Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sigorta yaptıracaklara müjde

Motovento
    REKLAM ALANI
    kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Arkadaşlar yeni aldığım 2011 ybr125 motosikletim için sigorta yaptıracaktım.Afyon da gezmediğim sigortacı kalmadı 300 tl civarında çıktı hep.Bugün sağlık çalışanlarının sandığı olan Saydes e bağlı bir kurum olan Sigorta borsasından 178 tl ye yaptırdım.Mail adresime çıktısı geldi kargoylada aslı gelecek yaptırmak isteyenler mutlaka fiyat alsın.
    telefonlada arayınca mutlaka hemen ilgileniyorlar: 0554 551 88 38
    http://www.sigortaborsasi.com.tr/?pn...RUSU:cat::cat:
    can arslan bunu beğendi.
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    TAMAM.....

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Tc falan istiyor, adını ilk defa duyuyoruz. Başka tanıyan bilen arkadaş varsa bilgi verebilir mi?

Motosikleti
    Merak etmeyin şimdi tc ni vermeden hiçbir firmadan zaten teklif alamazsın.AXA sigortadan 178 tl ekran görüntüsü aldım gelen mailden yarın aslı gelecek.
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Sitesi bile ''bana güvenmeyin lan!!'' diye bağırıyor.TCyi filan vermek ne kadar doğru olur bilmem.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Site hakkaten içler acısı olmuş. Tanıdığım biri değilse asla güvenemem valla :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitesi bile ''bana güvenmeyin lan!!'' diye bağırıyor.TCyi filan vermek ne kadar doğru olur bilmem.
    Firma düzgün ben görüştüm ama online başvuru sanıp deneyecek arkadaşlar online başvuru değil formdan sonra sizi telefonla arıyorlar , sigorta zamanı gelince deneyip yazacağım.

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    serbest bırakılan zorunlu trafik sigorta fiyatlarında azgınlık yaşandığı için 31 aralığa kadar gazımızı alıyorlar.. tavan fiyat uygulaması daha sonra da devam etmeli

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firma düzgün ben görüştüm ama online başvuru sanıp deneyecek arkadaşlar online başvuru değil formdan sonra sizi telefonla arıyorlar , sigorta zamanı gelince deneyip yazacağım.
    ha tamam. sen görüştüysen ok. düzgün de diyorsun. e yapalım o zaman
    sonra da vay efendim ben hiç katakulliye gelmezdim, nasıl oldu da kandırdılar anlamadım, bi telefon aramasıyla ağaç dibine para poşeti bırakanlara gülerdim vesaire vesaire..

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha tamam. sen görüştüysen ok. düzgün de diyorsun. e yapalım o zaman
    sonra da vay efendim ben hiç katakulliye gelmezdim, nasıl oldu da kandırdılar anlamadım, bi telefon aramasıyla ağaç dibine para poşeti bırakanlara gülerdim vesaire vesaire..
    Üçkağıtçı gidip sigorta vb uğraşmaz daha net üçkağıtlar yapar.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Bugunde beni sigortam.netten aradılar yarın poliçe bitiyor arayan kişinin söylediğine göre çalıştıkları firmalardan en uygun 252 tl çıkmış fakat bu rakama onay alamıyorlarmış sigorta şirketleri onaylamıyormuş sigortaya ek pakenler çıkarmışlar çekici hizmeti karşı tarafa kaza başı onarım için ödenen 34bin i 50 bin yapıyorlamış gibi konuştukca konuştu bende ok lemedim yaptırmadım çünkü söyledikleriyle 450 550 civarına geliyormuş ve hemen onaylıyorlarmış nasıl bir saçmalıktır bu böyle

Motosikleti
    Arkadaşlar 10 seneden fazladır bu siteye üyeyim herhangi biryanlışım olmamıştır çok şükür bu konuyuda açmam daki sebep ben yararlandım belki buradan birkaç dostumuzda faydalanır diye benim bu işten 1 kuruş getirim yoktur.ister yaptırın ister yaptırmayın karar sizin siteye göre güven sağlanıyorsa gidin siz afillli sayfaları olan yerlere kazıklanın karar sizin.Bugün de sigortanın aslı kargodan geldi merak edilecek bir durum yok kurumsal bir firmadır ama hayatımda kimseye kefil olmadım burayada olmam karar sizlerin.Selametle

site güvenilir mi??

Motosikleti
    O kadar yazdık güvenilir diye hiç okumadinmi arkadaşım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    geçen gün ben de yaptırdım burdan gördükten sonra.. ankara merkezli bir şirket bu.. kredi kartı numarası veriyosunuz ödeme için.. ertesi gün yurt içi kargoyla ücretsiz geldi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)