Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1'inci Uluslararası Antalya Motosiklet Festivali Başladı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    1'inci Uluslararası Antalya Motosiklet Festivali başladı

Alparslan ÇINAR/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da motosiklet tutkunu Mehmet Atışcı'nın bu yıl ilkini düzenlediği Uluslararası Antalya Motosiklet Festivali başladı. Festivale 10 bin kişinin katılması bekleniyor.
    Antalya, 7'nci Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali'nin ardından uluslararası boyutta düzenlenen yeni bir motosiklet festivaline daha ev sahipliği yapıyor. Motosiklet mağazaları sahibi ve motosiklet tutkunu Mehmet Atışcı'nın bu yıl ilkini düzenlediği Uluslararası Antalya Motosiklet Festivali'nin açılışı, Konyaaltı'ndaki Sarısu Plajı'nda gerçekleştirildi. Çok sayıda motosiklet tutkununun davetli olduğu festivalde mesire alanına stantlar kuruldu. 28 Haziran- 2 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde katılımcılar müzik gruplarının vereceği konserlerle doyasıya eğlenecek. Ayrıca motosiklet sürücüleri için alınan özel izinle Perge, Aspendos, Olimpos ve Phaselis'te özel sürüşler yapılacak.
    10 BİN KATILIMCI BEKLENİYOR
    Atışcı, açılışta yaptığı konuşmada festivalin ilk olmasına rağmen katılımdan memnun olduğunu belirtti. Konserlere gelenlere birlikte katılımın 10 bini bulmasını beklediklerini belirten Atışcı, “Yabancı misafirlerimiz var. Hemen hemen tüm bölgelerden gelenler oldu. 4 gece boyunca konserlerimiz olacak. Motosiklet camiası ve Antalya turizmine destek olacağı düşüncesindeyiz. Katılımcı olarak 5 bin motorcu olacağını düşünüyoruz ama konsere gelenlerle 10 bini bulur diye tahmin ediyoruz. Özel yarışmalarımız olacak. Ayrıca enduro turu olacak. Tarihi alanlarda sürüş için izinler alındı. Phaselis ve Olimpos ile Perge ve Aspendos sürüşleri yapılacak" dedi.
    Atışcı, festivalin Manavgat Belediyesi'nin düzenlediği 7'nci Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali'yle aynı tarihlere gelmesiyle ilgili ise “Sorun değil. İki festival de Antalyamızın. Motosiklet tutkunlarımız iki festivale de gidecek" değerlendirmesini yaptı.
    Festivale, Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım AŞ (ANFAŞ) ile Redro Ajans'ın destek sağladığı belirtildi.
    sarpgray bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Ben Manavgat festivaliyle aynı tarihe gelmesinin altında bir şeyler olduğunu düşünüyorum da. Tabii konuyu bilmiyoruz.

dün akşam gittim kapıda polisler var motorları bağlıyorlar ... bunu görünce kim gitmek isterki oraya

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Algıda seçicilik budur! Fotoğraf açılır açılmaz benim motorun aynısını gördüm.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Manavgat festivaliyle aynı tarihe gelmesinin altında bir şeyler olduğunu düşünüyorum da. Tabii konuyu bilmiyoruz.
    Antalya belediyesi AKP li, manavgat belediyesi CHP li. Kıskanmıştır Menderes bey, aynı tarihe getirmiştir. İyi de Manavgat festivinde su gibi bira içiliyor, şimdi Antalya'daki festival de ayran ve çay mı içeceğiz yoksa biraya devam mı ?

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulan ayıp bize gerçekten be, ya da bize değil böyle hayata. Dün, önceki gün gördüm, millet taa uzak illerden geliyor festivale, biz şurada burnumuzun dibinde gidemedik daha, belki cumartesi bir iki saat, onu da motor değil o gün arabayla olur ancak.

Ayrıyeten, dün festivale giderken görüp selam verdiğim 06 plakalı beyaz Hyosung comet li arkadaşlar forumdan mı acaba? Güzel bir enduroya çevirmişler aleti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)