Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Anahtarımı kaybettim 😞😞

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar
    Scooter motorumun anahtarını kaybettim 2 gündür arıyorum bulamadım yedek anahtarımda yok. Bugün düz kontak yapmayı denedim kontak kablolarını buldum. 5 tane kablo var; 2 yeşil 1 siyah 1 beyaz çizgili siyah 1 tanede kırmızı.
    Siyahla kırmızıyı birbirine değdirince kontak geliyor ama nekadar marşa bassamda çalışmadı sizce nasıl yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fravdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 2017
    hocam rastlantı bu olsa gerek bende bugün kaybettim motosikletimin anahtarını daha doğrusu bugün fark ettim 3 gündür kullanmıyordum.İşin komik tarafı benimde sizin gibi hem motosikletimin anahtarı hemde yedek anahtarı kayıp.Bakalım bize yardımcı olabilicek fikirler çıkacakmı umarım ikimizde en kısa zamanda buluruz anahtarları..

İnşallah buluruz. Çalıştırabilsem anahtarcıya götürüp kontağa göre yeni anahtar yaptırıcam ama çalışmıyor işte

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Direksiyon kilidi nasil kirilir baslikli bir konuda bekliyorum ben.
    chopperrider ve leyli bunu beğendiler.

Direksiyon kilidi yok motorumda nekadar üzücü olsada

Motosikleti
    .
    Bende birkere anahtarı migrosta tabak reyonunda kaybetmiştim.

Bir migrosu aramıştık.Nur yüzlü bir amca buluvermişti.

Bu sebeple anahtarada koca ayıcık anahtarlık takarım.

Anahtar ayıcığı değil,ayıcık anahtarı taşır.

Bin km metreden burdayım diyor.Tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Kablolara gelince
    Yeşil hayattır yeşili kes.
    leyli bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Buralar degerlenir.. ha ha..

Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Motor sahibi arkadas çok geçmis olsun :D

Motosikleti
    Cbr 125 2017
    Valla 1 hafta daha bulamazsam bmc pikap tutup servise götüreceğim ruhsatım vs ile birlikte o zamana kadar kullanamayacağım mecbur , kapalı garajımda duruyor zaten direksiyonda kilitli alarmda var içim rahat

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bir anahtarciya gotur motoru o halleder... sokebilirsen kontagi sok basima geldi aynisi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Hırsızlığın maximum seviyede olduğu bu günlerde kimse bilse dahi sana bu konu hakkında bilgi vermez burada. vermemelide bence. Belki gerçekten anahtarınızı kaybettiniz yanlış anlamayın herhangi bir ithamda bulunmuyorum ama tanımadığımız birisine güvenmek çok zor. En iyisi biraz daha arayın anahtarınızı eğer bulamazsanız ruhsatınız ile birlikte servise gidip yardım isteyin.

Motosikleti
    Cbr 125 2017
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir anahtarciya gotur motoru o halleder... sokebilirsen kontagi sok basima geldi aynisi.
    Hocam direksiyon kilitli garajda duruyor motor sıfır olduğu için sökme işine pek sıcak bakmıyorum servise götürücem artık yapacak bişey yok teşekkürler yinede fikriniz için
    Alıntı VeliTrknn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsızlığın maximum seviyede olduğu bu günlerde kimse bilse dahi sana bu konu hakkında bilgi vermez burada. vermemelide bence. Belki gerçekten anahtarınızı kaybettiniz yanlış anlamayın herhangi bir ithamda bulunmuyorum ama tanımadığımız birisine güvenmek çok zor. En iyisi biraz daha arayın anahtarınızı eğer bulamazsanız ruhsatınız ile birlikte servise gidip yardım isteyin.
    Katılıyorum hocam,BMC bir kamyonet tutup 1-2 gün içinde anahtarı bulamazsam en sağlamı serviste hallettirmek teşekkürler yorumunuz için

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Motorumu polisler garaja çekti de arkadaşlar kimseye yakalanmadan nasıl çıkarabilirim acil yardım

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu polisler garaja çekti de arkadaşlar kimseye yakalanmadan nasıl çıkarabilirim acil yardım
    Lan yemek yiyordum gülecem diye boğazıma tıkandı...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    düz kontak yapabiliyorsanız ne mutlu size :D

Düz kontak yapıyorum ama çalışmıyo meret kafayı yedirtcek bana 😂 Tamda göstergeyi felan tamir ettiricek para ayarlamıştım onuda anahtarcıya vericez artık 😞

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.
    Ben de arada bir düşürüyorum, ama sıkıntı yok, benimkini artık her anahtar açar olmuş.

Bugün anahtarımı buldum. Fakat bulmadan önce tornavide ile biraz zorlamıştım bide düz kontak yapmaya çalışmıştım. Anahtarlada çalışmadı busefer sorunum buji ateşlemiyor kontaktan ateşleme bobinine elektrik gelmiyor sorun üstüne sorun bıktım bu çinlilerden :((

Motosikleti
    Cbr 125 2017
    Tam gireyim anahtarimi buldugumu ilan edeyim derken yine aynı tarihte bulmuşuz anahtarlari..Yedek anahtarı bulamadım fakat asıl anahtarim kız arkadaşımın evinde kalmış o mesaj attı içim baya rahatladı başka kayıp eden varsa gezdiği her yeri değişti arasın zira ben 4 tane cafe yi telefondan aramak durumunda kaldım..

Ben artık aramayı bırakmıştım bugün yağmur başladı bi hırka alıyım dedim sırtıma bir baktım cebinden anahtar çıktı çok mutlu oldum ama motor çalışmayınca sonu mutsuz bitti yine

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)