Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Emniyet / Asayiş Birimlerimize Teşekkürler.

Motovento
    REKLAM ALANI

Farkındamısınız bilmem , son 2 ay'dan beri denetimler sıkı , bunun sonucunda yaşadığım ilçede başta (okuğum kadarı ile tüm yurt çapında)Hırsızlık(benim tanımıma göre teröristtir bunlar , ev kapı penceresini alet ile kırmak/yaşayanları bayıltmak/yaralamak/öldürmek vb , umarım kanun değişip ev/mülk sahibine "öldürme hakkı" verilir )

Ses terörü estiren bilimum motosiklet/otomobili , artık sokaklarda göremiyorum , umar ve dilerimki aynı çalışma disiplini devam eder , keşke tüm birimlere "desibel ölçer verip nizami ölçtürseler" vallahi billahi 2 aydır nisbeten rahat uyumaktayım sessizlik ve hırsızlık vakaları nerede ise sıfıra inmiş , huzurlu ve güvenli hiss ediyorum.

Emeği geçen tüm birimlere samimiyetle teşekkür ederim.

Not : Kasıntı ve insan gibi konuşup/davranmayan aynasızları sevmem.
    Onur34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Hep böyle olması gerekmiyormu zaten, yukarılardan bi emir gelmişki 1 aydır denetimler sıkı, inşallah polis amcalarımız araç içinde klimayı açıp uyumayı bırakırda böyle devam ederler..

Bugüne kadar bilerek izin mi veriliyordu? Kanun mu değişti? Yetkiler mi değişti? Bugüne kadar devletimiz teröristlere bilerek göz mü yumuyordu? Madem yapılabiliyordu neden bugüne kadar yapılmadı. O kadar kişinin motoru çalındı, evi soyuldu. Çalışarak, didinerek aldıkları motorlar gitti. Bu kişilerin hakkı yenmedi mi şimdi? O polisler madem böyle denetim yapıp hırsızlara göz açtırmayabiliyorlardı, neden bugüne kadar yapmadılar? Bunlar şimdi cennete gideceklerine mi inanıyorlar o kadar motosikleti çalınan insanın haklarını yedikten sonra?
    kareem1987 bunu beğendi.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Denetimler vs. Arttımı Bilmem ama hırsızlık, yolsuzluk, tecevüz, Töre cinayeti, radar cezası, zam, çin malı, çekirdeksiz domates, tarımda kota, hayvan ve insan katliamı, fetö, fetöden içeri alınanlar ve kandırıldığını iddea eden sayısı, suriyeli, mülteci ölümleri, orta doğuda huzur, canlı bomba, orta doğuda birbirini .ikerek üreyen farklı isimlerde terör örgütleri vs. Arttığını birtek ben mi düşünüyor ve görüyorum.

ÖZELLİKLE YUKARI YAZMADIM!
    HİÇ BİRYERDE HABER OLMAYAN ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLELERİNE SABIR DİLERİM.
    REFERANDUMDAN evet ÇIKARSA TERÖR BİTECEK. bunlar terör bitsin istemiyorlar bunedenle hayır diyorlar mı demiştiniz.
    2016-2017 TERÖR NEDİR UNUTTUK.
    Denetimler artmış onun borusu bunun deliği denetleniyormuş. Bunlar olması gerekenler zaten denetlenecek kardeşim denetlemeler artmayacak. Adam gibi yaşam şartlarını sağlamak nasıl ailede birilerinin göreviyse devlette birileri bu iş için para kazanıyor ve makam işgal ediyor.
    Yapacaklar işleri O.
    ilkeronat, kareem1987 ve Potenza bunu beğendiler.

Valla ben işim gereği ekseriyetle emniyete girer çıkarım her gittiğimde telefondan okey oynayıp çay içiyolar. Ekip desteğe çağırıyor telsizden adam görevdeyiz diyip gitmiyor, halbuki pişpirik atıyolar. Pişpirik görevi zaar. Geçen motosikleti çalınan bir çocuğu başlarına iş çıktı diye neredeyse dövecekler.

