Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Topcase Cezası Yedik

Motovento
    REKLAM ALANI
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Çözüm çevirmeye girmemek. Ben usandım artık ottan çöpten sebeplerden ceza yemekten. Plakayıda koydum çamurluğun içine. Girmiyorum çevirmeye yakalayabilen alsın götürsün motoru. 5 senedir ceza yemedim. Ondan önce haftada bi kere yapıştırıyolardı. Orjinal eksozuma dahi yazdılar. Fmf taktım helikopter gibi şimdi motor, buna ceza yazmıyolar nedense.
    ENİGMA, LoseControL, Jemand ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi herşeyim var güvenlik ekipmanları falan. Motorunda eksiği yok evrak tm. Trafiği gördügümde ben yinede kaçıyorum. Dur deselerde durmam. Bir eksiğim yok, niye durayım devleti meşgul edeyim ki ☺
    matrax33, ENİGMA ve osiosborn bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    para lazım paraaa

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi herşeyim var güvenlik ekipmanları falan. Motorunda eksiği yok evrak tm. Trafiği gördügümde ben yinede kaçıyorum. Dur deselerde durmam. Bir eksiğim yok, niye durayım devleti meşgul edeyim ki ☺
    Nasıl kaçıyorsunuz anlamıyorum takip etmiyorlar mı ?

Alıntı miracle1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl kaçıyorsunuz anlamıyorum takip etmiyorlar mı ?
    Aradan sıvışıyorum onlarda takip etmiyor. Takip etmediler daha. Fakat yunuslar olmazsa yakalayamazlar zaten.

Softcase durum nasıl? Onda ceza yoktu sanırım.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Mahkeme itiraz falan filan hikaye.

98 model altı kamyonlarda emniyet kemeri olmaz. Muayenedende o şekilde geçer. Ve ceza yazılmaz.

Mobeseden 3 defa ceza geldi. İtiraz ettim sonuç yok. Yeniden muayeneye gireceğimde faiziyle ödedim bikaç ay önce. İptal olur diye zamanında ödememiştim. Ve muayeneden yine emniyet kemeri olmadan geçti. Mahkemedende her hangi bir sonuç çıkmadı.
    VECİHİ bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter

espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    İtiraz edip haklı çıktıktan sonra ne değişecek 1-2 ay sonra gene böyle bi çevirme yapılacak ve ceza yazacaklar çözüm değil.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Topcase den ceza yazılır. Yazılmıştır da... İnternette bir şey yok demeden önce güzelce araştırın. Mc donalds firması Emniyete yazı yazıyor biz taşıma yapıyoruz yasal mı uygun mu diye saçmalayıp ortalığı karıştırıyor. Emniyet bakıyor araştırıyor uygun olmadığına karar veriyor 81 vilayete yazı yazıyor. Güzel araştırırsanız o yazıyı da bulabilirsiniz. Ceza yemeniz üzücü ama yediğiniz cezayı da pis polis kötü polis diye tanımlamayın. Kanunun gereği neyse onu yapmış. Cezanın incelenip iptali için mahkeme yolunuz açık. Umarım kazanırsınız ama yaklaşımınız yanlış...
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı muhahha306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topcase den ceza yazılır. Yazılmıştır da... İnternette bir şey yok demeden önce güzelce araştırın. Mc donalds firması Emniyete yazı yazıyor biz taşıma yapıyoruz yasal mı uygun mu diye saçmalayıp ortalığı karıştırıyor. Emniyet bakıyor araştırıyor uygun olmadığına karar veriyor 81 vilayete yazı yazıyor. Güzel araştırırsanız o yazıyı da bulabilirsiniz. Ceza yemeniz üzücü ama yediğiniz cezayı da pis polis kötü polis diye tanımlamayın. Kanunun gereği neyse onu yapmış. Cezanın incelenip iptali için mahkeme yolunuz açık. Umarım kazanırsınız ama yaklaşımınız yanlış...
    3 yıl mc de kuryelik yaptım. Bir ara mail geldi 3 ay çantasız gezdik hatırlıyorum, 2 motorumuzada ciddi cezalar yazmışlardı.

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mahkeme itiraz falan filan hikaye.

98 model altı kamyonlarda emniyet kemeri olmaz. Muayenedende o şekilde geçer. Ve ceza yazılmaz.

Mobeseden 3 defa ceza geldi. İtiraz ettim sonuç yok. Yeniden muayeneye gireceğimde faiziyle ödedim bikaç ay önce. İptal olur diye zamanında ödememiştim. Ve muayeneden yine emniyet kemeri olmadan geçti. Mahkemedende her hangi bir sonuç çıkmadı.
    İtiraz etmeden önce cezayı ödemek gerekiyordu sanki. Araştırdım gerekmiyormuş Topcase ceza yazan eller kırılsın, sevenleri ayırmasınlar
    Daha detaylı araştırdım hocam malesef önce cezayı ödemek gerekiyormuş ondan sonra itiraz ediliyormuş, cezayı ödemeden yapılan itiraz davaları iptal ediliyormuş, son kararım eminim.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı VECİHİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtiraz etmeden önce cezayı ödemek gerekiyordu sanki. Araştırdım gerekmiyormuş Topcase ceza yazan eller kırılsın, sevenleri ayırmasınlar
    Daha detaylı araştırdım hocam malesef önce cezayı ödemek gerekiyormuş ondan sonra itiraz ediliyormuş, cezayı ödemeden yapılan itiraz davaları iptal ediliyormuş, son kararım eminim.
    ödeme yapıldıktan sonra itiraz daha mantıklı ve doğrusu da o zaten

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    o cezalar toplanıp köprü yapılacak neden kızıyosunuzki meeee

Motosikleti
    Hyosung GV650
    para lazım para. yıldız teknik beşiktaş kampüsüne yeni cb sarayı yapılıyor. daha sonra mimar sinan kabataş yerleşkesine başbakanlık bilmemnesi yapılacak. para lazım (!)

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    bize mi denk geldi kardeş hem ben köprü möprü kullanmıyorum jkahdjskhda

Sonradan aldığımız softcase'lerde sıkıntı olur mu? O da mı cezalı?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para lazım para. yıldız teknik beşiktaş kampüsüne yeni cb sarayı yapılıyor. daha sonra mimar sinan kabataş yerleşkesine başbakanlık bilmemnesi yapılacak. para lazım (!)
    Maşallah padişahımız her ilçeye bir saray yapıyor.Saray dışında yaşayamıyor demek ki.Tam bir Osmanlı torunu.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Ahmetderin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonradan aldığımız softcase'lerde sıkıntı olur mu? O da mı cezalı?
    hayır yan çantalara bile ceza yok sadece arka çantalara var

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Cezalar ticari amaçli anlasin herkes. yoksa sen ölmüssun emin olun kimsenin umrunda degil. O polislere baski var bu koçan bitecek diye. emin olun. o polisler ona kesme buna kesme kime kesecek. sisteme ayak uydurmak zorunda.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)