Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Motosiklet sürücüsü haklı mı ? haksız mı?

Katılımcı sayısı
123. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, motosiklet sürücüsü HAKLI.

45 36.59%
  • Hayır, motosiklet sürücüsü haklı DEĞİL.

78 63.41%
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kendisini Sıkıştıran Aracın Aynasını Kıran Motorcu!! (Anket İçerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam klavyeye oturarak gülen bir insanın akademik hayatına saygı duyacağım, bir gülme geliyor. Cidden yazık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Yahu Gençler Arkdaşlar , abiler... Bırakın Araç Şöförünü Biz burda biz bizeyiz ve birbirimize neler saydırıyoruz, Aile içi yani. Bi şiddete meylimiz arttı Normal değil bu biraz daha sakin olmak gerektiğini düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Araç Sürücüsü yaptığının yanlış olduğu su götürmez. Fakat motorcu Arkadaşın Tepkisi aşırı. Bunda bu motoVlogların etkisi olduğu aşikar.
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı OrjinAli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Gençler Arkdaşlar , abiler... Bırakın Araç Şöförünü Biz burda biz bizeyiz ve birbirimize neler saydırıyoruz, Aile içi yani. Bi şiddete meylimiz arttı Normal değil bu biraz daha sakin olmak gerektiğini düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Araç Sürücüsü yaptığının yanlış olduğu su götürmez. Fakat motorcu Arkadaşın Tepkisi aşırı. Bunda bu motoVlogların etkisi olduğu aşikar.
    + Kafasında kamerasının olduğu..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Oylamaya bakarak tek tesellim ; forumda apaçiden çok aklı başında insanların olması.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Son dakikaya kadar yuzde yuz hakli motorcu..
    Son hamleyi yapmayacakti fikrimce..
    Cezayi biz kesebilir miyiz? Kesmemeliyiz..

P.s. asiri sinirlendigimde ne yaptigimi bilmem bunlar sakinken dogru olduguna inandigim dusuncelerimdir..

TarıkTekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750D Integra
    Belli ki aynasını değil kafasını kırsan bişey yapamayacak bi tip.
    Uzatmaya gerek yoktu.
    ''Ne olduğun senden güçlüye değil, senden güçsüz olana nasıl davrandığında ortaya çıkar''
    gibi bi söz vardı
    VECİHİ bunu beğendi.

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorcu bozuntusunu haklı bulan var ben de buna şaşırdım. Herifin yaptığı resmen magandalık. Arkada çocuk değil de arabada 4 kişi olsa aynı hareketi yapabilecek miydi acaba? Terbiyesizlik.
    Böyle her önüne gelen kafasına kamera takınca kendini bi bok zannedip böyle ukalalık yaptıkça bu ülkede motorcu olmak her zaman böyle boktan bir imaj olarak kalacaktır.
    Herif utanmadan bir de bu videoyu youtube koymuş. Böyle hanzoluk yapıp da dayak yediği videoları da koysun bakalım.
    Araç sürücüsü inşallah bu videoyu izler ve bu öküzü savcılığa verir.
    VECİHİ bunu beğendi.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    araçtaki çocuğun hatrına sabır çeker ilerlerdimki çok defa başıma geldi açtım gazı terk ettim orayı ne gerek vardı ? arabacıda haksız ayrıca ama dediğim gibi çocuğa bu tranvayı yaşatmasaydın iyidi. neyse g.olsun
    khaledome bunu beğendi.

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Bulaşmayacaksın abi kimseye bu kadar basit.Türkiye de yaşıyorsun sen.Silahını çıkartıp kafana doğrultan tiplerle yaşıyorsun.Ya da acımadan arabayı üstüne süren insanlarla.Bunu asla unutmaman gerek.Böyle durumlarda laf anlatmaya çalışacaksın baktın anlayacak gibi değil olay yerini terk et arkana bile bakma.Şu haklı bu haklı tartışması sabaha kadar uzar gider.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Reyzinge binen arkadaş (reyzingçi demeyeceğim çünkü motorcu değil sataşacak yer aramış terörist resmen.) muhtemelen kendini tatmin etmek maksadıyla karşısındaki kadın olduğunu ve arabada da çocuk olduğunu bilerek artisliğini yapmış. Ben bu arkadaşın, arkasından korna çalan siyah camlı siyah renk içinde dik dik bakan sakallı barzolar olan bir araca vereceği tepkiyi merak ettim. Tepki aynı olacaksa bu adam çizgisi olan bir ruh hastası der saygı duyarım. Buyur abi diyecekse de yılın bit yavrusu, hatta daha ağırı...

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Çoğu motor kullananlar artist edepsiz dengesiz kabadayı...Sanki yollar sırf motor kullanana ait...Hele 600 1000 lik makina varsa alayımız mad max...

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Bi tane daha barzo çıkmış işte. YouTube dan izliyorlar bu tarz videoları bilinç altı alıyor hemen tabi. Koyun oldukları için hemen dur fırsatı buldum bende yapayım moduna geçiyorlar, kamera da var hazır. Koyun kafalı, sürü zihniyetli, fikri, beyni olmayan canlılardan daha iyisini beklemek hata olur.
    VECİHİ ve bassturbin bunu beğendiler.

OguzhanMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Video kaldırılmış kaçırdık :(

videoyu izlemek istiyorum

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Yeter beeee gene motorcuyu haksız çıkartınız artık YETERRRRRR canıma tak etti artık YETER motorcu tepkiyi fazla verdi diye suçlu o mu oluyor yani? Kesinlikle hyr dikkat ederseniz adam motoru çekmese motora vuracak corolla sürücüsü KESİNLİKLE COROLLA SÜRÜCÜSÜ KADIN HATALI motorcu biraz fazla tepki göstermiş ama KADIN HATALI. NOKTA

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Beyler hepimiz motor kullanıyoruz hata nın kimde olduğu farketmez hiçbirimiz kendi ceza mızı kendimiz kesemeyiz muz cumhuriyeti mi burası
    Mustaphalanx ve VECİHİ bunu beğendiler.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Olay şubat ayında olmuş motorcu videoyu YouTube'a yeni koymuş aynayı kırdıktan sonra şoförün kemer çözme sahnesinden sonrası yok. Motorcu hastaneden yeni taburcu olmuş olabilir mi?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı DreamTheater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor şeridinden gidecek, aradan değil, güvenlik şeridinden değil, banketten değil, gidemiyorsa şeridin ortasında bekleyecek, ne anladım motor kullanmaktan diyorsanız arabaya bineceksiniz, kurala uyulacak, arabada uyacak motorda, uymayanın ehliyetini iptal edeceksin bak bakalım ne motorcu ne araba kullananlar kıpırdayabiliyormu, basıcaksın 10 bin lirada ceza, bak bakalım yollarda nası tren gibi ilerliyor millet...

Zaferce, 2-3-4 . maddeler doğru, 5 kısmen doğru

1. ye gelince, yaası falan yok, araba gibi gideceksin, aradan geçersen sonuçlarına katlanırsın, aradan gitme hakkın yok, kızan araç sürücelerine kızmaya hakkın yok, aradan geçerken arabama zarar verdin diyelim, şansın yok, yok öyle bir hakkın, araba ile aynı hakka sahip olduğun gibi aynı kurallarada tabisin, bunu unutmayın, geçeceksen boş şerit varsa geçeceksin yoksa paşa paşa bekleyeceksin, bana uymaz diyorsan sen bilirsin, sonuçlarına karşı kızmayacak doğan zarar varsa paşa paşa ödeyeceksin, zarar verdiğin arabanın zararını tabiii...
    Sana Mars'ta mutluluklar.

Videoyu izleyemedim kaldırılmış olsa gerek. Şimdiye kadar bir kere düşündüm bir arabanın aynasını kırmayı, vazgeçtim, ileride yapar mıyım, bilmiyorum, umarım yapmam.
    Yapılan hataların, işlenen suçların cezasını bireyler veremez, vermemelidir. Ayna kırmak da aynı şekilde bireysel hukuk arama yöntemi olduğu için yanlıştır. Nokta.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)