Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sıfır aldığım motoru iade edebilir miyim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Eğleniyor sanki. Kışa kadar beklemek, kışa kadar 100 km yapsam değeri düşer mi? Yatırımlık arsa mı bu? Kışa kadar her gün 100 metre ötedeki bakkala ekmek almaya gitsen 500 km olur 100 ne. Ben işe gidiş geliş 100 yapıyorum günlük :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda pcx 125-ktm duke 200 - honda cbr 500 r
    kışa kadar bekleyebiliyorsan aldığın fiyatın bile üzerine satabilirsin Kışın € kuru artar motorun fiyatı da artar
    ranzi bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.000 mi? en az 2.500 tl. almadan geri almaz.
    Çokmuş abi geçmiş olsun.
    Tedariksiz abdest alan eyile eyile taş arar.

Kardesim sahibindene 500 tl eksik koy sifir de sat yada bayiyi ara sor bize diyecegine kadar burdan kim ne diyebilir ki
    ranzi bunu beğendi.

Dostum yardımı, faydası olurmu, yada prosedür ayni mi isler bilmiyorum ama,bundan bir iki ay önce, benim bilgim olmadan eşim bir su arıtma cihazı ve mutfak robotu almış, kapıdan satış yöntemi ile.
    Ben kizdim,hali ile iade etmek istediği söyledim firmaya ama firma kabul etmedi.Bente tüketici hakları hakem heyetine gittim,bana bir form verdiler formu doldurup ptt aracılığı ile şirkete taahhütlü olarak postaladim.Adamlar bir hafta sonra gelip kendileri aldı mallarını. Ama simdi dediğim gibi prosedürü bilmem aynı mı nedir anlamam...
    ranzi ve fazil bunu beğendiler.

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğleniyor sanki. Kışa kadar beklemek, kışa kadar 100 km yapsam değeri düşer mi? Yatırımlık arsa mı bu? Kışa kadar her gün 100 metre ötedeki bakkala ekmek almaya gitsen 500 km olur 100 ne. Ben işe gidiş geliş 100 yapıyorum günlük :D
    Anlamayacak bir şey yok sen 0.100 anladın herhalde ben motoru çok kullanmayacağımı söylüyorum asıl sen dalga mı geçiyorsun bir bitmediniz boş boş yorum yapıp konumu işgal etme ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Arkadaşlar dayıma verdim motoru hepinize olmasada düzgün yorum yapanlara teşekkür ediyorum.

Arkadasım aldığın ürünü bir hafta için de iade etmeye bak. Cayma hakkını kullan zaten kullanmamışsın da. Aldıgın yere en yakın zamanda git durumunu anlat iade talebinde bulun. Motorun durumundan da bahset

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Hocam r25 i çok kolay satarsın. Dün kendi motorum için Ankara yamaha baydar daydım. Son r25 i ben oradayken sattılar. 1 saat sonra daha önce motoru incelemeye gelmiş bi arkadaş geldi r25 dedi alacağım. Sonuncuyu sattık yeni parti ne zaman gelir tarih vermiyoruz dediler. Çok kafana takacak bir durum yok bin fazla bence madem kullanmadın aldığının 500 altına gider rahat ol.

army - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    plaka çıkarırsan otomatik 2. ele düşer ve %15 değer kaybeder.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Öncelikle adamlara konuyu açmadan önce taşıma içinfatura vs iste ( sonra kanıt gerekirse diye )

Fatura aldıktan sonra iade etmek istediğini belirt
    Taşıma bedeli kesilir senden sadece

Eğer kabul etmezlerse tüketici heyetine başvuracaksın ve bu fatura burada aracın kullanılmadığına dair bir kanıt ve belge olacak elinde

Yani aracın değer kaybına karşı

bayi almaz ötv vergisi yatırıldığı için 2.el e düşüyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)