Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazadan sonraki gün hastaneye gitmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Bugün kaza geçirdim. Ambulans geldi ama geri yolladım hastaneye gitmek isremedim. Şimdi 6 7 saat geçti ve afedersiniz popodan belin üzerine doğru eğilirken çok sızlayan bir ağrı başladı. Ayak bileğim de şişmeye ve üzerine basılmasini zorlaştırma başladı. Yarın acile gitsem çatlak felah var mı diye bakmaları için bu kaza yaralamali sınıfına mi girer. Olayı fazla büyütmek istemiyorum karakol felan isleriyle. Bu arada muhtemelen karşı taraf tamamen kusurlu çıkacak ekpertizde. Teşekkürler vakit ayırdığınız için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Gideceksiniz tedavi edecekler.Sonra soracaklar nasıl oldu neden oldu diye.Eğer kaza yapmıştım o yüzden oldu derseniz hastane polisine haber verilecek.Uğraşacaksınız yani.Kaza yaptığınızda polis gelip tutanak tuttu mu tutmadı mı siz kendi aranızda mı hallettiniz yoksa poliçeler üzerinden mi hallettiniz onlara bakılacak.Ama yüksek ihtimal kaza yeri terk olarak geçecek kayıtlara.Yaralanmalı kaza olacağı için ifade vereceksiniz falan işte.Gerisi standart prosedür.
    alp010 ve Kızıl pars bunu beğendiler.

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Canınızdan önemli mi birkaç saatlik bir uğraş yahu? Ben de dün kaza yaptım. Acil'de adli olarak girildi kaydım. Siz durumu anlatıp rica edersiniz adli olarak kayıt yapmaz belki sizi, zor bir ihtimal de olsa... Tedavim tamamlanınca karakolda ifade verdim 1 saat sürdü sürmedi. O da sistemde falan hata vardı onu bekledik. Sonra dosya kapanmak üzere savcıya gitti... Kaza anında hissetmiyorsunuz zaten acısı sonradan çıkıyor. İç kanama, çatlak vs. her şey olabilir. Bence yarını bile beklemeyin şimdi gidin acile. Pişman olmayın sonra.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Tek taraflı kaza düştüm diyeceksin o kadar baska birsey yapmana gerek yok.
    Tek taraflı demeyi unutma.
    Geçmiş olsun.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bizim bi rahmetli vardıcılar gelir şimdi..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Kaza falan demeyin direk kan alıp alkol testine yolluyorlar, kaykaydan düştüm falan deyin yoksa 3 tüp kan alırlar
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Eyvallah beyler. Lazasker kesinlikle haklısın da bazı özel sebeplerden vakit ayırmadim ne yazık ki. Tek taraflı kaza derim bir röntgen isterim o zaman. Teşekkürler tekrardan olayın sıcağıyla hiçbir şey hissedilmiyor gerçekten adrenalin vs.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah beyler. Lazasker kesinlikle haklısın da bazı özel sebeplerden vakit ayırmadim ne yazık ki. Tek taraflı kaza derim bir röntgen isterim o zaman. Teşekkürler tekrardan olayın sıcağıyla hiçbir şey hissedilmiyor gerçekten adrenalin vs.
    Eğer tek taraflı demezsen yaralanmalı kaza olduğu için dosya açarlar hastane polisi gelir, gelmezse de sen karakola gidersin ifade için. Tek taraflı diyip işin içinden sıyrılınız.
    Tecrübeyle sabittir..
    alp010 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Allah bir daha tecrübe ettirmesin hiçbirimize �� Uygulayacağım hocam

