Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Açılan sırt sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Eminim hepinizin başına gelmiştir. Motosiklet sürerken, yaklaşık 50 km hızdan sonra tshirt içinde aşırı hava akımı olmasından dolayı sırtım açılıyor ve arkadaki araçtaki sürücü ve yolculara nahoş görüntüler veriyorum. Kimse yolda giderken önündeki araçtaki sürücünün sırtına bakmak istemez. Hele yanında bayan varsa daha da rahatsız olabilir. Sırtın açılmaması için ne yapabilirim, deneyimli arkadaşlar yol gösterirse çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    mont giyersen hem kıçın başın açılmaz hem de Allah korusun bir kaza durumunda en az hasar almanı sağlar. Zaten nasıl binebiliyorsunuz mont olmadan anlamadım. Rüzgardan kolumdaki kıllar bile canımı yakaya başlıyor şahsen.
    pea, Kızıl pars ve espresso bunu beğendiler.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    yazlık mont veya body armor giymiyorsunuz galiba giymiyorsanız seçenek az t-shirt i de pantalonun içine sokup kemer ile iyice sıkmak eğer şprt veya vapri tarzı giyiyorsanız veya kemer kullanmıyorsanız üzgünüm ama nahoş görüntüler vermek durumda kalacaksınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

aynen hocam geçende çok sıcak diye önüm açık gidiyordum pişman oldum birşey çarptı kaza yapıyordum az daha 10 dk yerden kalkamadım motoru zor durdurdum konuşamıyacak dereceye getirdi 10 dk çarpan şey
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 ABS 2017
    Motosiklet montu giymeden motora binenleri her gordugumde o goruntuye guluyorum, bir de normal mont giyip montu sisenler var )

Hem gorsel guzellik hem de guvenlik icin motosiklet montu giyiniz...
    espresso ve Kızıl pars bunu beğendiler.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlla mont giymem ben diyorsan bu da benim serseri serbest stilim diyorsan bellik işini görür .

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla mont giymem ben diyorsan bu da benim serseri serbest stilim diyorsan bellik işini görür .
    Bence korse taksın
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    İki 99 git bacım. Kimse bişey görmez.

Motosikleti
    2014 YBR125 ESD
    "montsuz motora binenleri anlamıyorum" lafını görünce çıldırıcak gibi oluyorum.

montsuz motora binince kızıyorlar ama kardeşim para durumun nasıl? Kışlık mont yazın yakıyordur, yazlık mont almaya durumun varmı? diye kimse sormuyor.

Zaten fazla hızlı motosiklet süren birisi değilim, o sebeple fazla rüzgar yemiyorum. 40 derecenin altında Kislik mont giyip 50kmh ile 5 dakika ilerleyince havale geçirecek duruma geliyor insan.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    hocam pantalonun içine sokabilirsiniz

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı twobros adlı üyeden alıntı Mesajı göster

montsuz motora binince kızıyorlar ama kardeşim para durumun nasıl? Kışlık mont yazın yakıyordur, yazlık mont almaya durumun varmı? diye kimse sormuyor.

Zaten fazla hızlı motosiklet süren birisi değilim, o sebeple fazla rüzgar yemiyorum. 40 derecenin altında Kislik mont giyip 50kmh ile 5 dakika ilerleyince havale geçirecek duruma geliyor insan.
    200-300 TL'ye orta kalitede bir mont alabilirsin.Bu görüntü,tarz meselesi değil zaten.50 km/s ile kaza yapınca perende atarak mı kurtulmayı düşünüyorsun.Biz sana git dainese'ın 3000 TL'lik montunu al demiyoruz zaten.1 ay bi lokantada garsonluk yapsan çok kolay kazanırsın o parayı.
    Kızıl pars ve espresso bunu beğendiler.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Pantolon askisi kullanabilirsin. Ama mont en dogru tercih.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı twobros adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yavaş gidince dikkat dağınıklığı oluyor yavaş gidiyorum nasıl olsa dememeli hava sıcak asfalt daha sıcak

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    tulum giy. iş güvenlik ekipmanı satan yerlerde 60-70 liraya satılıyor.

O bende 150den sonra falan oluyo eminim bendeki goruntu daha kotudur hdhdhfjak adonisler

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazlık mont veya body armor giymiyorsunuz galiba giymiyorsanız seçenek az t-shirt i de pantalonun içine sokup kemer ile iyice sıkmak eğer şprt veya vapri tarzı giyiyorsanız veya kemer kullanmıyorsanız üzgünüm ama nahoş görüntüler vermek durumda kalacaksınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

aynen hocam geçende çok sıcak diye önüm açık gidiyordum pişman oldum birşey çarptı kaza yapıyordum az daha 10 dk yerden kalkamadım motoru zor durdurdum konuşamıyacak dereceye getirdi 10 dk çarpan şey
    Okumuşken değinmeden edemedim. Body armor asfalt için tavsiye edilmez. Asfaltta erir, dağılır gider. Sürtünmeden değil, darbeden korur. Asfalttaki en büyük problem sürtünmedir.
    pea ve Kızıl pars bunu beğendiler.
    Az silindir, çok iş

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence korse taksın
    tanga giysin
    Kızıl pars bunu beğendi.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mont bana uymaz! diyorsan 10 dolara held mini sırt cantasi belden bağlanabiliyor.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Çıtçıtlı badi diyorum
    Kızıl pars bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bu havada montla dolaşıyorum ben evet 4 mevsim montu giyiyoz. beni gören bir arkadaşımın şöyle bir sözü oldu "seni böyle görünce ben terliyorum"

ben ona ve benzeri kişileri dert edecek durumda değilim çünkü mont içerisinde harbiden pişiyorum yani başkalarının laf atmasından daha büyük derdim var diyeyim.

amma velakin o montu giyiyoruz, işte can korkusu ne yapalım en ufak bir düşmeden benim dirseğim omzum çenem çok kıymetlidir sizinkini bilemem.

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eminim hepinizin başına gelmiştir. Motosiklet sürerken, yaklaşık 50 km hızdan sonra tshirt içinde aşırı hava akımı olmasından dolayı sırtım açılıyor ve arkadaki araçtaki sürücü ve yolculara nahoş görüntüler veriyorum. Kimse yolda giderken önündeki araçtaki sürücünün sırtına bakmak istemez. Hele yanında bayan varsa daha da rahatsız olabilir. Sırtın açılmaması için ne yapabilirim, deneyimli arkadaşlar yol gösterirse çok sevinirim.
    motora sadece deniz şortuyla binen görüm, bu kadar dert etmeyin. ama bir yandan dekolte gibi daha tahrik edici görünebilir. yani hiç tişört olmasa belki sorun olmaz ama sadece belli bölgelerin açılması dikkat çekiyor. bu gerçek ve ilginç bir durum.

hırka falan varsa böyle bağlarsın idarelik oda iş görür tabi
    Kızıl pars bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Başlık kaza yaptım başlaığının üstünde olunca psikolojik olarak deride bir açılma çağrıştırıyor.
    Kübra006 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)