Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Dominar'a vurmanın dayanılmaz hafifliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pulsar 400CS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 400CS
    Her zamanki hastalığımız. Zarfa değil, mazrufa bakmak. Bu halimizle Dominarı eleştirenlerin büyük çoğunluğu "Uzanamadığı üzüme koruk demek" ile "Gizlice lahmacun yiyen sosyeteler" arasında gidip geliyor.

Adam akıllı eleştiri yapan çok az. Eleştirilerin büyük çoğunluğu, Dominarı, farklı sınıftan ve motor hacimli motorlar ile karşılaştırma yapmaktan öteye gitmiyor. Yani sap ile saman birbirine karıştırılıyor.

Eleştirilerin büyük çoğunluğu, veya tamamına yakını bırakın motorua binip test etmeyi, yakından görüp dokunmuş kişiler bile değil, tahminimce. Birkaç yıl önce benzer tarzda eleştirile Pulsar 200 NS için yapılmıştı, Pulsarın geldiği yer ortada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cerkezbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Birazdan Dominara hayatında binip test etmemiş, yakından görüp dokunmamış kişiler gelecek ve ahkam kesecekler.

Çakacaklar.

Bismillah.

Ben yerimi alayım.
    İçeceğin suda köpek öldürme. Çerkez Atasözü.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok konu oldu da Dominar hakkında.

Bu arada henüz 200 km de olmasına rağmen bugün 5.5K deviri geçmeden biraz hızlandım ve titreşim sıfırdı. Bi 1000 i devireyim de Yalova taraflarında yüzmeye gidicem bakalım

Motosikleti
    R25
    Hangi motor ile kıyaslayalım söyleyinde bilelim, motora dokunmadım bile fakat artısı çok ama ağırlık olayı beni vazgeçirmeye yetiyor çünkü kıvrak hızlı ve atik kullanmak istiyorum motoru, son hızı da yeterli gelmiyor bana ve tek silindir onun dışında motora söyleyebilecek lafım yok.. o paraya alınabilecek motorda şu an için yok diyebilirim, belki mt25 15000 tl şu anda 2016 modeli..

Şu Bajaj kullananların çoğunda aşağılık psikolojisi var sanırım. Adamlar hızını alamayıp yeni konuya taşıdılar olayı. Trafikte gördüğüm pulsarlar da biraz tuhaf davranıyorlar zaten. Altlarında 200 cc değilde +600 varmış gibi bir havalar, ara gazlar, tripler falan.
    Bajaj'a en büyük zararı eleştirenler değil, kullananlar veriyor. Ben Bajaj alacak olsam bile sırf bu kitlenin içinde genellenmemek için vazgeçerdim. Altınızdaki makinenin limitini bilin, zevkini yaşayın. Bırakın kim nasıl bok atarsa atsın, başkaları markaya ne der diye değil, amacınıza uyduğu için biniyorsunuz sonuçta

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Evet Pulsar geldiğinde çok eleştirildi çok yazılıp çizildi ben aldım güzel güzel kullanıyorum

Sizde öyle yapın nedir bu sürekli tartışma ortamı
    Kızıl pars bunu beğendi.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlık altında yazılanları okuyunca aklıma "Tofaşak" diyen güruh geldi.
    kovboy03 bunu beğendi.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu Bajaj kullananların çoğunda aşağılık psikolojisi var sanırım. Adamlar hızını alamayıp yeni konuya taşıdılar olayı. Trafikte gördüğüm pulsarlar da biraz tuhaf davranıyorlar zaten. Altlarında 200 cc değilde +600 varmış gibi bir havalar, ara gazlar, tripler falan.
    Bajaj'a en büyük zararı eleştirenler değil, kullananlar veriyor. Ben Bajaj alacak olsam bile sırf bu kitlenin içinde genellenmemek için vazgeçerdim. Altınızdaki makinenin limitini bilin, zevkini yaşayın. Bırakın kim nasıl bok atarsa atsın, başkaları markaya ne der diye değil, amacınıza uyduğu için biniyorsunuz sonuçta
    Aynen katılıyorum. Artık bıktırdı. Motor iyidir, değildir ama zorla herkese kabul ettirilmeye çalışılıyor nedense çok ilginç.
    kovboy03 bunu beğendi.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

ne kadar zorlarsaniz zorlayin bir malin degerini fiyatini belirler. emin olun bu motoru ayni segmentteki bilindik motorlarla ayni fiyata satabileceklerini bilseler, bu da ulkemize pahali bir secenek olarak gelecekti.
    ederine gore mantikli tercih olabilir ancak bu da onu mukemmel yapmaz. ben alacak olsam sahsen fiyati ne kadar cekici gelse de bu motoru almam.

Motosikleti
    -
    Herkes fıkrını soyleyıp yazıyorsa bende katılayım

Hayatımın hıcbır evresınde bajaja 5 kurus vermedım , vermem de.Parası cok olan buyursun alsın

Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    @Hedef_Turan @Mexico

Ben yazmadan yazdınız elinize sağlık.Forumda bacaca laf ettinmi bittin. Herkesin motoru kendine güzelde bacaccı arkadaşlar abartıyor sanki biraz.Hiç laf ettirmiyorlar bide her konu altına bacac al bacac al...Az daha koy bacac al diyeceğim artık boşverin ybr geyiğini.
    kovboy03 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Problem şuki kimse yamahaya yağ pompası arızası yüzünden alınmaz demiyorken hatta bahsi bile geçmiyorken bajajda çok nadiren olan rölantide stop etme gibi serviste 10dk da düzeltilen bir problem için herkes çöp kanısına varıyor ama kimsede bu motorun sahibi sensin ne düşünüyorsun diye sormuyor. 6 motosikletim dışında japon olmayan tek motosikletimdi pulsar ama içlerinde beni en çok memnun eden motosikletim olmuştu.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski pulsar kullanıcısıyım ancak dominar'ı pek beğendiğimi söyleyemem. Uzun yol makinesi değil zaten ancak o titreşim ile seyahat etmek isteyeni de bezdirir. Vites aralıkları çok kısa 120-130 dan sonra nefesi kesiliyor. 400cc motorun biraz daha güçlü olmasını insan bekliyor. Tamam kalkışlarda rampalarda tork farkını hissettiriyor ancak öyle aman amanda uzamıyor. Suyunu gereğinden fazla kısmışlar. Zaten iyi bir yazılım güncellemesi gelir diye tahmin ediyorum. Rs400'de böyle suyu kısılmış mı gelecek merak ediyorum.
    kovboy03 bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    nasıl gidiyor bilmez ama, motor yakışıklı duruyor fikrimce

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bisikletten bozma YBR 125 10.000 e dayanmıs, siz hala bajaj öyle bajaj böyle. Ona ses yok, neden çünkü o Yamaha.
    İşte yıllarca böyle sömürüldük, japonsa ses yok. Hint se sorun büyük. Bedava verilse, hani bunun hediyesi der yine ortalığı birbirne katarsınız.
    Siz ne derseniz diyin, Bajaj büyüyecek , ve bu segmentte japon çöpleri rafa kaldıracak.

Eminimki bajaj ı yeren bu arkadaşlar , bir bir bajajcı olacaklar.
    computeus bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    en iyisi

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Sen beni güldürdün; Allah'ta seni güldürsün

Motorun öne çıkan özelliği, diğer markaların emsal sayılabilecek modellerine göre ucuz olması.
    Hayır bazıları o kadar komik yorumlar kasmış ki sanırsın diğer markalardan ucuz olduğu için eleştiriyorlar makinayı.

Birbirimizi yemeyelim istediğiniz kadar maval okuyun bajaj ucuz etin yahnisidir.

Bajaj pulsar 200 ns aldım 6 ayda sattım ve tövbe ettim bir daha bajaja elimi sürmem.
    Merak eden açsın 200 ns başlığını okusun, 2 sayfadan birinde mutlaka sorunlardan yakınan yorumlar var.

Reklam için para mı alıyorsunuz anlamadım ama boşa üfürüyorsunuz kimsenin salladığı yok.

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bir süredir bu forumdayım ve evet bir motorum yok ama forumda biraz dahi zaman geçirmiş olan biri sürekli bir tartışma ortamı olup eleştirinin zirve yaptığını bilir. Bütün motosikletler eleştirilir , sürekli cbf 150 ve ybr 125 önerilir. Eyvallah iyi motordur , güzeldir , bilmem nedir ama denemeden hatta görmeden bile bu yorumları yapan arkadaşlar var. Lütfen...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kesinlikle katilmiyorum. Sahsen objektif tartisma ve fikir alisverisini milli bulmuyor, hatta luks buluyorum. Yapanlarin OTV'si iki kat falan olmali bence.

Rica ederim karismayiniz takim tutar gibi marka tutmamiza, sahip oldugumuz markanin her modelini kanimizin son damlasina kadar savunup, onun disidaki herseye rastgele camur atmamiza. Deneyim ve bilgi olmadan gevezelik yapmaktan kime ne zarar gelmis ki? Azicik anlayis lutfen...
    VECİHİ ve mchi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)