Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa PX 200 vs GT 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba. Arkadaşlar 10 gün önce Vespa PX 200 aldım. İkinci motorum ve ilk manuel vitesli motorumdu. Kasasını seviyorum, motor da çok temiz. Birkaç gündür kullanıyorum ama oturduğum, gezdiğim yerler neredeyse gece gündüz trafik olduğu için manuel vites yormaya başladı. Sürekli 1-2-3, 3-2-1, 4. vitesi göremedim neredeyse. Bir arkadaş GT 200 takası önerdi. Onun bahsettiği motor 2006 model 52.000 km. Bu takası ve ya başka GT 200 ile takası önerir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Uzaktan takas nasıl önerilebilir ki? Her iki motorun durum fiyat ve sizin hayata bakış açınızı bilmeden
    GT200 çok güzel bir motor px200 ise sahibini mutlu eden özel bir insan haline getiren sonsuza kadar kullanılmak üzere üretilmiş fenomen bir motor ama sürüş olarak fecaat fren yol tutuş sürat viraj konfor 10 üzerinden sıfır denilebilir.
    Özel veklasik motorlara merakınız yoksa Temiz masrafsız ve uygun fiyatlı bir takas elbette sizin açınıDan iyi olacaktır.
    yusuf12 bunu beğendi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    px kaç model ?
    eski px lerden ise iki zamanlıdır,keyfi ayrı olmakla birlikte pisliği de cabasıdır.

94, iki zamanlı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler