Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kawasaki Z900RS 2018

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Gördüğüm kadarıyla plastik yok.Ön far led ama eski tasarım,papatya diskler,ters ön amortisörler,gizli beşik arka amortisör.Süper olmuş aşık olunası bir motor.Kawa bu işi biliyor ama bizim ülkemizde bunun bi elli si olacaktır oda (yan gelecektir) bize.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    XSR 900 un 56400 liste fiyatı olduğu yerde aşağı kalır bir fiyatı olmayacaktır.

Altyapısı bildiğiniz modern z900, okuduğum kadarıyla; oturuş, gidon, çekiş kontrol, sürüş modu olması(2 modlu), radial bağlı ön frenler,çok kollu jantlar, manifold farkıyla alt devirlerde tok ses gibi standard Z900 dan farkları var.

Ben bu tarzı seviyorum ve XSR 900 kullanıyorum. Robot görünümlü motor sevmeyen ama harley'den de hazzetmeyen bir kitleye hitap edecek. Triumplar da çok güzeller ama fiyat ve 55 bg.'lik motoru ile geride kalıyor. Honda Tr'ye getirmese de cbf 1100 le bu segmentte mücadele veriyor.

Alanı çıkar. Ayrıca Kawasaki açısından da temel parçaların Z900 ile aynı olması, yedek parça ve tedarik maliyetlerinin daha az olmasını sağlar. Bakalım ne kadar satacak. Umarım satar ve caddelerde görürüz.

Saygılarımla,

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Beklenen fiyat ortalama 13.500-700 civarı..

Detaylar;
    https://autos.maxabout.com/bikes/kawasaki/z/z900rs

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    W800'in tasarımı daha guzeldi bence
    Rahmetli :(

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc olsa,çift silindir,yandan sele altına kadar bem beyaz egzoz,25-30 beygir şöyle birde güzel bi fiyat 16.000-17.000 ayy yine daldım.
    Ama hayali bile güzel.
    Alıntı Erky Perky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Retro motosikletler çok güzel ya Ne olur sanki düşük cc de yapsalar?
    Commuter olsa, 10 beygir olsa gitmese motor ama tipi de şöyle olsa tadından yenmez Artık tüm commuterlerde o aptal üçgen fardan var. Hey gidi eski Ybrler..
    Benelli leoncino' dan umutluyum ben hevesle onu bekliyorum artık 1 seneyemi gelir 3 seneyemi bilinmez.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    3 yıl geçmiş geleli, canlısını hiç göremedik.
    Kawasaki liste fiyatı da 170 bin liraymis. (Yamaha XSR 900 115 bin lira gorunuyor bu arada, nasıl bu kadar fark oluyor anlamadim)
    Amerika fiyati $11.500 imis.
    Burada 2 kati fiyatina satiliyor demektir bu.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Çok güzel bir motosiklet. Benim gözümde resmen sanat eseri. Tel jant gibi gözüken döküm jantlarına hastayım diyebilirim. 2-3 Yıl önce ilk gördüğümde motosikletin hastası olmuştum. Bugün Youtube da denk gelince buraya uğradım.
    Modernize edilmiş retro tasarımın dünya genelinde müşterisi az sanırım. Yada ben öyle sanıyor olabilirim. İş sebepli Avrupa'nın birçok ülkesinde her yıl 2-3 ay bulunur, gezerim ama şu ana kadar Z900RS ve türevlerine çok az rastladım. Z900RS Sadece 2-3 kez gördüm galiba. Onunda Z900RS olduğuna emin değilim çünkü retro tarz motosikletlerin hepsi birbirine benziyor. Yol endurosu, naked ve supersport aşırı ağırlıktaydı. Belki de yılda birkaç ay bu tür motosikletleri görmek için yeterli bir süre de olmayabilir bilemiyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Retro olayina girsem muhtemelen direk CB1100 DLX'e yonelirdim... Daha hantal ama daha retro

Motosikleti
    Bn125
    Z900rs ileride kesin alacağım motordur. Motorun kendi egzoz sesi bile çoğu takılan egzozdan daha tok güzel ses veriyor, o derece adamlar güzel yapmış. Motorun zaten duruşu gidişi her şeyine hastayım. 11k-10k euroya satış fiyatı var malum yabancılarda 0 model alırken indirim var bizdeki gibi bindirim yok. Bakalım bir gün yabancılardan biri olursak alırım. Yoksa trde bir araca asla bu paraları vermem.
    fazil bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir birikimim olaydı atar garajda bekletirdim, arada sırada turlayıp geri bırakırdım, retrö metrö hiç sevmem ama bu motosikletin gerçekten ayrı bir havasu var

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Birikim olsa da, olmasi gerekenin 2 katı fiyatina satiliyor ne yazik ki.
    Bunu Avrupa'dan hurda olarak falan getirtemez miyiz acaba

Su an 187 Bin TL imis.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)