Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2003-2008 monster'dan beni vazgeçirin

Motovento
    REKLAM ALANI
    vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    merhaba arkadaşlar,

benim duke 200 abs çalındıktan sonra hasarlı halde bulundu.
    yaz gelsin, ramazan geçsin yaptırayım derken aklıma cc büyütmek düştü.

10-15binde motorlara bakarken gözüm ducati monster'lara takıldı. 695 ve 620ie'ler 2003-2008 arası 50bin km altı, 12-14 bin aralığında.
    ne dersiniz sizce alınır mı?
    ilanlarda motorların 50bin km altında yığılmış olması beni biraz şüphelendiriyor, kadınların 29 ve 39 yaşı gibi geçmek bilmiyor, ama şu ölümlü dünyada monster'la da gezmiş olmak istiyorum.

birkaç bin daha artırıp 20bin km altı 4-5 yaşlarında duke 390 da alabilirim.

beni monsterdan vazgeçirebilir misiniz? vereceği keyif 10-15 yaşında motor aldığıma değer mi? çok sık sorun, masraf çıkarır, yolda bırakır, pişman eder mi? özellikle motorla yolda kalmaktan nefret ederim. elimden de tamirat gelmez, hemen servise koşarım.

not:bu arada benim duke 200 2013 model, 8bin kmde, kıtır hasarlı.
    önümüzdeki hafta servise çekeceğim, düşünene kolaylık yaparım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Sahibindende de maşallah 50 bin altı motor yok.Türkiyede bu kadar çok garaj var mı acaba bu kadar çok motoru koyacak?14 senelik motor nasıl 50 bin altı olabilir anlamıyorum.Herkes koleksiyoncu mu
    vanesy bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende de maşallah 50 bin altı motor yok.Türkiyede bu kadar çok garaj var mı acaba bu kadar çok motoru koyacak?14 senelik motor nasıl 50 bin altı olabilir anlamıyorum.Herkes koleksiyoncu mu
    Çünke hepsinin 2.olarak bir scooteri var.Uzun yol gitme sanşlarıda olmamış,birde bir yakınları motor kazasında hayatlarını kaybetmiş veya kötü yaralanmışlardır.Kazalı olanlarda mahale deki çocuklar düşürmüşdü,yada durdu yerde rüzgar dan olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Yaşına birşey diyememde çok güzel sesleri var o kadar elektironik aksağamıda olmadığı için pek dert çıkarıcaklarını sanmıyorum.Sonuçda Ducati abi 7,8 yaşındaki 125,150'lik Japona bile oo dağa gider diyorlar.
    vanesy bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm duke 200
    tramer kaydı olmayıp da hasarı olan tek motor benimki zaten. yazacağım ilana türkiye'de tek diye.

Arkadaşlar büyük motorlar düşük kmde olabilir. Bakkala pazara işe bunlarla gidilmiyor. Kendimden biliyorum sadece uzun yolda ve hafta sonu gezilerde kullanıyorum.
    fazil bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı voljjn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar büyük motorlar düşük kmde olabilir. Bakkala pazara işe bunlarla gidilmiyor. Kendimden biliyorum sadece uzun yolda ve hafta sonu gezilerde kullanıyorum.
    Monster'da R 1200 değil ki küçük şehiriçi motoru.Şehiriçinde monsterla gezmezsen neyle gezeceksin
    vanesy bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm duke 200
    biz de ducati monster şehirli genç motorudur, düşük km olabilir dedik ama sahibindende 15 yaşından büyük endurolar, gs 650'ler filan bile 30-40bin de. kimbilir kaç 30bin yapmıştır.
    karaköy atamotor hem ktm hem ducati servisiydi sanırım. orda ahmet ustayla filan da konuşurum, bakalım ne diyecekler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

ilk sahibiyse, yaz haftasonu binicisiyse, ...se, ...sa, ...se, ...sa düşük km olabilir. benim arabam 98 modeldi. 52binde sattım geçen hafta.
    olabiliyor yani...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Geçen sene 95 binde aldığım 2013 model vstromu tesadufen sahibinden de dolaşırken 40 bin km olarak tekrar gördüm.

2. El durumları gerçekten çok karışık. 2013 model motosiklet bile 3 yılda 95bin km yapmış. Aldığımda orijinal kmdeydi. 10-15 yasinda motor kaç bindedir siz hesap edin
    vanesy bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar km sıfırlıyorlar bunu anlamayacak bir şey yok yıllardır otomobil ve araba piyasasında sıkça yapılan bir şey şaşırmaya gerek yok
    bursalıali bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    100 bin km yapan neyin kafasını yaşıyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Böyle makinaların eşek niyatine binilmiyeceğini tahmin ediyorum
    alınacaksa ince eleyip sık dokunmalı

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    Bazi motosiklet modelleri sahipleri genel itibariyle cok km yapmiyorlar veya yapamiyorlar ornek harley ler 90 model 20 bin km de harley bulabilirsin cunku sahibinin gezmeye vakti yok bakmak icin motor aliyor dusuk km de bir tenere bulamazsin kolay kolay cunku bunu alan adamda surmek icin aliyor. Monsterda bir sekilci motoru oldugu icin dusuk kmlileri bulma ihtimalin yuksek diye dusunuyorum bence monster alinir 390 duke ten cok daha keyiflide gezilir diye dusunuyorum buyuk hacimli motorlarin temizini bulunca cok sikistirmazsan problem acmaz. Hatta yeni motorlari gömer diye dusunuyorum

m4tRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx250
    km düşürme durumundan hariç km telini söküp binenler de var.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alırsan colugumu cocugumu keserım !!!
    vanesy bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vanesy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz de ducati monster şehirli genç motorudur, düşük km olabilir dedik ama sahibindende 15 yaşından büyük endurolar, gs 650'ler filan bile 30-40bin de. kimbilir kaç 30bin yapmıştır.
    karaköy atamotor hem ktm hem ducati servisiydi sanırım. orda ahmet ustayla filan da konuşurum, bakalım ne diyecekler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

ilk sahibiyse, yaz haftasonu binicisiyse, ...se, ...sa, ...se, ...sa düşük km olabilir. benim arabam 98 modeldi. 52binde sattım geçen hafta.
    olabiliyor yani...
    Ahmet abiyle konusursan alma der
    vanesy bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    misal ben 6 ayda 1000km yapmışım niye bu kadar az yapmışım bilmiyorum ev-okul toplam 7 km

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    aga bu motorlar hep şaldır şuldur çalışıyo italyanlara pek bulaşma çok nazik motorlar.
    vanesy ve MotoRR bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    paranı nakit olarak topla benzin dök ateşe ver
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm duke 200
    durup durup aynı ilanlara bakıyorum. motosiklet ekspertizi ne kadar güvenilir olur?
    aklım duke 390 diyor ama...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Modeli bile canavar başkan,cebinide yer cuzdaninida..
    vanesy ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Evet, ucuza Ducati alinabilir.

Hayir, ucuza Ducati'ye binilmez.

oggomoggo ve vanesy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)