Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hafta sonu Duke 390 ile İstanbul - Değirmendere - Gölcük kaçamağı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Geçen hafta ekipmanı yenilemiştim. Held Masuda Carbon kask, Bering yazlık mont ve Forma botları da denemek için fazla uzun olmayan bir mesafeye gazlayayım diyordum.

Cumartesi sabahı önce gittim, motorun yağı değişimini hallettim, sonra doğru Eskihisar Feribot İskelesine gazladım. Feribotta çayımı yudumlayıp, Topçular iskelesinden Gölcük yaptım. Scorpion Exo 500 sonrası yeni kask fazla rahat geldi belirteyim, mont da gayet başarılı, bir tek bota daha tam alışamadım.

Gölcük sahilde akşam bir aile büyüğü ile uzun uzun sohbet sonrası Pazar günü de aynı güzergahtan geri döndüm. Miting nedeniyle yollar tıkalı olur diye bekliyordum, pek bir tıkanıklıkla da karşılaşmadım açıkçası.

Buyrun bu da videosu...

Archidraw bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Videoyu daha izlemedim ama benimde düşündüğüm bir motor. Uzun yolda memnun kaldınmı. Nasıl bir yolculuk oldu.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Ben gayet memnunum motordan. Uzun yolda da bahsedildiği gibi, sele sertliği veya titreşim derdi olmadı. Tabii konfor konusu kişiye göre değişir, illa istersen sele kılıfı da gayet pratik çözüm.
    Duke 390 ile daha önce İstanbul - Antalya yapmışlığım da var. Kanalda videoları görebilirsin zaten.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler