Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

6.SINIF ARAÇTAN FARKETMEZSENİZ 7 TL ÇEKİYOR KÖPRÜ GİŞESİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    işin garip tarafı 2 kere köprüden geçtim hala bakiyeden inmemiş ve birisi yaklaşık 2 ay önceydi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    hala inmeyen 7 tl lik geçişlerim için şunu mail olarak yolladım: 34 yy xxxx plakalı motosikletim ile köprü geçişimde bazen 7 tl çekiliyor üstelik köprüde gişe yok ki ogs geçişi diyorsunuz.. lütfen 7 tl olan geçişimin 3,5 tl sini iade edin ve bizi sürekli kontrol etme mecburiyeti gibi bir haksızlıktan kurtaracak çalışma yapın.. sizi aramaya kalktım şu an 70 kişi var önümde.. demek ne çok hata yaptınız.. motorcuları bezdirmeyin

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 kez hgs yerine ogs den okumuş yeni geçiş sistemi. farketmedim 700 lira ihlal cezası gözüküyor. ruhsat fotokopisini istediler falan. bakalım beklemedeyim. yapacakları işi züküyüm ben bunların. artık okuma sisteminin ordan teker yaparak geçiyorum, bundan sonra anca çükümü okur.
    birbilent ve Mirable bunu beğendiler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Seni bulacaaaam oluuuummmmmm
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni bulacaaaam oluuuummmmmm
    çağlar özellikle bacaklarımı da açtım çükümü okusunlar diye, söyle onlara.
    mgora bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    çağlar özellikle bacaklarımı da açtım çükümü okusunlar diye, söyle onlara.
    bende plakayı katlayıp çataldan frikik vererek geçtim almışlardır inşallah mesajı
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    bu gün yeniden 3,5 tl yerine 7 tl almış 1. köprü.. aradım ogs hgs doluydu ogs den ulaştım.. köprüden geçerken hgs merkezinde düşürtün dedi fazla alınanları.. ayrıca etiket okumadığında ogs hesabına yazıyormuş ve ogs de 6.sınıf olmadığından geçiriyorlarmış bende sadece hgs kartı var hatırladığım bir etiket yok.. etiket hakkında bilgisi olan var mı?

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    köprüden çok sık geçmediğim için fark etmemişim, 6.sınıf hgs kartı aldığım halde 5 geçişimin hepsinden 7 tl almışlar, şimdi ben gidip bunu nasıl düzelteceğim? arayacak mıyım mail mi atayım, merkez ptt'ye gidip oradan mı düzelteyim ne yapayım?

düzelttim diyelim benim 5 geçişimden artan 17,5 tl yi hesabıma geri yatırıyorlar mı? yoksa babayı mı alıyor, ana avrat düz mü gidiyoruz? aydınlatacak arkadaşlara minnettarım.

ek not: hepsi ogs yazılmış

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köprüden çok sık geçmediğim için fark etmemişim, 6.sınıf hgs kartı aldığım halde 5 geçişimin hepsinden 7 tl almışlar, şimdi ben gidip bunu nasıl düzelteceğim? arayacak mıyım mail mi atayım, merkez ptt'ye gidip oradan mı düzelteyim ne yapayım?

düzelttim diyelim benim 5 geçişimden artan 17,5 tl yi hesabıma geri yatırıyorlar mı? yoksa babayı mı alıyor, ana avrat düz mü gidiyoruz? aydınlatacak arkadaşlara minnettarım.

ek not: hepsi ogs yazılmış

0850 460 60 60 numaralı KGM HGS çağrı merkezini arayıp ("arayanlar arasında 35'inci kişisiniz" şeklinde otomatik cevap alırsanız telaşlanmayın, en fazla 1-2 dakika içinde sıra size geliyor) konuyu anlatıyorsunuz.

Duruma göre bazen anında önlerindeki ekrandan düzeltmeyi yapıyor, "en geç 48 saat içinde düzeltme hesabınıza yansıyacak" diyorlar,

ya da; "biz kaydınızı aldık, 15 gün içinde gerekli düzeltmeler yapılacak" diyorlar. Eğer böyle derlerse o anda düzeltmeyi yapmaları için ısrar edin eğer yapmıyorlarsa da kapatıp tekrar arayın başka operatörle konuşun.

Her halükarda gerekli düzeltme yapılıyor, fazla alınan miktar da hesabınıza iade ediliyor.
    birbilent ve Metela bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı chetaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0850 460 60 60 numaralı KGM HGS çağrı merkezini arayıp ("arayanlar arasında 35'inci kişisiniz" şeklinde otomatik cevap alırsanız telaşlanmayın, en fazla 1-2 dakika içinde sıra size geliyor) konuyu anlatıyorsunuz.

Duruma göre bazen anında önlerindeki ekrandan düzeltmeyi yapıyor, "en geç 48 saat içinde düzeltme hesabınıza yansıyacak" diyorlar,

ya da; "biz kaydınızı aldık, 15 gün içinde gerekli düzeltmeler yapılacak" diyorlar. Eğer böyle derlerse o anda düzeltmeyi yapmaları için ısrar edin eğer yapmıyorlarsa da kapatıp tekrar arayın başka operatörle konuşun.

Her halükarda gerekli düzeltme yapılıyor, fazla alınan miktar da hesabınıza iade ediliyor.
    teşekkürler cevap için ancak aradığımda 29.sıradasınız diyor ve 6 dakika sonra 25 diyor, nasıl bir iki dakikaymış bu! dediğiniz gibi bir hemen bağlanma olmuyor malesef en azından bende ve bunu yazarken 7. dakikadayım ve halen 25. sıradayım!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

ve şu an 15 dakika oldu ve 20, yazıyla "yirmi"

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

23. dakika ve 18. sıradayım yazı ile on sekiz, yatıyorum, yani bir iki dakika da bağlana var mı bilmiyorum ama benim için alakası bile yok

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Kendilerine yontulacak konularda hiç affetmiyorlar işin yoksa uğraş dur.
    Bugün ogs ceza sorgulama da çalışmıyor.Berbat ve pahalı bir hizmet alıyorum ve işin kötüsü şikayet mercii kalmadı.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    geçen gün geçmiştim 3.5 TL kesmişler, acaba sistem düzeldi mi? eskileri ay oldu iki defa şikayet etmeme rağmen düzeltmediler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)