Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2017 Bajaj Pulsar NS200 Euro4 aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Alıntı venomers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irc lastikle kesinlikle üstüne bile çıkmayın motorun.1 gün önce sıfır satın aldığım bajaj pulsar ns 200 abs arka lastiğin küçük bir virajda arkası atması sonucu motor sola yattı.Hasara gelirsek sol koruma demiri,debriyaj kolu,gidon topuzu.Sonuç hüsran,ne hevesim kaldı ne de başka bir şey.Motoru evin önüne kitledim.
    Geçmiş olsun. Yeni lastiklerin üstündeki mumun gitmesi 500 km'yi bulabiliyor. Bu sebeple bayinin sizi uyarması lazımdı aslında. Muhtemelen kaymanın sebebi o mumdur diye düşünüyorum.
    Ben de alır almaz Michelin Pilot Street ile değiştirdim lastikleri bu arada. Stok lastikler tertemiz duruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı venomers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam frene herhangi bir temasım olmadı birazda yoldan kaynaklı olabilir,asfalttan bir anda çakıllı toprak yola geçti ve tam o anda motor çukura girdi ve anında yattı.Gece zifiri karanlık olduğu için farkedene kadar bu olay başıma geldi.Hızlı veya yavaş girme yatırma veya yatırmama mevzusuna gelecek olursak düz yolda da küçük bir manevrada lastik kendini koyuyor.Ayrıca ani bir frenlemede arka lastik kitliyor.Ön lastik için bir şey diyemeyeceğim ABS'den kaynaklı kitlemiyordur.Değiştirmenizde çok fayda var.İmkanınız varsa hiç durmayın en azından orta kalite bir lastik bile olsa MRF'den kurtulun.Koruma demirini bulamadım bu arada kuralkanın sitesinden sipariş etmek için sepetime ekliyorum onaylayacağımda stokta yok diyerek reddediyor.Euro4 olan yani 2017 ve sonrası pulsarların koruma demiri farklı olarak satılıyor.Diğer düz olarak satışa sunulan modele de bakacağım uyumlu olursa satın alacağım.
    Pulsarların hepsinin koruma demiri aynı. Hangi ilde oturuyorsun? Ona göre servis öneririz orada bulursun tüm parçalarını. Lastiklere gelecek olursak 350km kadar ne lastiğe nede frene güveneceksin, sen acemiyim dersen bunu satan bayi özellikle belirtir. Balata ve disk aşınana kadar fren tutmaz, lastik rodajı yapılmadan lastikte yolu tutmaz. Sıfır lastik takınca gene rodaja girersin 300km kadar. Dikkat etmezsen gene sonuç hüsran olur. Geçmiş olsun kafana takma Nazarlığın olsun dert etme

omeroquz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    geçen hafta 2017 model 32 binde ns200 aldım. Peker motor Hayrettin abi de ekspertiz yaptırıp motoru aldım. Aldıktan sonra motor ara ara benzin almamaya başladı. Bazen yüksek hızlar da almıyor gibi yapıp tekleyip sonra normale dönüyordu. Benzin almama gibi motor tekleyerek gaz almaya çalışıyor. Yaklaşık 4 tane yetkili servise gösterdim motor da sorun yok denildi. Motor bazı zamanlar benzin almıyor. Bu aralar da motor da arka teker kitleme gibi durum oluyor motor da gaz açıyorum arka teker yavaş dönüyor. Bugün boğaz köprüsü çıkışı motor 6.vites de 80 i geçemedi. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı omeroquz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta 2017 model 32 binde ns200 aldım. Peker motor Hayrettin abi de ekspertiz yaptırıp motoru aldım. Aldıktan sonra motor ara ara benzin almamaya başladı. Bazen yüksek hızlar da almıyor gibi yapıp tekleyip sonra normale dönüyordu. Benzin almama gibi motor tekleyerek gaz almaya çalışıyor. Yaklaşık 4 tane yetkili servise gösterdim motor da sorun yok denildi. Motor bazı zamanlar benzin almıyor. Bu aralar da motor da arka teker kitleme gibi durum oluyor motor da gaz açıyorum arka teker yavaş dönüyor. Bugün boğaz köprüsü çıkışı motor 6.vites de 80 i geçemedi. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim
    benzin pompası olabilir ve rüzgar var ise gidişe etki eder.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)