O yüzden, geçiniz.

Motosikleti
    R25
    Asker yok artık, ordu itibarsızlaştırıldı hükümet polise birçok yetki verdi ve onlarda iyice havaya girdi.. 155 i bi arayın bakalım ayırıyorum; ölüyorum diye telefonda kaç dakika bekleyeceksiniz de bi polis cevap verecek.. yurtdışında sen polise çağrı bile bıraksan onlar geri dönüyor sana..

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asker yok artık, ordu itibarsızlaştırıldı hükümet polise birçok yetki verdi ve onlarda iyice havaya girdi.. 155 i bi arayın bakalım ayırıyorum; ölüyorum diye telefonda kaç dakika bekleyeceksiniz de bi polis cevap verecek.. yurtdışında sen polise çağrı bile bıraksan onlar geri dönüyor sana..
    Asker nasıl yok baboş ?
    Benim kuzen felan hep askerde...
    Bizi kandırdılar demek ki...

Afedersiniz s*çtığı b*ku siyasete bağlayan memleketimin insanı midemi bulandiriyor.
    Kusasım geliyo, direniyorum kendimi zor tutuyorum.

Şimdi cümle içinde "Direniyorum" dedim diye gezici felan diye düşünürsünüz ama olayın aslı öyle değil, Endurocuyum ben...
    Carbondioxid ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afedersiniz s*çtığı b*ku siyasete bağlayan memleketimin insanı midemi bulandiriyor.
    Endurocuyum ben...
    Eline sağlık , dönüp dolaştırıp lafı "siyaset/politika" foseptiğine bağlarlar, hoş bu gözler 90'lar sonunda "Aaa" diye kelime başına başladığında "Allah dedi/diyecek" içeri tıkın / atın şutlayın / kovun denildiğine şahid oldu.

Hulasa geçiniz bu huylardan ,en azından huzurlu geçen ay/haftaların konforunu sürün ve hakkı teslim edin / zor gelsede "bir kuru teşekkür" edin.

Not : Kıl/tüy takımından olmadığımı , hiçbir siyasi görüşü benimsemediğimi , herdaim beyan ettim ederimde , şaşılacak şekilde herkonuya fırsat buldukça tenkit eder gibi, aslında saldıranları görünce " midem bulanıyor " peşinen yazayım , benim gördügüm/yaşadığım tecrübeler bana fazlası ile yetiyor , dolayısı ile kimse ukalaca akıl vermesin.
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    versys650
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındamısınız bilmem , son 2 ay'dan beri denetimler sıkı , bunun sonucunda yaşadığım ilçede başta (okuğum kadarı ile tüm yurt çapında)Hırsızlık(benim tanımıma göre teröristtir bunlar , ev kapı penceresini alet ile kırmak/yaşayanları bayıltmak/yaralamak/öldürmek vb , umarım kanun değişip ev/mülk sahibine "öldürme hakkı" verilir )

Ses terörü estiren bilimum motosiklet/otomobili , artık sokaklarda göremiyorum , umar ve dilerimki aynı çalışma disiplini devam eder , keşke tüm birimlere "desibel ölçer verip nizami ölçtürseler" vallahi billahi 2 aydır nisbeten rahat uyumaktayım sessizlik ve hırsızlık vakaları nerede ise sıfıra inmiş , huzurlu ve güvenli hiss ediyorum.

Emeği geçen tüm birimlere samimiyetle teşekkür ederim.

Not : Kasıntı ve insan gibi konuşup/davranmayan aynasızları sevmem.
    *1 umarım kanun değişip ev/mülk sahibine "öldürme hakkı" verilir )

Alıntı da yaptım ama siyasi güç oluşsun diyerek kopyaladım yazınızı. Ne alakaysa.
    Kanun değişecek herkese öldürme hakkıda verecekler sıkmayın canınızı. Silahsız kimse kalmayacak ki herkes adaletini sağlasın diye.
    NOT:UMUT ETTİĞİNİZ (UMURIM)*1 KANUN DEĞİŞİKLİĞİNİ NE BEN NE POLİS NE ASKER YAPIYOR KANUN DEĞİŞİKLİĞİNİ MECLİS YAPIYOR*2

*2 MECLİS İÇİNDE SİYASET YAPANLAR.

