Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Kitledi 😯

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar
    Bugün motorla giderken yavaştan gaz kesti ve stop etti. Marşa bastım çalışmadı. Bayağı bi uğraştım en sonunda yağ kapağını açıp marşa basınca çalıştı çalışırken kapağı takayım dedim yine stop etti. Sonra marş hiç basmaz oldu tık diye ses geliyor sadece marşı söktük marş sökünce dönüyor ama yerine takınca sadece tık diye ses geliyor motoru çeviremiyor sizce sorun ne olabilir etraftakiler motor kitlenmiştir dediler ama inanmak istemiyorum ( 125 lik çin scooter)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Benim başıma gelen motor kitleme olayı baya şangır şungur gürültülü bir olaydı. Krank rulmanlarının dağılmasıyla piston silindire çakıldı az daha motor beni üstünden atıyordu ki debriyajı asılıp sağa çektim. Sizin sorununuz daha farklı birşeye benziyor motor kitlemesi olmayabilir

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı erhndrn74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar
    Bugün motorla giderken yavaştan gaz kesti ve stop etti. Marşa bastım çalışmadı. Bayağı bi uğraştım en sonunda yağ kapağını açıp marşa basınca çalıştı çalışırken kapağı takayım dedim yine stop etti. Sonra marş hiç basmaz oldu tık diye ses geliyor sadece marşı söktük marş sökünce dönüyor ama yerine takınca sadece tık diye ses geliyor motoru çeviremiyor sizce sorun ne olabilir etraftakiler motor kitlenmiştir dediler ama inanmak istemiyorum ( 125 lik çin scooter)
    Herşey aynı ben sadece yağ kapağını denemedim,tık sesi geliyordu kitlenmiş dediler 400 Haşırt oldu.

büyük ihtimal kitlemiş, ama nasıl kitledi, belki şanzıman kaynaklıda olabilir, zorlamadan tamirciye götürmek en güzeli...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)