Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

700-1000 Lira Kask Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Öncelikle herkese merhaba,fiyatı 700-1000 lira arasında olacak fullface bir kask arıyorum tabii ki öncelik güvenilir olması ancak bunun yanı sıra kamuflaj tarzında ya da haki renk olması çok iyi olur.Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V-Strom 650
    Merhaba, bu fiyat aralığında kaliteli pek çok marka bulabilirsiniz. Alacağınız kask iç malzemesi açısından kaliteli ve genel anlamda güvenli olacaktır. Ancak şu ya da bu marka tavsiyesi almak yerine deneyebildiğiniz kadar kask deneyin. Bazı markalar kafanıza olacak, bazıları olmayacak. Bedenden bahsetmiyorum, kask şeklinden bahsediyorum. Bazı markalar, tepeden bakıldığında içi oval, bazıları ise yuvarlak şekle yakın kasklar yapar. Oval kasklar yuvarlak kafaları yandan sıkar. Yuvarlak kasklar ise oval kafaları önden ve arkadan sıkar. Böyle olunca insanlar genelde 1-2 beden büyük kask alır, bu da bir işe yaramaz. O yüzden deneyebildiğiniz kadar marka model deneyin. Kafanızda bir kaç dakika kalsın. Neresinden sıktığına bir bakın. Ona göre bir beden büyük almak yerine başka bir model deneyin. Örneğin bana nolan kaskların medium'u oluyor. AGV'nin large bedeni bile sıkıyor. Modelini rengini beğendiğiniz kaskı değil, kafanıza uyanı alın. Kafanıza uyan kaskın beğendiğiniz rengi modeli varsa ne ala.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    ------------------

Sehirdeki en buyuk magzaya gidip test edin sonra begendiginiz modeli internetten siparis edin, ozellikle taktiginizda at gozlugi gibi kenarlari engelleyenleri eleyin, birde mkunse gunesligi falan olmasin

cms gtrs 2.0 kaska bakmanı tavsıye ederım 1000 lıra cıvarına alınabılıyor ve karbon

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS
    Evvel zamanlarda Nolan N serisinin 64 ve 86 modelini kullandım ve şu an 87 ile yoluma devam ediyorum.
    Bence paranın alabileceği en kaliteli kask Nolan'dır gerisi heycandır.
    Tabiiki deneyip almanızda fayda var.Zaten bu fiyat aralığında alınacak modeller bellidir.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Bende artçı kaskı olarak shark s700 düşünüyorum sizce nasıl fiyat aralığı 500 700 arası o aralıkta daha iyisi var mı ?

eldivende aliexpressten furyganın eldiveni 80tl falan almak mantklımı kullanan varmı ?

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    bell vortex

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler