Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TUVTÜRK 4 yaşında motora 2 renk dediler, ne yapabilirim yardım ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    2013 model Modenas GT 135 motosikletimin 22 haziranda muayenesi bitmişti, internetten randevu alıp gittim, ruhsatta kırmızı yazıyor. Ön çamurluk ve ön panel kırmızı, yan grenajlar siyah. Trafikten bilgisayar akyıtlarından KIRMIZI-SİYAH olarak düzeltilmesi gerekiyor dediler. Ağır kusur olduğu için trafiğe çıkmakamıyorsunuz, bir ay süresi var, düzeltip tekrar muayeneye gidicem..
    Trafik şubede benim söylememle, bilgisayar kaydını düzeltirlermi acaba? bilemedim, trafiğe gitmeden sizlere sorayım dedim..
    Benzer olay yaşayan, tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse çok memnun olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    surcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Hic zannetmiyorum oyle kolay duzeltilebilecegini, renk degistirme yasal mevzuatini uygulamaya calisacaklardir. O da motorun ederi kadar masraf olur. Ben olsam siyah kisimlari kirmiziya boyar ruhsattaki haline getirirdim motoru.

düzeltiyorlar bildiğim kadarıyla öyle bir duruma şahit olmuştum düzeltmişlerdi aracın ağırlığını

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Benim bildiğim trafik şube para almadan nokta koymaz

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Çok iyi niyetli memura denk gelirseniz bilgisayar kaydını düzeltir fakat ruhsatın da değişmesi gerekecek. Ruhsat ücreti 205 Tl. Ek-1 formu tanesi 10 Tl. Randevu falan isterler bir sürü iş. Hemen işe koyulun bence. Sıkıcı durumlar.

yan grenajları kırmızı folyo yaptır devam et, ne ruhsatı ne parası gerek yok...

arkadaşın dedigi mantıklı folyo yaptır sonra sökersin en pratik çözüm

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Eğer motorun boyaları orijinalse, zamanın da çoksa bir avukat bul hususi uğraş milli iradenin kanını emenlerle... motoru satarken vergi al, her sene vergi al sonra aa bu 2 renkmiş de ne ohh be... bu olumsuzluğu yaratan kimse hesabını versin, düzeltsin, üstüne de manevi tazminat davası... yetti be vatandaşın kanını emdiğiniz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)