Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motor hakkında ne düşünüyorsunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    ragnarokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tt-yamaha-drag-star-x-vs-1100-custom-338074439/detay

Böyle bir motorunuz olsa satar mıydınız, veya paranız olsa şuan almak ister miydiniz? nedense çok hoşuma gitti bu alet tek sorunu yüksek km'si sanırım.

not:ilanı satan kişiyle alakam yoktur, reklam amaçlı değildir sadece motoru çok beğendiğim için paylaşmak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Fotograflari tost makinesi ile cekmis sanirim. Zevk meselesi ama beni cok etkilemedi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Bobber sevmiyorum daha doğrusu düzenli artçım olduğundan düşünmem. Ama hoş duruyor motoru vs ne durumda bilemem lakin 13 yaşında bir motora o km normal 10bin 20 bin yazsaydı kmsi ile oynanmış olacağını düşünürdüm

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    cruiser tarzı hiç sevmem ama ilanda ki motosiklet hosuma gitti. Satıcı da dürüst bir şekilde 70.000km yazmış daha ne

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ben pek tt customdan çıktığına da inanmadım açıkcası ne onların tarzı ne de motor harley veya tt custom blok ve şasesi ttcustom bir motorun da 25 bin tl değil eouro dan aşşağı olma ihtimali yok bence ben olsam almazdım

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Yamaha Dragstar XVS 1100 gibi tam classic bir cruiser makine -kendi görüşüme göre- anca bu kadar berbat bir hale getirilebilirdi sanırım.. Sahibi kusura bakmasın, tabii kendi zevkine göre yaptırmıştır bilemem ama TT Custom gibi bir yerin ismine leke sürer açıkçası. Benim görüşüm bu yönde. Bobber sevenler kızmasın bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)