Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pantalon kısalttırcam varmı terzi

Motovento
    REKLAM ALANI
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    göbek olduğu için bır beden buyuk alıyorum mecburen ozmanda pantolonun boyu uzuyor dizlikler aşağıda kalıyor.terizlere soruyorum abi hiç buluşmayalım diyorlar varmı tanıdığınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    Aynı dertten ben de muzdaribim m almam gerekirken göbekten l alıyorum o da olmuyor korumalar aşşapı da kalıyor

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    motosiklet pantolonunu deri tamirii yapan yerlerde hallettirebilirsin
    kumaş kalın diye cogu terzi yanaşmaz ama dericiler yapar ( not montumun yırtıklarını dericide yaptırmıstım ) adres istersen bildir. sarıyer de

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Hem deri hemde kumaş için ekipmanları gayet güzel tadilat yapan terzi ve atölyeler var. Terzi, tech 90 kotumu ve spidi tekstil montumu gayet iyi sekilde tadilatını yaptı. Deri dainese ceketim içinde ayrı bir deri atolyesine gittim keza güzel çalıştı. Önce terzinin adresi veriyim, hasanpasa belediyesinin karşısindaki trafiğin devam ettigi bir sokak vardir ana sokağı, oraya giriyorsun devam edince 50-100 metre sonra yol 2 ye ayrılır, isijlar vardır, sol a dönüş veren, o yolu takip edince hemen 2 ye ayrılır, yokuşa doğru giden yol ( ki bu yol deni nautulise goturur )hemen başındaki terzi. Google mapden bulursam aticam. Tekstil işi yapar burasi. Deri icin ayri yer var. Anladığım kadarıyla lazım değil simdilik,olursa onuda yazarım.

Valla yemedim içmedim uğraştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Hasanpaşa Mahallesi, Alibey Sokak, Kadıköy/İstanbul
    k_ayhn bunu beğendi.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Benim de yazlık montum biraz bol geliyor ve korumalar tam oturmuyor. Bu arkadaşa daralttırırsak güvenilir midir, bir kazaya uğramaz değil mi?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ben kendi yaptırdığım ekipmanlarimi yazdim ceket 1050 tl kot 250 tl (emanet ettiğim malzeme fiysylati) .Malzemelerde hiç sorun çıkmadı. Benim bu terziye bulmam şöyle oldu, büyük motor mağazalarından biri isim vermiyorum,800 euro luk deri ceketimi aldığım, ona gittim sordum, tadilat işlerimizi yapan 2 yer var dedi. Tekstil için ve deri icin ayrı ayrı dukkanlar. Bu tekstil işi yapaniydi. Benim gidişim bu şekilde oldu. Yaptirdigim işlemler, kot kisaltma tech90 ve spidi montun ayarlı tekstil olan bağlantı yerleri kopmustu. 2 işinden memnun kaldım. Karar sizin.

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    merhaba arkadaşlar bu terziler pantalonun bedenini küçültebilir mi? 3xl pantalonu 2xl yapabilir miyiz

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Teşekkürler hasanpaşada olduğu iyi oldu yakında eyvallah.

ayakkabıcılar yapar

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    beyler ne oldu kısaltırdınız mı ? o kadar yazılmış çizilmiş konu , soran arkadaşlar gittiler mi ?

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Ben tam kısalcakken yeni pantolon aldım beringın benım gıbı türk kası olanlara özel beden yapmışlar harıka

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ne oldu kısaltırdınız mı ? o kadar yazılmış çizilmiş konu , soran arkadaşlar gittiler mi ?
    Ben bu hafta gıtmeyı dusunuyorum dainese deri ceketım dırsegı suruklenmeden dolayı bıraz aşındı tadilatını yaptırcam adres verebılırmısın ?
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Deri için başka adres var. Bu terzi. Deri tadilatı için motatas kiziltopragi arayın "dainese deri cekete tadilat yapilmasi gerektiğini söyleyin " , kadikoyde bir derici var. Adresi ve ismi vereceklerdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)