TEKRAR EDEYİM DEVLET İÇİNDE HERKES GÖREVİNİ YAPMAK ZORUNDADIR YER İŞGAL EDEN VE BUNA GÖZ YUMANLAR VE SİSTEMİ ÖYLE YÖNETENLERLE ÖYLE KABUL EDENLER VATANININ İYİLİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORDUR.
    Yani herkes işini yapacak. Siyaset yapanlar kanun çıkarıyorsa bunu ilk siz ifade etmişsiniz zaten siyasilerden yeni kanun umarak.

Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    *1 umarım kanun değişip ev/mülk sahibine "öldürme hakkı" verilir )

Alıntı da yaptım ama siyasi güç oluşsun diyerek kopyaladım yazınızı. Ne alakaysa.
    Kanun değişecek herkese öldürme hakkıda verecekler sıkmayın canınızı. Silahsız kimse kalmayacak ki herkes adaletini sağlasın diye.
    NOT:UMUT ETTİĞİNİZ (UMURIM)*1 KANUN DEĞİŞİKLİĞİNİ NE BEN NE POLİS NE ASKER YAPIYOR KANUN DEĞİŞİKLİĞİNİ MECLİS YAPIYOR*2

*2 MECLİS İÇİNDE SİYASET YAPANLAR.

TEKRAR EDEYİM DEVLET İÇİNDE HERKES GÖREVİNİ YAPMAK ZORUNDADIR YER İŞGAL EDEN VE BUNA GÖZ YUMANLAR VE SİSTEMİ ÖYLE YÖNETENLERLE ÖYLE KABUL EDENLER VATANININ İYİLİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORDUR.
    Yani herkes işini yapacak. Siyaset yapanlar kanun çıkarıyorsa bunu ilk siz ifade etmişsiniz zaten siyasilerden yeni kanun umarak.
    Efendi , başbaşa oturup arpa suyu köpürterek kapsamlı konuşmak isterdim demek isterdimki , yok sizin ile olmaz.

Filan güruhun/kişinin başarısıdır , diye yazılır , irin/cerahat/çıbanın olgunlaşması beklenip ameliye/enterne edilir/edildi diye okunur.

Merak buyurmayınız , bendeniz sizden çoook daha karamsarım , hatta ilersini "madmax" yılları olarak niteliyorum küresel olarak , sadece ülkemize münhasır değil.

Siyasilerin tüm yetkileri ellerinde tuttuklarına inanmıyorum , inanan varsa mutluluklar.

Allah kötü ile karşılaştırmasın , ancak yukarda örneklediğim durum başa gelir ise , analitik/kanuni düşünüp buyur beğim deyip domalacak değilim , senelerdir bu tip ve yazılmayacak bazı durumlar yaşadım , bundan dolayı rahat geçen 2 aylık süreyi hor görmeyin.

Ne ise , insan işte alıntılandıgında cevaplama gerekliliği duyuyor , tabiat.

Motosikleti
    versys650
    O zaman siyaset heryerdeyse konuşmadan durmak zor.
    Güneş biraz zayıflamışken bir tür atalım.
    Geçen gün çeviren polisimizi bugün yeniden yormamak için başka yol kullanacağım çünkü eksik yok. Herşeyi tam konserim kaskıda var diyor zaar.
    Sağlıcakla kalalım vurma ve vurulma hakkı halka caiz görülene kadar.
    Alıntı ve laf kaktırmaca yapmadım.
    Biliyorum bu forum içinde ki bir çok yazan kişiler iyi niyetli. Ama klavye yazmakla anlatmakla yetmiyor.

