Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

naked tecübelilerden biraz fikir ve yorum lazim

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba ben ali yaşim 20 inşallah onumuzdeki nisan gibi bi naked makina almayi dusunuyorum motor tecrubem oyle km lerle ölçulecek kadar degil ama vites olayini gazı frenlemeleri ve suruş mantigini biliyorum sorularima gelicek olursak

1-almak istedigim makinalar dogrumu sirasiyla sun lar ;
    kawasaki z300
    ktm 200 duke
    mt 125 veya 250
    hangisinde daha rahat kullanabirim ve hizi beni sıkmaz azicikta uzun yola gider mesela istanbul bodrum arasi kismen duz yol karadeniz ve akdenize gore, hangisiyle daha rahat giderim(enduro alcak para biriktiremem)
    2.ise her sene yeni modeller cikiyor mart nisan gibi bu sene icin soyluyorum z300 u 13 14 e gormuslugum var seneye ayni zanlarda bunun fiyati 12 13 civari olurmu sezon baslamadan sonucta aradan 1 sene gecmis.oluyor fiyat oynamalari.nasil degisir bunlar hakkindada kisa bi bilgi veya ikinci sorum icin konu linki verebilirmisiniz mobilden yazdim yazim hatasi varsa kusura bakmayin simdiden cevaplayanlara tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Kawasaki ve Ktm paraniz bol ise dusunun. Mt125 parasinin altinda kalan bir motosiklet oldugunu dusunuyorum. Mt25 mantikli duruyor ama o da bu tecrübe ile cok gelir mi emin olamadim. Bana kalirsa bajajdan bulabilirseniz boxer alin vurun kirbaci sehir sehir gezin. Daha baska marka ve modelleri de inceleyin derim ben.

cevabin icin tesekkurler peki bu piyasa sorum ile ilgili bi yorumun varmi

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer ki bakımı parçası bana koymaz dersen z300 çiçek gibi makina .

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazdıkların arasında en iyisi z300. Seçenekler arasına alırsan TNT250'de çok iyi. Bu iki motorda düşündüğün seyahatler de seni memnun eder.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Naked şehir içi pratiktir uzun yolda rüzgar sorunu olur çokta konforlu değildir
    Uzun öncam ayararsan daha rahat edebilirsin

MT 125 ,Duke 200 varsa seçeneklere TNT250 TNT25 ve pulsarı da ekle derim .

Z300 çiçek gibi motor ama 15 altında temizini çok çok zor bulursun. Mart nisan gibi Z300 13-14 görmüşsün bir daha zor görürsün NS 200 sıfırı %8 ötv lik motor 12 binlerdeyken , %37 vergilik Z300 13-14 artık zor..

Gönlüne göre motor bulman dilegi ile

Ben hep naked kullandim ama bunlardan hic birini kendimin olarak kullanmadim, ama aralarindan z300 oneririm kucuk cc ile ugrasmayin yakit farki pek yok zaten ama z300 cift silindirse onuda bosverin tek silidir en guclusunu alin

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    En başta z300 düşünürüm 2.sırada mt25 3.sırada duke200 alternatif olarak tnt250 düşünürüm.mt125 hiç düşünmem özellikle uzun yol için almayı düşünüyorsam.Piyasa çok çalkantılı yani kimse kesin birşey söyleyemez.Ama genel fiyatlar o dereceye inmez.Ama satıcılar kendi istekleriyle o fiyatlarda ürün satabilir.Ama onlarda ne kadar temiz olur bilinmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)