Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Tarsus Belediyesinden Emniyete Hibe Motosiklet.. (Motosikletlere dikkat)..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Mersin’in Tarsus ilçesinde belediye, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 2 adet motosiklet hibe etti.

Belediye tesislerinde düzenlenen törenle, motosikletler Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can ile İlçe Emniyet Müdürü Salim Çakan arasında imzalanan protokol ile teslim edildi.
    Tarsus Belediyesine teşekkür eden Emniyet Müdürü Salim Çakan, Başkan Can’ın her zaman kendilerine destek verdiğini söyledi. Çakan, “Tarsus Belediyesinin her alanda katkı ve desteğini görüyoruz. Bugün de yeni sorumluluk sahamız olan Tarsus Barajı Bölgesinde polis noktamızın binasına ve bu noktada hizmet verecek olan motosikletlere ihtiyacımız vardı. Bu konuda başkanım sağolsun oraya destek sözü vermişti. Bugün de o sözünü gerçekleştirdi. Kurumumuza hibe olarak geçici protokolle teslim edilen motosikletleri bugün teslim aldık. Bizde orada görevimizi en iyi şekilde yürütüp Tarsus halkımızın huzur ve güveninin temini için çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi katkılarından dolayı Sayın Başkanımıza ve Tarsus Belediyemize şükranlarımı sunuyorum” dedi.
    Kentin huzuru ve güveni için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirten Belediye Başkanı Şevket Can, ortak payda Tarsus olduğunu söyledi.
    Motosikletlerin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkan Can, “Biz güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız. Sayın müdürümüzün ricası bizim için geçerlidir. Bizde Tarsus Belediyesi olarak iki adet motosiklet alarak Emniyet Müdürlüğümüze teslim ediyoruz. Netice itibariyle Emniyet Müdürlüğümüzde devletimizin bir resmi kuruluşudur, Tarsus Belediyesi de devletimizin bir resmi kuruluşudur. Biz iki resmi kurumu birbirinden ayırt etmiyoruz ve şehrimizde bütün resmi kurumlarla birlikte uyumlu, ılımlı halkımızın huzurunu sağlamak adına var gücümüzle hep birlikte çalışıyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Emniyetimize, polislerimize Türk Silahlı Kuvvetleri askerlerimize zeval vermesin. İnşallah şehitlerin gelmediği, huzurlu, rahat bir ortamda, şehrimizde ve ülkemizde yaşamayı Cenab-ı Allah hepimize nasip etsin” şeklinde konuştu.

http://www.karamaninsesi.com/Tarsus_...et-h26028.html

Görsellerdeki motosikletlerse vay anasını :D
    kornrulez bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Vay arkadaş belediye gibi belediye

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Burdada (Balıkesir) zabıtalar Mt 7 kulanıyorlar.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Emniyettekiler teker mi yapacakmış, MT-07 vermişler

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr almak yerine tamamını koyup yüksek hacim alıyor artık herkes
    diablof bunu beğendi.

Bir black metal konseri düzenleyen Mersin belediyesi vardı. Bunu da ekledim listeye. Belediye gibi belediye bunlar.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    Keşke üstüne 500 daha koyup... neyse neyse

Seviliyorsun Mersin belediyesi. Herkese versinler herkes binsin. Bir ülkeye motosikleti sevdirirsen insanı sevdirirsin
    kornrulez bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    O hibeyi motosiklet firmaları yapmalı belediye değil

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    hadi polisin güçlü motor kullanmasını anlıyorum da zabıtada ki xt leri 1200 lük honda ları fazer lerı ne alaka veriyorlar anlamıyorum birde bir de havalar sanırsın yunus polis ekibi arkadaşlar sen altı üstü işportacı yada durmuş e5 trafiğinde çicek satan yaya satıçıları yada mahalle arasında çöp konulan yerleri vs denetliyorsun nedir bu büyük cc mantığı

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi polisin güçlü motor kullanmasını anlıyorum da zabıtada ki xt leri 1200 lük honda ları fazer lerı ne alaka veriyorlar anlamıyorum birde bir de havalar sanırsın yunus polis ekibi arkadaşlar sen altı üstü işportacı yada durmuş e5 trafiğinde çicek satan yaya satıçıları yada mahalle arasında çöp konulan yerleri vs denetliyorsun nedir bu büyük cc mantığı
    "El motosikletiyle gerdeğe girmek" diye bir deyim var ya. Onun şeklen anlatımı oluyor bu işler.
    berk_cglr bunu beğendi.

Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    Az daha koymayıp 12 tane ybr alabilirlerdi.
    hayabusaxs bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Yıllar önce ismi lazım değil bir teknoloji enstitüsünde çalışan arkadaş donanım listesi çıkarmıştı satın alınması için , o zamanın en ekstra ses kartını yazmıştı ki iş yerinde müzik dinlenme şansı bile yok.Neyse ülke zengin ülke birşey olmaz.

Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdada (Balıkesir) zabıtalar Mt 7 kulanıyorlar.
    aynen, Edremit tede NC 750, bu arada şans eseri motor sınavını izlerken birine denk gelmiştim, muhabbet motora ve işine geldi, adam zabıta, hayatında sadece azıcık mobilet kullanmış, adam gibi bisiklete bile binemem aslında diyor, verdiler bize bu Nc750 lileri, şimdi ehliyet alacağım demesinmi....

kardeşim ölmek istemiyorsan ehliyetini alda git birde kurs al, Akçayda şansa bakki art akedemi var, git konuş deli olma dedim, hale bak, ülkeye devlete bak, kim kimeee dum duma, birileri aldı aldı komisyonu eğitimsiz adama Nc verdiler, bitmiş bu ülke vallahi.... birine nc diğerine mt07 alın ölün diyorlar resmen, yazık...

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Emniyet teskilatinda durumu kisaca ozetleyeyim yillardir kovalarim hatta en son ozel harekata basvurmustum neyse

Polis okullarinda yunus polis olmak isteyenlerde motor ehliyeti olmayana oncelik tanirlar hatta kullanmayi bilmeyen adamlarla ilgilenirler. 0dan alip kendileri yetistiriyorlar. Muhtemelen zabitalarda da durum boyle. O yuzden tirt sanmayin onlari
    kornrulez bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emniyet teskilatinda durumu kisaca ozetleyeyim yillardir kovalarim hatta en son ozel harekata basvurmustum neyse

Polis okullarinda yunus polis olmak isteyenlerde motor ehliyeti olmayana oncelik tanirlar hatta kullanmayi bilmeyen adamlarla ilgilenirler. 0dan alip kendileri yetistiriyorlar. Muhtemelen zabitalarda da durum boyle. O yuzden tirt sanmayin onlari
    Yok yanlisiniz var motosikletli zabitalari a sinif ehliyete sahip olmak sartiyla kpss puaniyla aliyorlar. Hatta onlisans ve lisans olarak iki kpss puan turuyle aliyorlar.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Dogrudur zabitalardan emin degildim zaten ama polislerde durum bu sekilde.
    kornrulez bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir black metal konseri düzenleyen Mersin belediyesi vardı. Bunu da ekledim listeye. Belediye gibi belediye bunlar.
    o konsere bizzat gittim. Her ne kadar oy vermemiş olsam da; bir dahaki seçim için söz verdim Burhanettin Kocamaz başgana oy verecem...

"ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Jimi sen Mersin'de miydin
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jimi sen Mersin'de miydin
    mersin merkezde 8 yıl kaldım abi ben
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Tarsus'un her eksiği bitti de polislerinin motosikleti mi eksik kaldıydı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)