Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bayram Tatilinde Rotalarınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar merhaba. Bayram tatilinde rotası olanlar rotalarını paylaşırlarsa, belki eşlik edecek olan birileri çıkar.
    Ben Fethiye'ye veya Antalya'ya kampa gitmek istiyorum.

Muhtemelen Aydın'dan Antalya'ya süreceğim. Muğla-Finike-Kemer üzerinden giderim. Eşlik edecek olan varsa, konuşalım.
    ferhatkars bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Coktandır aklımda olan kısa bi Edirne turu düşünüyorum. Bahanemiz ciğer. Rodajıda aradan çıkartmıs olurum.

DAYYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF Rally 250
    Bayramın birinci günü sabah erken çıkıp, Keşan da satır kebabı yedikten sonra yazı tura atarak Enez yada Çanakkale tarafına doğru gidip, gidilen yerde deniz sezonunu açıp, gece orada kamp yaptıktan sonra her halükarda Çanakkale üzerinden Edremit e doğru Asos (Behramkale), Adatepe, Küçükkuyu, Zeus Altarı, Altınoluk, Kaz Dağları, Edremit e kadar... Burada yine yazı tura atılıp güneye doğru Burhaniye Ören, Ayvalık Sarımsaklı , Cunda adası civarı gezilip yemek yenir ve kamp atılır, Tura seçeneğinde ise kuzeye doğru sürüp Erdek, Kapı dağı yarımadasını gezme tozma yeme içme gece kamp atma ve 3. günün sabahı güzel bir yorgunlukla İstanbul a doğru dönüş yapılır.

Gördüğünüz gibi olasılığı bol esnetme ihtimali fazla tam net olmayan bir plan. Net olan şey ise bolca sürüş yapılacak ve bir çok yer görülecek gezilecek...
    Katılmak isteyenleri beklerim.
    semamca ve StiF bunu beğendiler.

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    Alıntı DAYYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramın birinci günü sabah erken çıkıp, Keşan da satır kebabı yedikten sonra yazı tura atarak Enez yada Çanakkale tarafına doğru gidip, gidilen yerde deniz sezonunu açıp, gece orada kamp yaptıktan sonra her halükarda Çanakkale üzerinden Edremit e doğru Asos (Behramkale), Adatepe, Küçükkuyu, Zeus Altarı, Altınoluk, Kaz Dağları, Edremit e kadar... Burada yine yazı tura atılıp güneye doğru Burhaniye Ören, Ayvalık Sarımsaklı , Cunda adası civarı gezilip yemek yenir ve kamp atılır, Tura seçeneğinde ise kuzeye doğru sürüp Erdek, Kapı dağı yarımadasını gezme tozma yeme içme gece kamp atma ve 3. günün sabahı güzel bir yorgunlukla İstanbul a doğru dönüş yapılır.

Gördüğünüz gibi olasılığı bol esnetme ihtimali fazla tam net olmayan bir plan. Net olan şey ise bolca sürüş yapılacak ve bir çok yer görülecek gezilecek...
    Katılmak isteyenleri beklerim.
    dostum güzel rut yapmışsın , bende bozcaada oradan karaburun , mordoğan vs planlıyorum. senin rutuda çok beğendim , paslaşalım güzel olur.
    DAYYAR bunu beğendi.

Kocaeli'den pazar günü itibariyle bende yol yapmayı planlıyorum belki bir gece kalmalı. Rotam henüz yok maksat sürmek. Yol arkadaşı aranıyor.
    Mustaphalanx ve semamca bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CRF Rally 250
    Teşekkürler, sizin rotanızda güzel, sadece bayram olduğu için kalabalık sorunu olabilir. Bir ara aklıma daha sakin olacağı için Gökçeada ya geçme fikri geldi fakat gidiş geliş feribotla olacağı için diğer yerlere zaman kalmayabilir düşüncesiyle 2. plana attım. Vakit yaklaşıp program tam olarak belirlendiğinde haberleşelim, yolda denk gelmek , komple program olmasa da bir süre beraber gitmek çok güzel olacaktır.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Alıntı DAYYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, sizin rotanızda güzel, sadece bayram olduğu için kalabalık sorunu olabilir. Bir ara aklıma daha sakin olacağı için Gökçeada ya geçme fikri geldi fakat gidiş geliş feribotla olacağı için diğer yerlere zaman kalmayabilir düşüncesiyle 2. plana attım. Vakit yaklaşıp program tam olarak belirlendiğinde haberleşelim, yolda denk gelmek , komple program olmasa da bir süre beraber gitmek çok güzel olacaktır.
    Dayyar Bey çok güzel bir rota yapmış sin iz.İyi gezmeler efendim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Cuma gecesi Gebzeden çıkıp Gürcistan Batum, Mestiaya gideceğim.Oraları beğenirsem Gürcistani gezmeyi düşünüyorum, beğenmezsem Erzincan Erzurum taraflarını dolanıp döneceğim.

