Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Hayalimizi Gerçekleştiriyoruz :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    GkRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rr
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır düşündüğümüz ancak bir türlü cesaret edemediğimiz ve ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz içerisinde motoyıkama,sıcak soğuk sandwichler,profesyonel kahve çeşitleri,ızgara köfte,wraplar ve olmazsa olmaz çay Ataşehir de şuan hala tadilatıyla uğraşıyoruz fikirlerinizi ve desteklerinizı bekliyoruz.isim biraz tanıdık gelebilir TuBrothers Coffee and Snack yardım etmek bi ucundan da ben tutam diyen olursa baş tacı a sından z sine el işçiliği yapiyoruz malum motorcuyuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Fiyatlar bindirme olmaz inşallah, şimdiden hayırlı olsun..

Motosikleti
    Rr
    Tesekkurler Maksat sevdiğimiz işle uğraşıp güzel insanlar tanımak fiyatlar ile çok bi işimiz yok
    sedat karaca bunu beğendi.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Mekan Ataşehir'in neresinde?

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tip şeyleri İstanbul dışında bulmak çok zor oluyor. Kıskanıyorum açıkçası Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    .
    Profesyonel kahve çeşitleri derkennnn içeriklerini ve ayrıntılarını bir anlatsanıza.

Ben arkadaşı olan bir tip değilim,kendi kendime takılırkende her gittiğim kahveci de riske atmamak için çok şekerli türk kahvesi yada çay içerim.
    Mesela kolombia kahvesi yada bilmem kaç derece soya sütlü mü soslumu her ne halt karışımlar ne demektir,kimlerdendir

Ben mutfak sanatlarına yeniliklere meraklıyımdır da iş reele gelince,hele hele isimlerden girmek zor.
    Hamburgerciler de öyle geliyordu.

Özetle mahallede büyümüş bitli çocuklardık dilim varmıyor o siparişlere.
    Hayırlı olsun bu arada
    kovboy03, sheriff87 ve Osm@n bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Hayırlı olsun

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profesyonel kahve çeşitleri derkennnn içeriklerini ve ayrıntılarını bir anlatsanıza.

Ben arkadaşı olan bir tip değilim,kendi kendime takılırkende her gittiğim kahveci de riske atmamak için çok şekerli türk kahvesi yada çay içerim.
    Mesela kolombia kahvesi yada bilmem kaç derece soya sütlü mü soslumu her ne halt karışımlar ne demektir,kimlerdendir

Ben mutfak sanatlarına yeniliklere meraklıyımdır da iş reele gelince,hele hele isimlerden girmek zor.
    Hamburgerciler de öyle geliyordu.

Özetle mahallede büyümüş bitli çocuklardık dilim varmıyor o siparişlere.
    Hayırlı olsun bu arada
    Siparişini alan garson senden farklı bi konumda değil, japonların yaptığı gibi, dilinin döndüğü kadar kendini ifade etmeye çalış zamanla düzelir.

Damak tadın sabit kalır, kötü olur.

Zaten bildiğimiz ürünün ismini kendine göre yorumlayıp telafuzu zor bi şekilde sunmak moda durumda. Çok sallama

Motosikleti
    Rr
    Merhabalar Barbaros mahallesinde google amcaya kaydını yaptirdik TuBrothers Ataşehir yazınca çıkıyor,instagram ve facebook hesaplarını da açtık resimleri var kahveye gelince profesyonel kahve makinası aldık kahveyi sanırım (emin olmamakla birlikte Guatemala kahvesi )envaye çeşit şurup aldık Fo marka bi açılış yapmak istiyoruz ücretsiz sucuk ekmek partisi tadında hem dostlarla tanışmak hemde mekan hakkında fikir edinmek bizim gözümüz alıştı ne eksik ne fazla açılmadan da çay kahve mevcut hasbihal etmek isteyen arkaslarimizi beklerim birde açılış organizasyon u nu nasıl yapalım fikirlerinizi bekliyorum hocam

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    mezun olduğum lisenin hemen yakınlarında evimede yakınmış, artık motorumu sizde yıkatırım o zaman fiyatlar uygun olursa hayırlı olsun.

Motosikleti
    Rr
    Fiyatlar öğrenci işi olacak malzeme ise kaliteli hatta proje self servis tadında olacak malum biz motosiklet kullanicilari motosikletimizin herşeyi ile kendimiz uğraşmak isteriz birazda buna imkan sağlıyacagız @alpaksu çok sevindim mutlaka bekliyoruz

Motosikleti
    R25
    Abi gözünü seveyim açılışta sucuk ekmek dedinde dana Eti olsun lütfen, heryerde tavuk Eti var ne tost yiyebiliyorum nede pizza
    nines bunu beğendi.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Yıllarca hayaliyle yandığım şey, inş siz yaparsınız

Motosikleti
    Rr
    @TVs söz sana dana eti @fatih hocam bizde yıllarca hayalini kurduk bi cesaret bıraktık işi gücü Rabbim utandirmasin

Motor yikanirken kahve keyfi süpermiş hayirli olsun. Her masanin yanina bi 3 lü priz koymayi unutmayın laptoplar ve şarj aletleri için

Motosikleti
    Rr
    Bu önerinizi dikkate alıyor ve yarın ilk iş prizleri ayarliyorum instagram hesabimizdan fotosunu paylaşıyor olacağım bu gibi fikirlere ihtiyacimiz mevcut
    mchi ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    r25
    Motosikletler yıkanırken izlenebilirse çok güzel olur

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    merhaba,öncelikle girişimciliğinizi kutlarım.gördüğünüz gibi birçok kişinin hayalini gerçekleştirmek üzeresiniz.umarım işinizde başarılı olup,bu piyasada isim yapıp tutunursunuz.rızkınız bol yolunuz açık olsun.buradan müdaviminiz olamayacağım ama gönlümüz sizlerle.benim önerimde mekanın fazla gösterişli olmaması yönünde.yukarıda ki önerileri sıralamak gerekirse:

-biz rüzgar sevdalılarına hesaplı olması,
    -Motosikletler yıkanırken izlenebilirliği,
    -hatta kişi self servis isterse kendisi yıkaması,
    -masaların yanında 3'lü priz bulunması,
    -mekanın fazla gösterişli olmaması,
    -
    -
    -
    -
    Metehan07-70 ve Onur34 bunu beğendiler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ne güzel bi proje inşallah başarılı kazançlı olsun. Ataşehirde olması da benim için ayrıca iyi İstanbulda biraz bildiğim yegane semt, geldiğimde mutlaka uğrarım 👍

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Ayran olacaksa dukkanda eker cam sisedeki ayranlar olsun.
    Mekana TV koymayin. Calisanlar guleryuzlu olsun. Acilista cekilis vs yapin ornegin yikamada indirim ve ya bedava yikatma sansi verin kazananlara.
    İsiklandirmaya dikkat edin insanlarin gozlerini yormamaya ozen gösterin.
    Hayirli olsun.
    BESTAPO bunu beğendi.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Madem konsept motorcular hassas bir konu var. Amerikada gördüğüm bir şeydi bu. Gelen kişiler kasklarını, eldivenlerini ve diğer eşyalarını nereye koyacaklar ?

Her masanın yanında bizim evlerde kullandığımız ayakkabılıklar boyutunda minik rafları siz de koyabilirsiniz. Zaten 4 adam gelse 4 kişinin kaskı bütün masayı kaplıyor. Bu detay da aklıma gelmişken yazayım dedim.
    adanalı bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)