Motosikleti
    R25
    Asker nasıl yok baboş ?
    Benim kuzen felan hep askerde...
    Bizi kandırdılar demek ki...

Şimdi cümle içinde "Direniyorum" dedim diye gezici felan diye düşünürsünüz ama olayın aslı öyle değil, Endurocuyum ben...
    Doğru diyorsun askerin başına çuval geçirilirken dünyayı ayağa kaldırdık, şehitlere kelle öcalana sayın diyen bi reisimiz var, harp okullarını kapatan, polise geniş yetkiler veren bü hükümetimiz var,yemekten zehirlenen 100 lerce askerimiz var ve bu zehirlenmeler sonucu yemek veren şirket araştırılsın diye Meclis'e sunulan önergeyi iptal eden hükümetimiz var. Son olarak fetönün siyasi ayağı araştırılsın diye muhalefet önerge vermişti ve Akp onuda reddetti. Sen şimdi kalkmışsın 10 yasında çocuk gibi yeğenim askerde diyorsun. Böyle devam et..
    aquarist4 bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Doğru diyorsun askerin başına çuval geçirilirken dünyayı ayağa kaldırdık, şehitlere kelle öcalana sayın diyen bi reisimiz var, harp okullarını kapatan, polise geniş yetkiler veren bü hükümetimiz var,yemekten zehirlenen 100 lerce askerimiz var ve bu zehirlenmeler sonucu yemek veren şirket araştırılsın diye Meclis'e sunulan önergeyi iptal eden hükümetimiz var. Son olarak fetönün siyasi ayağı araştırılsın diye muhalefet önerge vermişti ve Akp onuda reddetti. Sen şimdi kalkmışsın 10 yasında çocuk gibi yeğenim askerde diyorsun. Böyle devam et..
    Yazdığın yazının içinde dikkata alabildiğim iki kısım var, biri fetonun siyasi ayağı araştırılsın dediğini iddia ettiğin "Teröristlerle deyim yerindeyse kanka olan muhalefet".

Diğeri "10 yaşındaki yeğenim askerde" dediğim cümle yada onu ima ettiğim cümle.
    Öyle bi yazı yazdigimi göremiyorum.
    Kuzenim dediğim adam muhtemelen senden yaş olarak büyüktür diye düşünüyorum hatta.

Siyasi muhabbetlerden nefret ederim, buyurun istediğiniz zaman sabahlara kadar motosiklet muhabbeti yapalım, hatta sizin icin Supersport muhabbeti bile yapacağım soz veriyorum...
    Ama siyasi muhabbetlerin içine beni dahil etmeyin.

Teşekkürler şimdiden.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    R25
    Yazdığın yazının içinde dikkata alabildiğim iki kısım var, biri fetonun siyasi ayağı araştırılsın dediğini iddia ettiğin "Teröristlerle deyim yerindeyse kanka olan muhalefet".

Diğeri "10 yaşındaki yeğenim askerde" dediğim cümle yada onu ima ettiğim cümle.
    Öyle bi yazı yazdigimi göremiyorum.
    Kuzenim dediğim adam muhtemelen senden yaş olarak büyüktür diye düşünüyorum hatta.

Siyasi muhabbetlerden nefret ederim, buyurun istediğiniz zaman sabahlara kadar motosiklet muhabbeti yapalım, hatta sizin icin Supersport muhabbeti bile yapacağım soz veriyorum...
    Ama siyasi muhabbetlerin içine beni dahil etmeyin.

Teşekkürler şimdiden.
    Ben bugüne kadar muhalefet partilerden birinin vatanına dön muhterem hocamız diye ağladığını görmedim, herkes işine geldiği gibi cevap verıyor..
    aquarist4 bunu beğendi.

