Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT07 mi CB650F mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CharlesFenOB
    İyi akşamlar. R25 i cc yükseltmek için sattım arkadaşlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi, aklımda mt07 ile cb650f var. Bana honda daha sıcak daha tatlı geliyor açıkcası. Özellikle 4 silindir olması cezbediyor. Fakat sanki piyasası yok gibi. Özellikle forumda da kullanıcı yorumlarına baktığımda pek kullanan da yok sanırım. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim. Özellikle mt 07 ile cb650 kullanmış olanların fikirleri nedir. Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Lütfen artık mt07 görmek istemiyoruz, iyice ayak altına düştü. Bizim millete ucuz motor vermeyeceksin arkadaş.

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Size böyle düşündüren şeyler neler ?

Alıntı ufuk01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size böyle düşündüren şeyler neler ?
    ilk ciktiginda 18 bin liradan cok fazla satildi apaci ve stunt motoru oldu gibi birsey.

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı voljjn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk ciktiginda 18 bin liradan cok fazla satildi apaci ve stunt motoru oldu gibi birsey.
    Anladım. Temizini bulmak mesele dolayısıyla.

Motosikleti
    ER6N
    Merhaba
    Kawasaki Er6n kullanıyorum tavsiye ederim yazdıklarımızdan yeni motor için tam olarak beklentiniz nedir cikaramadim ama kriter 2. El piyasası ise kesinlikle Mt07 tavsiye ederim

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı adilaksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Kawasaki Er6n kullanıyorum tavsiye ederim yazdıklarımızdan yeni motor için tam olarak beklentiniz nedir cikaramadim ama kriter 2. El piyasası ise kesinlikle Mt07 tavsiye ederim
    Kriter olarak başta ABS . Sonrasında arıza sıkıntı çıkarmayacak servis konusunda yedek parça konusunda üzmeyecek cebi yakmayacak şekilde düşünüyorum. Kawasaki'ye bu sebeple biraz soğuk bakıyorum. Öyle uçayım kaçayım top speed stunt falan hevesim yok. Tayinim antalya'ya çıktı malum gezip görücek yer de çok. Touring veya enduro tarzını şimdilik düşünmüyorum agresif duruş daha çok ilgimi çekiyor

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al sat için Yamaha, evladiyelik olsun derseniz Honda yı öneririm. Artçınız olacaksa Mt 07 rahatsız bir motor tek kişilik gezilere daha uygun. Yakıt konusunda ikisinin değerleri benzer. Bayii ye gidip iki motoru da üstüne oturmadan karar vermeyin. Şimdiden hayırlı olsun.

Not: finansal kaygılarım olmasa ve cb650f almayı düşünsem gidip MT 09 a da bir bakardım..

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Metilen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al sat için Yamaha, evladiyelik olsun derseniz Honda yı öneririm. Artçınız olacaksa Mt 07 rahatsız bir motor tek kişilik gezilere daha uygun. Yakıt konusunda ikisinin değerleri benzer. Bayii ye gidip iki motoru da üstüne oturmadan karar vermeyin. Şimdiden hayırlı olsun.

Not: finansal kaygılarım olmasa ve cb650f almayı düşünsem gidip MT 09 a da bir bakardım..
    Al sat heveslik binme taraftarı değilim fakat bazen durumlar satmaya zorluyor bu sebeple piyasası olup olmadığı önemli gibi. Mt 09 a da hem maddi olarak imkanlar şuan için elverişli değil hemde gözüm kesmiyor açıkcası

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Merhabalar,

Merakımdan soruyorum. XJ6'yı neden seçenekleriniz arasına almadınız ?

ikiside cok guzel motorlar

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güneşte kalan mt7 nin rengi soluyor, 650 f diyorum

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Merakımdan soruyorum. XJ6'yı neden seçenekleriniz arasına almadınız ?
    Bütçe olarak XJ6 ların temizi sanki biraz zorlar gibi

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    "Antalya da daha fazla mt7 görmek istemiyorum bro"

Cb650f antalyada yardırmalık motor. Viraja gelir freni var falan

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Fiyat performans ben bunu alirim hemde satarim 2 silindir bir egsozla bagirir seste alirim dersen mt07,
    Fiyati yukselttim 4 silindir ole hemen satmam ben bu motoru kullancam, bird egzosla baba gibi 4 silindir sesi verir dersende 650 f..

Ne istiosun karar vermelisin..

Mt gayet fiyat performans ben memnunum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)