Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

derin çizik gidermek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    ilk çizik buydu https://i.hizliresim.com/6Xa7BP.jpg
    bu gece yine çizmiş allahım delircem bu herifmi artık kimse bulunmasının bi yolu yokmu lütfen yardım edin çizik gidermeyi geçtim o kişiyi bulmak istiyorum buda 2. çizik https://i.hizliresim.com/5Qar0R.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Çok basit, rütüj boyası alın oto boyası satan nalburdan (10-20 tl) motorunuzun rengine göre, ince sulu boya fırçasıyla çiziği doldurun boyayın, boyadan önce hafif kolonyalı bezle temizleyip silin, iyice kurusun gerekirse bir kat daha ince boyayın, çizikten taşan yerler olabilir öylece kalsın, tam kuruduktan sonra pasta ile aşırı bastırmadan taşan kısımlar oyukla bir olacak biçimde pastalı bezle ovalayın.Az bişeyde bölgenin hepsini boyanmış pastalanmış yerle birlikte cilalayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Veya düzgün simetrik deponun sağ üst ve sol üstünü yani neresiyse çizik, siyah araç kaplama folyosuyla kaplayabilirsiniz birer parça.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı atakan12335 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk çizik buydu https://i.hizliresim.com/6Xa7BP.jpg
    bu gece yine çizmiş allahım delircem bu herifmi artık kimse bulunmasının bi yolu yokmu lütfen yardım edin çizik gidermeyi geçtim o kişiyi bulmak istiyorum buda 2. çizik https://i.hizliresim.com/5Qar0R.jpg
    Motoru kamera olan biryere koy. Senin sıkıntın bir düşmanın var kardeşim.
    Senin yaşındakilerin arasinda çekememezlik gibi şeyler çok olur. Çizigi yapanı bulmalisin

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Şerefsiz i.... Çok kötü çizmiş. Boya kodunu öğrenip ebay'de boya kodu + touch up pen diye arat. Ben 2 yıl önce sipariş etmiştim. çok da güzel oldu. Ama bunu uygulamak çok tecrübe istiyor. Önce motorun görünmeyen bir yerinde denemeler yapman gerekli. Minik dokunuşlarla doldurman gerekiyor.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Dostum nerede oturuyorsun benzer bir durum başıma gelmişti. aynı yerse aynı kişidir.

yada şöyle sorayım istanbul kartal/rahmanlar tarafımı?

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    şerefsiz insan değil bunlar kardeşim ben önceki motorumda da olmuştu şaka gibi ama gratis'e gittim içerdeki kıza motorun rengini gösterdim aynı renk oje verdi onunla kapatmıştım sırıtmıyordu çok fazla geçmiş olsun

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin çaren seramik kaplama yaptırmak.3 kat atılacak ama.Tahmini 300-400 arası birşey tutar.Hem motorun daha güzel görünür hemde çizikler gitmiş olur.
    Seramik kaplama ile çizik giderildiği nerede görülmüş ? Seramik koruyucu bir işlemdir.
    braveguy ve yamtareroglu bunu beğendiler.

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    ne yavşaklar var yha.mahvetmiş motoru

Motosikleti
    cf moto 150nk
    kardeşim acın acımız.. ama 16 yaşında 200cc motor? ehliyetin varsa bilmen lazım en fazla 125cc kullanabiliyosun. polisler bişey demiyormu?

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok basit, rütüj boyası alın oto boyası satan nalburdan (10-20 tl) motorunuzun rengine göre, ince sulu boya fırçasıyla çiziği doldurun boyayın, boyadan önce hafif kolonyalı bezle temizleyip silin, iyice kurusun gerekirse bir kat daha ince boyayın, çizikten taşan yerler olabilir öylece kalsın, tam kuruduktan sonra pasta ile aşırı bastırmadan taşan kısımlar oyukla bir olacak biçimde pastalı bezle ovalayın.Az bişeyde bölgenin hepsini boyanmış pastalanmış yerle birlikte cilalayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Veya düzgün simetrik deponun sağ üst ve sol üstünü yani neresiyse çizik, siyah araç kaplama folyosuyla kaplayabilirsiniz birer parça.
    deneyeceğim teşekkür ederim

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru kamera olan biryere koy. Senin sıkıntın bir düşmanın var kardeşim.
    Senin yaşındakilerin arasinda çekememezlik gibi şeyler çok olur. Çizigi yapanı bulmalisin
    kamera yok motor garajda deliricem vallahi

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şerefsiz i.... Çok kötü çizmiş. Boya kodunu öğrenip ebay'de boya kodu + touch up pen diye arat. Ben 2 yıl önce sipariş etmiştim. çok da güzel oldu. Ama bunu uygulamak çok tecrübe istiyor. Önce motorun görünmeyen bir yerinde denemeler yapman gerekli. Minik dokunuşlarla doldurman gerekiyor.
    boya kodunu nasıl öğrenebilirim

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum nerede oturuyorsun benzer bir durum başıma gelmişti. aynı yerse aynı kişidir.

yada şöyle sorayım istanbul kartal/rahmanlar tarafımı?
    izmir de oturuyorum sizede geçmiş olsun

Alıntı oguncelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şerefsiz insan değil bunlar kardeşim ben önceki motorumda da olmuştu şaka gibi ama gratis'e gittim içerdeki kıza motorun rengini gösterdim aynı renk oje verdi onunla kapatmıştım sırıtmıyordu çok fazla geçmiş olsun
    çok teşekkür ederim sizede geçmiş olsun

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seramik kaplama ile çizik giderildiği nerede görülmüş ? Seramik koruyucu bir işlemdir.
    seramik kaplatıcaktım çizilmez diye yaptırmamıştım keşke yaptırsaymışım

Alıntı kovboy03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yavşaklar var yha.mahvetmiş motoru
    vallahi ayıp ya ayıp insan değil bunu yapan

Alıntı cıbır hayali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim acın acımız.. ama 16 yaşında 200cc motor? ehliyetin varsa bilmen lazım en fazla 125cc kullanabiliyosun. polisler bişey demiyormu?
    polisler cc sınırına pek bakmıyor ancak 125 cc değil 11 kw geçmemesi gerekli 2 adet motorum var bunla trafiğe çıkmıyorum

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    İstanbul'da isen Motocolor Hasan Usta'ya git, ona bir danış... istersen özelden numarasını da yazarım.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da isen Motocolor Hasan Usta'ya git, ona bir danış... istersen özelden numarasını da yazarım.
    izmirdeyim malesef

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı atakan12335 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seramik kaplatıcaktım çizilmez diye yaptırmamıştım keşke yaptırsaymışım
    Seramik kaplama bu tür derin çizilmeleri maalesef korumaz.

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seramik kaplama bu tür derin çizilmeleri maalesef korumaz.
    bilgilendirme için teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)