Farkinda misin bilmem denetimler sadece motorcuya karsi siki, motorcu sayisi azaldi, tesekkurler

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ben bugüne kadar muhalefet partilerden birinin vatanına dön muhterem hocamız diye ağladığını görmedim, herkes işine geldiği gibi cevap verıyor..
    "Muhterem hocanızı" kastedemedim bende zaten..
    Alâni olarak "Biz sırtımızı pydye dayadık diyen bir zihniyetle can ciğerler...
    Nasılda salladılar ama iktidarı ?...
    Anlatabildim mi ?

Anlarmısınız bilmiyorum ama şöyle özetleyeyim;

Bütün işi vatana hainlik olan bir terörist düşünün, cocuk katili bir varlık.
    Bana gelip diyor ki "Bak yere Türk bayrağı düşmüş, gel onu beraber yerden kaldıralım."

Söylediği iş bana gore yapılması her Türkiye vatandaşının temel görevidir bayrağı yerden kaldırmak, ama ben o bayrağı o adamla beraber yerden kaldırmam.

Adamın bana yap dediği iş ne kadar doğru olursa olsun, o adamla yan yana olacaksam eğer, gider yanlışı yaparım.
    O işin içinde mutlaka afedersin bir or*spuluk vardır eminim.

Başkanlık sistemine karşı olan tüm avrupa ülkeleri tek adam sistemi ile yaşıyor yıllardır.
    Almanya bizim icin endişelenmiyormuş bak bak...
    Ulan 2002 yilinda kan ağladık enflasyon dünya tarihinde rekor kırdı, o zaman neden endişelenmedin ?

Akla mantığa sigiyormu avrupanın bizim iyiligimizi isteyeceği ?
    Ya hu siz buna inanıyormusunuz hocam ?

Ben "Bu adam gitsin filistin gibi olsakta razıyım diyen bir muhalefet zihniyetine şahit oldum , yalanım varsa su koltuktan kalkmak nasip olmasın size yemin ederim.

Böyle bir gözü dönmüşlük, afedersiniz böyle bir şerefsizlik olabilir mi ya ?
    En iyi politikacının Allah bin belasını versin, amaçları toprak ticaretinden başka birşey değil.
    Ama yazıktır yapmayın hocam, iki karış toprak için milyon can veren atanıza dedenize yazıktır, şu Hilale yıldıza yazıktır, bir kişinin kendi karakterine sinirlenip gözünüzü kör edip Vatanı gözden çıkarmayın vallahi billahi yazık.

Sözüm "sadece size" değil.
    Üstüne alınması gereken herkes alınacaktır zaten.
    Yapmayın defalarca yalvarıyorum, Herşey vatan için diyen, 20 yaşındaki askerin polisin Mehmet'in hatrına, bi siyasetçinin karakteri yüzünden vatana küsmeyin.

Yazdığınız hiç bir şeye bu konuda cevap vermicem kusura bakmayın.
    Kanıma dokunuyor, selametle.

Motosikleti
    R25
    "Muhterem hocanızı" kastedemedim bende zaten..
    Alâni olarak "Biz sırtımızı pydye dayadık diyen bir zihniyetle can ciğerler...
    Nasılda salladılar ama iktidarı ?...
    Anlatabildim mi ?

Anlarmısınız bilmiyorum ama şöyle özetleyeyim;

Bütün işi vatana hainlik olan bir terörist düşünün, cocuk katili bir varlık.
    Bana gelip diyor ki "Bak yere Türk bayrağı düşmüş, gel onu beraber yerden kaldıralım."

Söylediği iş bana gore yapılması her Türkiye vatandaşının temel görevidir bayrağı yerden kaldırmak, ama ben o bayrağı o adamla beraber yerden kaldırmam.

Adamın bana yap dediği iş ne kadar doğru olursa olsun, o adamla yan yana olacaksam eğer, gider yanlışı yaparım.
    O işin içinde mutlaka afedersin bir or*spuluk vardır eminim.

