arıyorum, motorum Regal Raptor DD 150 cc lik, geçen sene aynı motorla 3000 km yarım Balkan turu yapmıştım, bu sene Saray Bosnaya kadar çıkıp adriyatik kıyılarından ve Yunanistan üzerinden Pireden Feribotla Rodos, veya Sakız adası ve müteakiben Türkiye olarak düşünüyoru, 3 yabancı dilim yeteri kadar mekanik bilgim , Rota mevki ve Coğrafya konusunda donanımlıyım 72 yaşında olup 55 yıllık motorcuyum, 15 yıl yurtdışı tecrübem var ilgilenen arkadaşlar olursa lütfen E-Mail yoluyla irtibat kursun, E-Mail Adresim; navarin11@hotmail.com
    Onur34, leyli, sheriff87 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    hocam yoldaş arıyorsanız tüm masraflara sponsor olursanız gelecek olan çok kişi çıkacaktır

Motosikleti
    Café Racer
    Bütçem olsa size eşlik etmek isterdim. ☺

Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

Motosikleti
    R25
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yoldaş arıyorsanız tüm masraflara sponsor olursanız gelecek olan çok kişi çıkacaktır

İnsan kendinden utanır yahu, hem gezeceksin hemde elini cebine atmayacaksin daraldım resmen ..
    fz6_fazer bunu beğendi.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İmrendim.Allah sağlık ve nice kilometreler nasip etsin kazasız belasız.Sözde Ağustos ayında Karadeniz ya da balkan turu var kafamda fakat yirmigundur kullanamiyorum.Umarim istediğiniz yol arkadaşlari da denk gelir.Sponsorculara da dikkat;)

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temmuz sonu ağustos başı tahminen 4000 km lik bir tur için motorlu arkadaş arıyorum, motorum Regal Raptor DD 150 cc lik, geçen sene aynı motorla 3000 km yarım Balkan turu yapmıştım, bu sene Saray Bosnaya kadar çıkıp adriyatik kıyılarından ve Yunanistan üzerinden Pireden Feribotla Rodos, veya Sakız adası ve müteakiben Türkiye olarak düşünüyoru, 3 yabancı dilim yeteri kadar mekanik bilgim , Rota mevki ve Coğrafya konusunda donanımlıyım 72 yaşında olup 55 yıllık motorcuyum, 15 yıl yurtdışı tecrübem var ilgilenen arkadaşlar olursa lütfen E-Mail yoluyla irtibat kursun, E-Mail Adresim; navarin11@hotmail.com
    Bu sene işler dolayısıyla vaktim olmayacak, ama seneye Arnavutluk tarafına gitmeyi düşünüyorum. O zaman kısmet olursa birlikte gitmek çok güzel olur.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Helal olsun amcama 72 yaşında amcamın 17 yaşındaki kardeşe laf sokması garip olsada haketmiş. Kaç gün sürer bu tur amcam benim motorla ikimiz gidersek sana katılabilirim

Motosikleti
    R25
    Navarin amca yaşın büyük saygısızlık etmek istemem sana, ne yazdığını tam anlamadım ama sen beni yanlış anlamışsın orası kesin, benim demek istediğim; senin sponsorluğunda bu geziye katılırım diyecek biri varsa kendinden utanmalı, beleşcilikle gezi yapılmaz demek istedim..

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Sayın TVS 01 arkadaşım yanlış anlamış olabilirim tamamda, senin hemen aklına böyle birşey gelmeside sanki biraz tuhaf gibi, yani yaş itibariyle koltuk değneği aranıyormuş hiisi verilmiş gibi oldu, nasipse gidip geldikten sonra eğer fotoğraf koymayı becerebilirsem meraklılar takip edebilirler, herşeyden evvel azim ve iyi niyet, adam 83 yaşında İstanbul boğazını yüzerek geçti neyse tekerin düz bassın.

Motosikleti
    R25
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın TVS 01 arkadaşım yanlış anlamış olabilirim tamamda, senin hemen aklına böyle birşey gelmeside sanki biraz tuhaf gibi, yani yaş itibariyle koltuk değneği aranıyormuş hiisi verilmiş gibi oldu, nasipse gidip geldikten sonra eğer fotoğraf koymayı becerebilirsem meraklılar takip edebilirler, herşeyden evvel azim ve iyi niyet, adam 83 yaşında İstanbul boğazını yüzerek geçti neyse tekerin düz bassın.
    Tamam amca senin eşşeğin kancık olsun hayırlı yolculuklar

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Yolunuz açık olsun.

Motosikleti
    MT-25
    Arka koltuk bos mu ) ahaha biz de anca akyakaya surelim avunalim. Olsun oralarda güzel

Hayirli yolculuklar . Guzel resimler bekliyoruz

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Ya bi Balkan gezisi için arkadaş aramaya kalktık hemende sponsorluk,bedava lafları ortaya çıktı ya zaten pekde ümitli değildimde hadi dedim belki nesli tükenmekte olan motor hastası çıkarda akşamları güneş batırırız diye düşündüm neyse durmak yok yola devam zaten at sıkılı tüfek çakılı hazır askeriz ha dedikmi gıv gıv vırrrrn vırrrn gider abbas durdursan durmaz.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Yolunuz açık olsun, bende defalarca aradım bulamadım.
    1ay öncesi aramaya başladım,birini bulabilirmiyim ama nafile, sizin gibi delikanlının hızına yetişmek zor
    Keyifli sürüşler diler, şansın bol olsun

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Sizin konuya en azından iyi kötü cevap yazıldı benimkilere 1 tane bile yol 22-23 Temmuz gibi çıkacağım bende yola Eskişehir'den Artvin'e kadar. Yolda motorcu denk gelirse beraber yoksa yalnız .

Motosikleti
    Café Racer
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka koltuk bos mu ) ahaha biz de anca akyakaya surelim avunalim. Olsun oralarda güzel

Hayirli yolculuklar . Guzel resimler bekliyoruz
    Aaa Muğla'dan bir Akyaka sevdalısı çıktı.
    Neredeyse her gün inip çıkıyorum. Azmakta sigara içip geri dönüyorum.

Beraber gazlayalım. ☺

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Keşke şartlar müsait olsaydı bu geziye birlikte çıksaydık size iyi yolculuklar dilerim

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa Muğla'dan bir Akyaka sevdalısı çıktı.
    Neredeyse her gün inip çıkıyorum. Azmakta sigara içip geri dönüyorum.

Beraber gazlayalım. ☺
    Antalyadayim ben

Motosikleti
    SYM Fiddle III 200i
    Zamanım olsaydı gerçekten güzel bir deneyim olabilirdi. Deneyimlerinizden faydalanmak isterdim. Umarım iyi bir yoldaş bulabilirsiniz. Şimdiden keyifli yolculuklar.

Motosikleti
    Café Racer
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalyadayim ben
    Uzakmış baya, olmadı bu şimdi. 🤣

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)