Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İkinci el piyasasının ölü olması hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Motosikletim honda cb125e dostlar, açıklamaya şeceresini yazdım motorun ama gerçekten tık yok.
    snappy x bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Bundan baya bir zaman evvel buna benzer bir konuya eğer satıcılar malını satmak yerine insanları kazıklama derdine düşerse kısa zamanda ikinci el piyasası ölür dedim ve dediğim gibi de oldu.Sıfır motorların bu kadar zamlanmasına rağmen ikinci elin ölmesi tamamen satıcı kaynaklıdır.kimse kusura bakmasın.eğer böyle devam edecekse satıcıların durumu daha da beter olsunlar.Ben ve benim gibilerin işine gelir.önümüzdeki yaz motosiklet alıcam.en azından alıcı olarak elim güçlü olur.
    aslında bu konuya verilecek en güzel cevap şudur''Tatlı tatlı yemenin acı acı osurması olur''Anlayana.Saygılar...

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Valla tam üstüne bastın dostum ben de aynı kanıdayım, ikinci el motosiklet çok şüpheli nasıl kullandı bilemiyor insan.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    3 favoriye aldıgım motoru alacagım gün 3ununde aynı gün satılması ? (2 z800 bi mt09)
    zekeriyaimam bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Bir polis arkadaş pulsar 150 ns aldı 2 el 1000 km re yol yaptı serviste motor indi şimdide nalet edip satıp sıfır almayı düşünüyor

Nedeni ülkede motor yağını değiştirmekten hava filtresini değiştirmek için parasına kıyan adam sayısı az zincir kayış hidrolik lastiklere girmedim daha
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Pederin araci persembe ilana koydum dun satildi... ilan cok detayliydi 2002 astra otomatik

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pederin araci persembe ilana koydum dun satildi... ilan cok detayliydi 2002 astra otomatik
    Bana 1.5 yıl önce richa eldiveninin bi tekini vermemiştin hala kinliyim sana.. Dön bir bak o yüz çevirdiğin adama artık dainese set ile geziyor ahh ahh
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Şu ana kadar 5 motosiklet sattım. Sattığım motosikletlerin maksimum ilanda kalma süreleri 1 hafta oldu. Cbf150 mi ilana koyalı 4 gün oldu dün kapora aldım nasipse p.tesi satışını vereceğim.

Favorilere aldığım sraba ve motosikletler 3-4 gün içinde satılmış oluyor. Temiz ve uygun fiyatlı araçları bildiğim için fav a alıyorum zaten hemen satılıyorlar.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hatirlayamadim yaw bir yanlislik olmasin ben Ankaradayim ama eldivenim Richa
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş cbf150 yi 2 sene satamadı hem internete koydu hem çorum'un en işlek caddesinde üzerine satılık diye yazdı.
    çorumda olduğu içindir
    zekeriyaimam bunu beğendi.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Kriz var kriz. bakin siz şimdi bu millete led işikli daireler yapip 500 bin liraya 400 bin liraya trilyonlara daire sattilar ya. onlari gorup izleyin. hepsinin elinde patliycak. Beton ekonomisi betona carpti. sadece uzatmalari oynuyoruz.Nereye kadar izleyip gorucez.
    espresso bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    devir 125-250 lik enjeksiyonlu marka motor devri. Yada alirsin bi 125 ace satmayi dusunmeden kullanirsin

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Para yok para. İnsanımız sahibindende ki fotoğraflara ağzının suyunu akıta akıta bakıyor

Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    Bunun bir sebebide malum site.Delinin birinin kuyuya taş atma olayı.Biri fiyatı şişirince domino etkisi gibi herkes yükseltiyor.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerde benelli marka motorumu mantıklı fiyata sattım şimdi Honda crf bakıyorum fiyatları gereksiz yere abartmışlar bende almaktan vazgeçtim 3-4 ay bekleyip sıfır motor almaya karar verdim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bir başlık daha terörist, vatan haini, İsrail uşağı, CIA ajanı dolmuş. Az önce 38 araba, 47 motorsiklet, 3 tekne ve 2 uçak sattım. Daha ilan koyma fikri aklımdan geçmeden tak telefon çalıyor, ikinci el aracım adeta havada kapılıp çok yüksek fiyata alıcı buluyor. Ekonomi mükemmel. Vatandaşın alim gücü hiç olmadığı kadar iyi. Bir refah bir bolluk ki sormayın gitsin.
    RoofRoof, Ultraviolet, yüksel66 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para yok para. İnsanımız sahibindende ki fotoğraflara ağzının suyunu akıta akıta bakıyor

Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satamıyorum arkadaşlar, 1 ay oldu 1 mesaj atan yok, hayır ne fiyat pahalı ne de motor ölü, ama yok satılmıyor, 600 kişi baktı 1 mesaj atan yok, yakın zaman da motorunu satan bir arkadaşımla konuştum o da bana piyasa ölmüş dedi, bir biz de mi bu durum böyle, siz de fark ettiniz mi bu durumu?
    Neyi kaça satamadın arkadaşım bir link verde bakalım! sıfır fiyatını yazıp burada sızlanıyorsan daha çok sızlanırsın piyasa ölü filan değil 2. el değer kaybını çok değil otomobil kadar koyun bakın nasıl satılıyor...

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    İkinci el piyasasinin yuksek olma sebebi sifirina arka arkaya gelen zamlar. Vatandasin sucu yok. Bu avrupa Amerika varya Bizim köprüleeimizi kiskaniyor ondan boyle kriz yaratiyorlar ulkemizde😂

Bunu çoğunluğun tok satıcı olmasına yoruyorum. Misal Pulsar ns200 bakıyorum 2017 model Bursa, Balıkesir, İstanbul da 3 bayi ile görüştüm minimum 10.400 TL fiyat alabildim. Bir firma 11.500 TL dedi fakat içinde takozu çantası eldiveni ve Rosso 2 dahil edildi. Şu an girip fiyatlara bakıyorum 13.500 TL ye ikinci el Pulsar var. Hepsini geç 9.800 TL ye 2016 Pulsar satıyor arkadaş 15.000 km de. Ve 9000-10.000 TL ile 2016 model tonlarca Pulsar var 20.000 km ye kadar. Arkadaşım bunun 2017 modelinin abs lisini 10.500 TL ye satarken ikinci elini bilmem kaç bin km yapmış olanını 9.500 TL ye satarsan kusura bakma da bi bok yiyemezsin biri 12 liraya satıyor 2016 11.000km adama sadece yazdım , arkadaşım dedim modelin 2017 abs li sıfırı böyle böyle dedim çanta kask lastik falan veriyorlar sen daha pahalıya veriyorsun komik değil mi sence dedim. Adamın verdiği tepki sanane arkadaşım illaki bi enayi gelir alır işine gelmiyorsa sen s..git sıfırını al o zaman gibi bir cevap verdi. Uzun lafın kısası milletimiz geçen sene 10 liraya aldığı motoru 10.000 km binip bide yaptığı masrafları üstüne ekleyerek satmanın derdinde. Utanmasa attığı benzin masraflarını da ekleyerek satacaklar. Bindiğin sana kalsın kardeşim onu da sömürme indir gitsin. Ben hyosung gt 250r aldım 7.000 TL 10.000 km bindim bu sürede Rosso 2 de taktım takoz taktım 6.000 e koydum verdim. Enayi diyen bile oldu be am* 10.000 km yaptım 2 sene bindim 7 ye aldım 1.5 lira masraf ettim diye 9 liraya mı koymam gerekiyordu bindiğin yolu yaptığın km yi düşmüyor bizim millet ama kendine alırken ooo 10.000km olmuş bu anası *ikilmis motoru diyor. Kimsenin yanlış anlaması gereken bi durum yok herkes böyle değil ama piyasanın %90 ı bu durumda. Birde şu olay var vay *mk bu 12 ye koyduysa ben 11 r satarım ulan insafsız gir bi sıfırına bak koyun sürüsü millet en baştaki neyse ona göre fiyat biçiyor. Kimse fiyatı düşürme yoluna gitmiyor kolay kolay herkes yaptığı masrafları da ekleyerek birine iteleme derdinde.
    kovboy03, Cevdet61 ve akindir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)