Motosikleti
    Honda CRF Rally 250
    Teşekkürler Erdost bey, sizinki kadar cesur ve uzun bir rota değil, sukutır la ancak bu kadar oluyor. Gönül isterdi beraber Batum a kadar gidelim lakin sahibinden de ki satıcılara güvenilmiyor maalesef :( (anladınız siz onu)
    Herkesin eğlenceli güzel az sorunlu bir tatil geçirmesi dileğiyle, tekeri niz düz bassın.

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    İzmirdeyim bayramda Cunda ya gitmeyi planlıyorum rota belirlemedim henüz. Gelmek isteyen arkadaşlar varsa ona göre plan rota ayarlarız.

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    Rotalari google maps uzerinden paylasirsak daha yararli olabilir

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    1.Gün:Karşıyaka-Mordoğan-Seferihisar
    2.Gün:Seferihisar-Kuşadası
    3.Gün:Kuşadası-Karşıyaka

Artçılı, yüklü ve 60-70km/h ortalamalı bir sürüş planlıyorum. CBF 150 ile.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    İstikamet çanakkale. Hayırlısı bakalım.

0silindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Çorlu - Eskişehir Cumartesi Günü Sabah 6'da çorludan çıkmayı planlıyorum.
    https://www.google.com.tr/maps/dir/%...7061!3e0?hl=tr

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Bugün 17:30 Acıbadem çıkış, tahmini 01:00 Dikili varış.
    Salı 10:00 Dikili çıkış, tahmini 18:00 Pendik varış.

Bayram tatili boyunca Dikili, Ayvalık, Cunda v.b. yakın lokasyonlarda olacak arkadaşlar varsa, tanışıp bir yerlerde oturabiliriz veya sürebiliriz.
    DAYYAR ve semamca bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.Gün:Karşıyaka-Mordoğan-Seferihisar
    2.Gün:Seferihisar-Kuşadası
    3.Gün:Kuşadası-Karşıyaka

Artçılı, yüklü ve 60-70km/h ortalamalı bir sürüş planlıyorum. CBF 150 ile.
    Bi ara 80-90la gitmiştik ve fenalık geçiriyordum ) siz 60-70 le gidiyorsunuz

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    istanbuldan 23 haziran cuma yani yarın öğlen yola çıkacağım rota
    kocaeli
    sakarya
    pamukova
    osmaneli
    bilecik
    bozüyük
    eskişehir
    emirdağ(afyon)
    bolvadin(afyon)
    ve gideceğim yer olan ıspartanın yalvaç ilçesi bu civarda bu saatlerde seyahat edecek arkadaşlar varsa eşlik etmesi sevindirir duruma göre rotayı bile değiştirebilirim.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kafa nereye ben oracılar beğensin :D
    Mustaphalanx, sdt, Ekarademir ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Kısmetse yarın cıkıyoruz;

Sırasıyla ; Bulgaristan - Romanya - Macaristan - Avusturya, İsviçre - İtalya - Slovenya - Hırvatistan -Bosna - Arnavutluk, Makedonya - Yunanistan - İstanbul...

Transfagaraşan, Transalpina ve Alp pass'lerde olacağız Allah izin verirse.. Herkese kazasız belasız sürüşler.
    zekeriyaimam, semamca ve sdt bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstikamet çanakkale. Hayırlısı bakalım.
    Nereden gideceksiniz Çanakkale'ye ve ne zaman ?

Yarın 1 gibi gideceğim bende.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

23.06.2017 tarihi saat 13:00 civarı Eskişehir-İnegöl-Bursa-Bandırma-Lapseki-Gelibolu-Keşan-Enez rotasında gideceğim. 02.07.2017 tarihine kadar Enez civarlarında kalacağım bayramda sonra orda olacak varsa irtibat kurarsa belki beraber yol gezi filan yaparız.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ara 80-90la gitmiştik ve fenalık geçiriyordum ) siz 60-70 le gidiyorsunuz
    Selam, motosikletimin maksimum taşıma kapasitesi ve gücü ortada. (CBF150) Artçım var, yüküm çok. Hem motoru zorlamamak lazım hem de risk almamak lazım. (malum yollara ayı dolu oluyor.)

Evde oturmakla kıyasladığımda bana çok iyi bir ortalama gibi gelmişti.
    Ekarademir ve ahmetunuver bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)