Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki drz400s baştan aşağı yenileme projesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Bir aksilik çıkmazsa motorsikleti bu hafta alıyorum. Fiyatın yarısını ödedim.

Kafamda olan eylül-ekim gibi toplamda 2000 dolar civarı tutacak bir modlama söz konusu. Tek seferde değil tabi her ay 3-5 bir şeyler.

Thumpertalk.com dan konuları açmaya başladım boş vakitlerimde de hangi modlar %100 gereklidir vs onları araştırıyorum.

Daha önce böyle bir şey yapmış olan varsa, ya da drz400 kullanmış/kullanan, her türlü yardıma açığım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Dostum yanlış anlamazsan konu ile alakasız birşey söylemek istiyorum, gerçekten normalde huyum değildir millet ne yapmış ne etmiş ilgilenmem ama ciddi anlamda dikkatimi çektin.

Ben seni husqvarna701 sorarken gördüm,
    Husqvarna610 sorarken gördüm,
    Gv250 alicam dediğini gördüm,
    400cc ve üzeri gereksiz dediğini gördüm,
    Wr250r muhabbetini gördüm...

Bunların haricinde görmediğim bir sürü alacağın motor konusu olduğunuda düşünüyorum.
    Yaşın mı ufak ?
    Paran mı çok ?
    Paran mı yok ?
    Motosiklet dünyasına girmek istiyosun da çok mu heyecanlisin ?
    Dikkat çekme takıntın mı var ?
    Kırılma ama troll müsün ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:39 ----------

Actigin ilk konuya baktım 11 Aralık 2015'ten bu yana "Çok kararsizsin".
    2 yıla yakın zaman olmuş.
    "Kararsız" kelimesini bastıra bastıra yazmanda ayrıca bana forumun efsane trollerinden olan rahmetli bir arkadaşı hatırlattı.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Husaberg 450fe almayı kafaya koymuştum ama öncesinde bir dual sport'u hurdalığa çıkarmaya karar verdim. wr250r sürmüşlüğüm var, almanyada obersdoorf'ta çalışırken kısa bir alp turuna gitmiştim honda crf250l ile orda a dan z ye bütün dual sportları denedim.
    İzlanda'da yaşıyorum bir hotelin kamp alanında çalışıyorum 7-24 motorcular var etrafımda bütün gün dual sportlar, endurolar, advanture bike'lar hakkında konuşuyoruz adamlarla. Ben de para biriktiriyorum uzunca zamandır, sağlam bir motorsiklet ve karavan almak için. Para olunca haliyle karar veremiyorum hangisini alsam ne yapsam diye. Damarlarımda hardcore endurocu kanı var fakat husky 701 ve ktm 690 beni tahrik ediyor. Diyorum ki lan bunu alacağıma da gider africa-twin yeni modeli alırım ya da bmw 650gs dünyayı gezerim o derken bu derken şu derken bir türlü karar veremiyordum. En son sitede gezerken drz400s gördüm ucuza, kickstarter de koymuş dayı, aradım konuştuk, yarı fiyatını da ödedim başkasına satmasın diye. kesinleşti yani.

gv250 alacağım dediğim zamanlar 2 yıl önce. O şu bu derken yine gidip kuba str 250 almıştım, endurocu olarak doğmuşum vazgeçemiyorum.

a'dan z'ye bütün dual sport, enduro motorları denedim. Hepsinin kendine has bir tadı var. modlu wr250r denedim spesyal kadar sağlamdı arazide, kask ve ceket vardı sadece fazla zorlamadım gerçi. Büyük motorlarda aşırı konforlu... Gezmek için. Onlar da çok ağır arazide çuvallıyor. Epeydir karar veremiyordum yani. "Şu motorsiklet tam benim için yapılmış." dediğim tek motorsiklet şu zamana kadar husky te610idi. Her şeyi tam istediğim gibi. En son onu alacaktım almanyadan import edecektim izlanda'ya, sonra dedim lan olum ben mal mıyım, gider husky 710 alırım. Sonra almadım işte.

Aslında olaya cruiser ile başlamıştım ben, 1 yıl kadar kişisel gelişim dersleri falan aldım egoyu yenmek için, hayatımdan şekilciliği çıkardım, sosyal medyadır carttır curttur, sonra aslında chopper sevmediğimi anladım. Liseye giderken hayatımın en boktan bölümlerinde duvardaki iron883 posterine bakar, " bir gün kendi ayaklarım üstünde durmaya başladığımda bu motorsikleti süreceğim işte." diye hayaller kurardım. Fakat chopper sevmiyormuşum onu anladım. Sonra boşluğa düştüm işte.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hadi hayırlısı bakalım ne diyim.
    Drz400 sm olarak çoğu kişiyi doyurmuş makinadır, arazide nasıl orasını bilemiyorum pek.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Yaşıyacak doğru düzgün memleket rafahı bulmuşsun motorumu bulamıcaksın her türlü bulursun baştan balık kokmadıysa sonra zor kokar

İzlanda bi atabilseydim kendimi gerisi havada karada her türlü kütür kütür
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)