Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Doğru eğitim...

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar aranızda yeniyim. Yaklaşık olarak 100.000 üzerinde bir motosiklet tecrübem var,fakat gel gelelim son 1 yıl icinde,geçirdiğim 3-4 kaza sonrası bir soru belirdi.Acaba bende bir sorun mu var.
    Yoksa çevremdekiler mi araç kullanmayı bilmiyor.Bu sabah bile çorlu girişinde 22 plakalı bir minibüs, akan trafik içinde beni soldan sıkıştırıp yolun dışına atma cesaretinde bulundu.
    Eğer bende bir sorun varsa bi uzmandan eğitim falan alalım.Siz tecrübeli arkadaşlardan da tavsiye istiyorum.
    Konu daha önce de açılmış olabilir uzun zamandır takip ettiğim bir site,fakat insanlar değişiyor ve yeni eğitmenler olabilir düşüncesi ile açtım. Şimdiden herkese teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Kör noktaya dikkat edin tecrübeliymişsiniz benden de çok tecrübeniz var kornaya basmaktan çekinmeyin ben korna basınca dikkat etmeyen sürücü görmedim

DusenAdam bunu beğendi.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    OMM / Motosiklet Yol Sanatı
    Gözlem ve konumlanma bölümlerini okuyun. Trafikte özel eğitmenle destek her zaman faydalıdır.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Yok öyle bişey içgüdülerine güven. Hayatta kalma içgüdüsü o kadar güçlüdür işte.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)