Başkanlık sistemine karşı olan tüm avrupa ülkeleri tek adam sistemi ile yaşıyor yıllardır.
    Almanya bizim icin endişelenmiyormuş bak bak...
    Ulan 2002 yilinda kan ağladık enflasyon dünya tarihinde rekor kırdı, o zaman neden endişelenmedin ?

Akla mantığa sigiyormu avrupanın bizim iyiligimizi isteyeceği ?
    Ya hu siz buna inanıyormusunuz hocam ?

Ben "Bu adam gitsin filistin gibi olsakta razıyım diyen bir muhalefet zihniyetine şahit oldum , yalanım varsa su koltuktan kalkmak nasip olmasın size yemin ederim.

Böyle bir gözü dönmüşlük, afedersiniz böyle bir şerefsizlik olabilir mi ya ?
    En iyi politikacının Allah bin belasını versin, amaçları toprak ticaretinden başka birşey değil.
    Ama yazıktır yapmayın hocam, iki karış toprak için milyon can veren atanıza dedenize yazıktır, şu Hilale yıldıza yazıktır, bir kişinin kendi karakterine sinirlenip gözünüzü kör edip Vatanı gözden çıkarmayın vallahi billahi yazık.

Sözüm "sadece size" değil.
    Üstüne alınması gereken herkes alınacaktır zaten.
    Yapmayın defalarca yalvarıyorum, Herşey vatan için diyen, 20 yaşındaki askerin polisin Mehmet'in hatrına, bi siyasetçinin karakteri yüzünden vatana küsmeyin.

Yazdığınız hiç bir şeye bu konuda cevap vermicem kusura bakmayın.
    Kanıma dokunuyor, selametle.
    Haklısın koskoca TC devleti hakimini pkk nın ayağına ben gönderdim, pkk istedi diye belli yerlerde TC yazısını ben kaldırttım, git bak bakalım hangi ziraat bankasının isminin başında TC yazıyor, pkk yı davul zurna ile ben karşıladım, TRT kanallarına Kürt kanallarını ben eklettirdim, pyd ye Türkiye'den ben yol verdim, BOP eşgenelbaşkanıyım diye ben naralar attım sonra inkar ettim, terörist başına ben sayın dedim, Barzani 5 ay önce tr ye geldiğinde Kürdistan bayraklarını Meclis'e ben diktirdim, sen kime hikaye anlatıyorsun be, binlerce şehit vermişsin hepsinin kemikleri sızlıyordur şimdi, o kadar şehit anası ne düşünüyor acaba akpKK işbirliği yapınca, bırakın bu işleri hemşerim siz onu bunu suçlayacagınıza kime oy verdiğinize bakın sonra konusun.
    aquarist4, Potenza ve ilkeronat bunu beğendiler.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Haklısın koskoca TC devleti hakimini pkk nın ayağına ben gönderdim, pkk istedi diye belli yerlerde TC yazısını ben kaldırttım, git bak bakalım hangi ziraat bankasının isminin başında TC yazıyor, pkk yı davul zurna ile ben karşıladım, TRT kanallarına Kürt kanallarını ben eklettirdim, pyd ye Türkiye'den ben yol verdim, BOP eşgenelbaşkanıyım diye ben naralar attım sonra inkar ettim, terörist başına ben sayın dedim, Barzani 5 ay önce tr ye geldiğinde Kürdistan bayraklarını Meclis'e ben diktirdim, sen kime hikaye anlatıyorsun be, binlerce şehit vermişsin hepsinin kemikleri sızlıyordur şimdi, o kadar şehit anası ne düşünüyor acaba akpKK işbirliği yapınca, bırakın bu işleri hemşerim siz onu bunu suçlayacagınıza kime oy verdiğinize bakın sonra konusun.
    Size sadece;
    Güzel güneşli günler dilerim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Size sadece;
    Güzel güneşli günler dilerim.
    Kuzen ne diyor bu.?
    Ya he he..
    Potenza bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Hangi Avrupa ülkeleri tek adam rejimi ile yönetiliyor yıllardır, bir söyler misiniz çok merak ettim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)