Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bilmiyorum sizde de oluyor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık olarak motosiklet üzerinde 20 000 km den fazla bir tecrübe sahibiyim.Fakat işin garip tarafı, bu sitede yada başka bir yerde motosiklet sürücülerinin yaptığı kazaları okuyunca,izleyince içimi bir korku sarıyor. Daha önce bir kaç ufak kaza atlatmama rağmen yinede motosikletten vazgecemiyorum.Bazen yolda giderken içime bir korku giriyor ulan düşmesek bari falan diyorum,ama yinede her gün,yaz kış demeden üzerindeyim. Ben mi normal değilim, yoksa motorcu olmak böyle birşey mi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Ben motosikleti lunaparktaki adrenalini yükselten oyuncaklara benzetiyorum.
    Tehlikeli ama zevkli.
    Tehlike benim motosiklet kullanmamda değil ,beni araç olarak görmeyen sürücü lerde.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

okanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Bu korku olmasa iş cahil cesaretine döner diye düşünüyorum. 60.000 küsür km sonra bende de hala var, olmalı da
    leyli bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    kardesım bu tarz dusuncelere kapılıyo olmanda bır sorun yok tam tersı bu tarz vıdeoları ızledıkce ve bunlarda olusan kazalara baktıkca eger ders cıkarabılıyorsan benzer durumlarla karsılastıgında daha soguk kanlı ve daha fazla öngörü sahıbı olursun bu sebepten bunlar aslında senı kurtaracak seyler korkacak kadar akıllı motosıklete bınebılecek kadar cesur olmalısın.. bu soyledıklerını yasamayan ınsanlar zaten kendı kapasıtelerının uzerınde seyler deneyıp bir gun vefat edıyolar.. ıyı surusler.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    oluyor, hem de her gün.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    İcinizde kaza yapar miyim endişesi var ise mumkunse o gun ve ya o saat motosikletden uzak durun. Ama bence her motosiklet kullanicisi bunun farkinda olarak ve bunu kabul ederek sürücü olmaya devam ediyor.

BatuhanK bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    motorcu olmak böyle bir şey zaten. Motor özgüven affetmez, daima tetikte olmak ve dikkat sizi hayata bağlayan şeyler. Eğer bir gün ulen ben bu motoru çok iyi kullanıyorum yaa derseniz, kendinize bir tokat atın.
    leyli bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korkunun kaynağı bilmemektir. Daha çok sürdükçe tecrübelendikçe korku yerini düşünmeye, öngörmeye bırakır.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayir tam tersi yururken yada arabada giderken daha husursuz hissediyorum kendimi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Genelde motor üstünde 10000 km yapan adamların çoğu ben piştim artık bana birşey olmaz diyebiliyor. Kurye arkadaşlar ise günde en az 200-250 km yaptığı halde bunun garantisini veremiyor. Sonuçta bu 2 teker sen çok dikkatli olsan bile trafiktekiler değil. Trafikte çeşit çeşit insan var

Heyecanınız hiç bitmesin

Motosikleti
    .
    Geçen şehirlerarası yolda çok ciddi bir kazaya denk geldim.

1'i ex 2'si ağır beş yaralı vardı.

Yaklaşık 45 dk elimden geleni yapmaya çalıştım,otoyolun tam ortası olduğu için ambulanslar hemen gelemedi.

Şimdi düşününce o durumu korkunç yaraları,
    insana dehşet veriyor.

Ama o insanlar motosiklet üzerinde değildi,yani o olaylar sadece motor için geçerli değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)