MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Bajaj Uzman Sürüş Ekibi Türkiye Turunda
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet piyasasının hali nedir?

Mondial E-xtreme Max 150
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
    astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Sıfır motor fiyatı artarsa ikinci elde artar, aksini düşünmek mantık dışı olur.
    Bugün r25'e 1000tl zam gelse ertesi gün ikinci el fiyatları en az 500tl artar.
    Sen onu 3 ay önce şu kadara aldın kullandın şimdi aldığın fiyata satıyorsun diyemezsin.
    Adam sana ucuza motor verirse zamlanmış yeni fiyatlardan nasıl motor alacak.
    Yani kar etmiyor oda gidip pahalıya motor alacak.

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır motor fiyatı artarsa ikinci elde artar, aksini düşünmek mantık dışı olur.
    Bugün r25'e 1000tl zam gelse ertesi gün ikinci el fiyatları en az 500tl artar.
    Sen onu 3 ay önce şu kadara aldın kullandın şimdi aldığın fiyata satıyorsun diyemezsin.
    Adam sana ucuza motor verirse zamlanmış yeni fiyatlardan nasıl motor alacak.
    Yani kar etmiyor oda gidip pahalıya motor alacak.
    Yok abicim burayı dinlersen 2015 model motoru satmak için üstüne para vericeksin

Keşke alıcı olsada millet karlı karlı satsa ama yok kardeşim.Son yılların motosiklet satış rakamlarına bak sürekli düşüyor buda alıcının giderek azaldığını gösterir.Daha zorlayıpta ben aldığım fiyattan satarım motosiklete yaptığım masraflarıda üzerine koyar satarım demenin anlamı yok.Fiyatı kıracaksın karşıdakininde işini görsün sende boşa bekletipte daha mastaf yapmıcaksın Haksızmıyım ?

Moderatör Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sözüm meclisten dışarı motosikletin turşusunu çıkarıp,birde kar etme amacıyla fiyat şişirenlerin motosikletleri inşallah ellerinde patlar.

Ben ikinci elde gerçekten temizliğine inandığım bir motosiklete piyasa ortalamasının üstünde vermekten çekinmem.

Çünkü bilirim ki temiz,bakımlı bir motosiklet beni üzmez,yolda bırakmaz,canımı sıkmaz.

Ki ikinci elde türlü çakallıkların döndüğü bir piyasada +100-200 fazla vereceğiniz bir motosiklet sizi hor kullanılmış ve sonradan birçok arıza tamir maliyetiyle uğraştıracak ekstra yüklerden kurtaracaktır.

Biraz da nasip,kısmet işi ama ince eleyip,sık dokumakta ve özellikle geçmişini bildiğimiz bir ikinci el aracı almakta her zaman fayda görüyorum.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R 2016
    Yorumları okudukça buna şükür diyecek hale geldim. Nerem doğru ki muhabbetine dönmüş iş. Maalesef bu kafada insanlar olduğu sürece de olumlu bir gelişme beklemek polyannacılık olur.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z800
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kawasaki Z serisi bir motosiklet bakıyorum arada ve hoşuma gidenleri favoriye ekledim. Bende nasıl bir şans vara artık, hangi motosikleti ekelesem ertesi gün zamlanıyor . Bir günde kafadan 1.000 tl ekledikleri oldu .Piyasanın halinden pek haberleri yok sanırım :D
    Satılık Z800 ABS 2014 17000km Arrow egzoz

5 senelik motor 150cc 20000 km de ama sıfırdan farkı yok
    leyli bunu beğendi.

Bajaj Dominar 400
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)