Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R3Xİ Hakkında bilgi verebilecek öneride bulunabilecek ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hsynymn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZNU 125 Nostalji
    Arkadaşlar herkese merhaba. Bu aralar kendi tarzımı belirlemeye çalışırken reyzing naked enduro scooter derken. Enduro bana en çok hitap eden hoşuma giden tarz oldu. Genel anlamda seyahat edecek şehir içi kullanıcam. Başlıkta yazdığım R3Xi Endoro 250 CC de çok hoşuma gitti. Kullanan arkadaşlar var ise artısı eksisi nedir ne değildir.Alınabilir mi ? Çinli olması düşündürür mü ? Şimdiden Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r3x kullanıcıları bilgi platformu var. oraya yazarsanız direk kullanıcılarıyla iletişim kurabilirsiniz

Motosikleti
    mondial rx3i
    Genel olarak memnunum. 110 sonrasi titremeye basliyor. Rahatsiz edecek seviyede degil.rahat ve konforlu. Yakit olarak 100km de 3.5 yakiyor benimkisi. Antalyaya gittim geldim. Suan 8 binde. Ruxgar rahatsiz etmiyor fazla. Bakim araligi cok sik. 2000 de bir. Bu biraz can sikici.

Motosikleti
    Mondial ZNU 125 Nostalji
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r3x kullanıcıları bilgi platformu var. oraya yazarsanız direk kullanıcılarıyla iletişim kurabilirsiniz
    Teşekkür ederim hocam sağolasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam sağolasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genel olarak memnunum. 110 sonrasi titremeye basliyor. Rahatsiz edecek seviyede degil.rahat ve konforlu. Yakit olarak 100km de 3.5 yakiyor benimkisi. Antalyaya gittim geldim. Suan 8 binde. Ruxgar rahatsiz etmiyor fazla. Bakim araligi cok sik. 2000 de bir. Bu biraz can sikici.
    Konforlu olması benim icin iyi 1.82 boyum var. Yakıt olarakta gayet makul oranda görünüyor. Bakım sıklığı biraz azmış sanki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konforlu olması benim icin iyi 1.82 boyum var. Yakıt olarakta gayet makul oranda görünüyor. Bakım sıklığı biraz azmış sanki.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı modellerinde stop etme sorunu var şansınıza ne denk gelirse artık.birde uzun yol gitme amacı ile tasarlanan motorun 2000 bin de bir servise gitmesi çok komik bir durum

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    şehir içi kullanacaksan sukutırdan vazgeçme dostum. o motor şehir içinde, hele ki istanbul trafiğinde dert olur başına. tabi yine tercih senin.

bu motoru seven seviyor. ben saygı duyuyorum ama klasik çinli bir motora 2 yan çanta 1 topcase monte edip bu fiyata satmak ne bileyim bence tatlı su kurnazlığı. bir artısı yok klasik motosiklet. o parayı etmez bence.

yanlış anlaşılmasın alet kötü demiyorum. sadece ben tercih etmem 14k ya bu motoru diyorum. onun yerine 250 lik bir sukutır bence çok daha rahat olur istanbul trafiğinde. ayrıca 14k ya güzel ikinci el japon sukutır da rahatlıkla bulabilirsin. hem abs li de olur hem tır tır her yere girer çıkar rahat edersin.

kolay gelsin.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial ZNU 125 Nostalji
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı modellerinde stop etme sorunu var şansınıza ne denk gelirse artık.birde uzun yol gitme amacı ile tasarlanan motorun 2000 bin de bir servise gitmesi çok komik bir durum
    zırt pırt servis bakım olayı biraz sıkıntı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içi kullanacaksan sukutırdan vazgeçme dostum. o motor şehir içinde, hele ki istanbul trafiğinde dert olur başına. tabi yine tercih senin.

bu motoru seven seviyor. ben saygı duyuyorum ama klasik çinli bir motora 2 yan çanta 1 topcase monte edip bu fiyata satmak ne bileyim bence tatlı su kurnazlığı. bir artısı yok klasik motosiklet. o parayı etmez bence.

yanlış anlaşılmasın alet kötü demiyorum. sadece ben tercih etmem 14k ya bu motoru diyorum. onun yerine 250 lik bir sukutır bence çok daha rahat olur istanbul trafiğinde. ayrıca 14k ya güzel ikinci el japon sukutır da rahatlıkla bulabilirsin. hem abs li de olur hem tır tır her yere girer çıkar rahat edersin.

kolay gelsin.
    Scooter rahatlığı hiç birinde yok tabiki tarz olarak hoşuma gitti ama işte Japon scooter daha cazip ve güven veriyor.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Esim kullaniyor 1.62 boy ile kendisi araştırıp satin aldi, su zamana dek memnun tabi sehir ici kullanmadik diyebilirim. Artci kismi hic begenmedik artciniz olacaksa tavsiye etmiyorum. Onun haricinde memnunuz kumda çamurda dag tepe surduk sikinti çıkarmadı henuz.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Bu motoru 2 kez araştırıp 2 kez vazgeçtim. Tamam artısı var ama ekşisi bana daha fazla geldi. Gerçek kullanıcısını aradım sordum çok işime gelmemişti.

Motosikleti
    Mondial ZNU 125 Nostalji
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esim kullaniyor 1.62 boy ile kendisi araştırıp satin aldi, su zamana dek memnun tabi sehir ici kullanmadik diyebilirim. Artci kismi hic begenmedik artciniz olacaksa tavsiye etmiyorum. Onun haricinde memnunuz kumda çamurda dag tepe surduk sikinti çıkarmadı henuz.
    Sürekli artçılı değilim haftada 1-2 denilebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru 2 kez araştırıp 2 kez vazgeçtim. Tamam artısı var ama ekşisi bana daha fazla geldi. Gerçek kullanıcısını aradım sordum çok işime gelmemişti.
    Anladım teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)