Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayramın 2. günü günübirlik gezi için için yol arkadaşı arıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum. Kısmetse bayramın 2. günü motorumla çıkıp günübirlik gezmeyi düşünüyorum. Keyifli bir sürüş olması ve molalarda sohbet etmek açısından yol arkadaşı arıyorum. Rotam şu şekilde:

1. Rota: Tuzla'dan kalkış, Maşukiyede Titiz restorantta kahvaltı, şehir merkezi hoşgör pastanesinde dinlenme, geri dönüş. Yıllardır Titiz restoranta kahvaltı etmek için giderim ve uzaktan gelen misafirlerimi götürdüğüm bir yerdir. Hoşgör pastanesinin Zaher pastası çok hoşuma gider. İkisi de kalite olarak oldukça iyi. Bugüne kadar hiç pişman etmedi, kalitesini de bozmadı.

2. Rota: Tuzla'dan kalkış, Kocaeli üstü İznik ve akşam istediğimiz herhangi bir rotadan geri dönüş. İzniğe hiç gitmedim. Kahvaltı fikrine sıcak bakmayıp sadece gazlayalım diyen arkadaşlar için alternatif sundum. Görmek istediğim bir yerdir.

3. Rota: Eh onu da fikir olarak alabilirim...

Arkadaşlar rota konusunda katı değilim, restoran konusunda vs de katı değilim. Gelmek isteyen arkadaşlarım şöyle de yapabiliriz diye fikir söyleyebilirler. Ya da halihazırda aklınızda başka bir plan varsa değerlendirebiliriz. Maksat keyifli bir gün geçirmek ve yeni bir arkadaş edinmek olsun.

Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    kalkış saatini yazarsanız müsait olursam gelebilirim

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalkış saatini yazarsanız müsait olursam gelebilirim
    Çok geç değil ama çok erken de değil. Sizin için kaç gibi uygun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Arkadaşlar yola çıkacağım yok mu gelen?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Lan kaçırdık ya otobüsü :p Bende izmite doğru körükleyeceğim.. Tüh benim Allah belamı versin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Lan dehşet yermiş bu iznik ya.. Allah benim bi daha belamı versin..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)