Ne salladınız be. Geçen motordan düştüm tek taraflı kaydım 150 lik bir vitesli cin malı ile. Eyüp devlete gittim aldılar kontrole röntgen falan filan. çıkarkan güvenlik dedi ki şu polisin odaya bi gir. elimde adli vaka evrağı vardı onu verdim polise nasıl oldu dedi işte böyle böyle tamam dedi iyimisin falan sordu iyiyim dedim işte öyle böyle bir kaç soru sordu boş sorular arka tarafına bir kaç bişi yazdı tamam gidebilirsin dedi.
    Kızıl pars bunu beğendi.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Ben hatalı araç sürücüsü sebebiyle ağır kaza geçirdim. Hastaneye ambulansla gittim, her tarafımda morluk ve yaralarla gerekli kontrol yapıldı. Hastane polisi geldi sordu, yaralanmalı kaza şikayetçi misiniz anlaştınız mı gibisinden. Dedim karşı taraf hatasını biliyor, istiyosanız alkol testi vs gerekliyse alın ama ben şikayetçi değilim dedim. Alkol testi alındı anormal bir şey görülmeyince karakolluk veya polislik de bir iş kalmadı, öylece çıktık hastaneden. Sonrasında sigorta işlemleri falan derken sigortadan paramı aldım işte. Büyütecek bir şey yok, şikayetçi değilim demeniz yeterli bence.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Trafik kazası derseniz hemen polis başınıza gelir. Motor nerede, neden kaldırdın diye türlü çeşitli soru soracaktır. Bir kaza tutanağı hazırlarlar. İş baya büyür.

Belkemiginizde çatlak olabilir. Mutlaka gidin. Motordan düştüm dersiniz, polis umursamaz.

talha_865 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Kaza sonrası hastanenin aciline gittim. Motosiklet kazası dedim ve çok hızlı ve acil bir şekilde müdahale ettiler sağolsunlar. Ardından polisin yanına gönderdiler ve polis ne oldu diye sordu. Araç önüme kırdı panik yaptım frene bastım düştüm bariyere çarptım kendimi dedim. Bariyerde birşey varmı dedi şaka değil ben çarptım motorda bile birşey yok bariyerdede birşey yok dedim. Nerde olduğunu sordu ve Tamam o zaman gidebilirasin dedi. Kamu malına zarar verip vermediğini kontrol ediyorlar seni çok fazla umursayan yok anlayacağın. Git ve tedavini ol sağlığındna daha önemli değil 2,3 tane soru. Geçmiş olsun
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kaza yapıp (otomobil/motosiklet) bişeyim yok ys diyerek 1 gün, 2 gün, 3 günv e son olarak 1 hafta sonra iç kanamadan ölenlerin hikayeleri doludur.
    İstiyorsan gitme. Hayat risk alınca güzel he?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı KtmRc390 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne salladınız be. Geçen motordan düştüm tek taraflı kaydım 150 lik bir vitesli cin malı ile. Eyüp devlete gittim aldılar kontrole röntgen falan filan. çıkarkan güvenlik dedi ki şu polisin odaya bi gir. elimde adli vaka evrağı vardı onu verdim polise nasıl oldu dedi işte böyle böyle tamam dedi iyimisin falan sordu iyiyim dedim işte öyle böyle bir kaç soru sordu boş sorular arka tarafına bir kaç bişi yazdı tamam gidebilirsin dedi.
    Harbiden ne salladık değil mi.Başımıza gelmediği için bol keseden atmayı çok severiz biz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Abiler sağolun. Bugün gittim acile ağaca vurdum motorla dedim sıkıntı olmadı. Boyundan bacağa komple röntgen çektiler. İç kanama var mı diye idrar tahlili yapıldı sıkıntı yok çok şükür ağrılarım kas zorlanması kaynaklı gözüküyor kas gevşeticileri dayadı 3 4 güne geçmesse kesin gel dedi. İlginiz için sağolun.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Geçmiş olsun kazada bir yerlere çarptıysanız darbe aldıysanız mutlaka hastaneye gidin kayıp düştüğünüzde pek bir hasar olmuyor ama çarpma şiddetliyse mutlaka gidinj
    Kızıl pars bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)