Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Motosiklet Kulüpleri Tartışmaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı BABATURA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili haşmet.özür dilenmesi egonu tatmin edecekse,işte özür dilettim dedirtmekse amaç,böyle bir özür gelmez tarafımızdan.tehdit edildiğin yazıyı göremedim.insanların değer verdiği konular hakkında (yelek yerine armalı çorap gibi)tahrik edici yazılar yazarsan bu tür tehtidler alırsın.demekki bizim için önemli bişey hakkında alaycı bir şey paylaşmışsın ki böyle bir tepki görmüşsün.önce yazdıklarını bir okumanı tavsiye ederim.bak bakalım kendinde suç varmı ?özeleştiri erdemdir.tüm motorcu kardeşlerimden ricamdır.lütfen motor kulüplerini filmlerdeki gibi görmeyin.öyle değil çünkü.kulüpler hakkında bilgi sahibi olmadan karalayan kardeşlerim bu sözümü yabana atmayın.BİLİYORSAN KONUŞ FEYZ ALSINLAR,BİLMİYORSAN SUS ADAM SANSINLAR...TRCC.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

ÇOK YANLIŞ DÜŞÜNCELER İÇİNDESİN.GRUP SÜRÜŞÜ DİYE BİŞEY VAR.HERKES BU KURALLARA UYUYOR.SENİN SANDIĞİN GİBİ KİMSE KOYUN DEĞİL.KURALLARA UYUYORUZ VE ÇOK YAŞIYORUZ,KAZA YAPMIYORUZ.ZATEN KULUPLERİN TEMEL AMACI GÜVENLİ SÜRÜŞ YAPMAKTIR.BUNLARI NEDEN Mİ YAZIYORUM.DERDİM KENDİMİZİ ANLATMAK DEĞİL.BUNA İHTİYACİMİZ YOK.ZATEN BU SON YAZIM.İZMİRDE OLDUĞUNU GÖRÜYORUM.TRCC İZMİR KULÜP EVİNE MİSAFİR OLMANI TAVSİYE EDERİM.
    Zaten problem gormemeniz. Isinize geleni goruyor, isinize gelmeyeni gormuyorsunuz. Simdiye kadar gosterdigi tutuma gore TRCC, hak ve dogru olan yerine, baskalarini aciktan tehdit edip suc isleyen uyeleri yaninda yer almayi tercih etti. Bu, en ilkel anlamda kabileciliktir.

Bu arada, eger silinen konuyu gormediyseniz bos yere yorum yapmayin. Goren gordu, ve susmayi tercih etti. Hepimiz de sahit olduk.

Lutfen belli bir sahsa yonelik yaptigim ciddiyetsiz bir sakayi da haksizliginizi silmek icin kullanmayin lutfen. Kime nasil saygi gosterdigim acik ve net belli.

Daha once de yazdigim gibi: "bizi yanlis taniyorsunuz. biz icinizdeniz. biz ozelestiriyi destekliyoruz. biz yaslilara yetimlere yardim ediyoruz." tipi soylemler yerine yaptiginiz bariz yanlisi ustlenin, ki o soylemlerin bi anlami olsun. Yoksa bos laf hepsi. Simdiye kadar da oyle oldu malesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten problem gormemeniz. Isinize geleni goruyor, isinize gelmeyeni gormuyorsunuz. Simdiye kadar gosterdigi tutuma gore TRCC, hak ve dogru olan yerine, baskalarini aciktan tehdit edip suc isleyen uyeleri yaninda yer almayi tercih etti. Bu, en ilkel anlamda kabileciliktir.

Bu arada, eger silinen konuyu gormediyseniz bos yere yorum yapmayin. Goren gordu, ve susmayi tercih etti. Hepimiz de sahit olduk.

Lutfen belli bir sahsa yonelik yaptigim ciddiyetsiz bir sakayi da haksizliginizi silmek icin kullanmayin lutfen. Kime nasil saygi gosterdigim acik ve net belli.

Daha once de yazdigim gibi: "bizi yanlis taniyorsunuz. biz icinizdeniz. biz ozelestiriyi destekliyoruz. biz yaslilara yetimlere yardim ediyoruz." tipi soylemler yerine yaptiginiz bariz yanlisi ustlenin, ki o soylemlerin bi anlami olsun. Yoksa bos laf hepsi. Simdiye kadar da oyle oldu malesef.
    Hasmet abi Mt seni biliyor bence daha fazla cevap yazmaya gerek yok diye düşünüyorum.

BİLİYORSAN KONUŞ FEYZ ALSINLAR,BİLMİYORSAN SUS ADAM SANSINLAR...TRCC.

Bunu yazan bir insanla frekansların uymaz diye düşünüyorum.

Yabancı film özentisi gruplar. Bilmiyorlarki tartıştığı adam heveslendiği, özendiği yabancı filmlerdeki motorcu gruplarının olduğu memlekette cirit atıyor...
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Cirit atıyor demişken, az sonra Blue Ridge Parkway'e gireceğiz. Fotoğraf yollamaya çalışacağım...

Bura amerika değil. Kendi kulübünü herkes kendisi kurar, bu kulübe üye olanlar ister choppera biner ister pick-upa biner ister ferrariye biner ister modifiyeli cadde spec araca biner. Bu kişiler birbirinin aracını da sürebilir. Bu kişilere yakın arkadaş denir.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohaaaaa kuvvetmira banlandı mı????

Sebep???
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende merak içindeyim. sebebini bilmiyorum

KUVVETMİRA GERİ GELSİN!!!
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin olun beyler
    Abiyi yoruosunuz olum ara ara kendi istegi ile banliyoruz

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi olamazsınız!!!

Hangi mod tarafından banlanmış Avesomee demeyin sakın

Takılırdı makılırdı ama özünde iyi insandı.
    Kaç gün oldu aramızdan gideli,
    İnan seni çok özledik nerdesin?
    Ödenir mi ayrılığın bedeli?
    İnan seni çok özledik KUVVETMİRA.

Sen gitmeden tarlaların ekildi,
    Çocukların yollarına döküldü,
    Kardeşlerin, Annen baban yıkıldı,

Büyüğümüz, amcamızdın sen bizim,
    Başımızda tacımızdın sen bizim,
    Zor zamanda gücümüzdün sen bizim,
    İnan seni çok özledik KUVVETMİRA

Resimlerin başucumda duruyor,
    Eksikliğin yüreğimden vuruyor,
    Yeğenlerin dayısını soruyor,
    İnan seni çok özledik KUVVETMİRA

Sen gittin ya, yüreğimiz kor oldu,
    Sen gittin ya, koca dünya dar oldu,
    Abim senden ayrılması zor oldu,

eyvallah abiler aplalar,
    arada çarşı iznine çıkıyorum, haricinde buralardayım

https://www.youtube.com/watch?v=ytbUzbTEshw

o nası şiir, duygulandım mübarek

sevgilerden nakışlarla, mutlu mutsuz bakışlarla
    kalpten kalbe akışlarla, alkışlarla yaşıyorum
    şarkılara duygu seren, çilelere göğüs geren
    dertli gönüllere giren, işte benim kuvvetmira
    Alonedark93 bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    O video sebebiylemi banlandınız sayın mira?
    Demiştim ama silin diye

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Biz adamı duygudan duyguya sokarız.
    Eee ıslatırız artık geri dönüşü sayın Mira
    “Büyük beyinler fikirleri tartışır, orta halliler olayları, küçük beyinler ise insanları tartışır.”

Motosikleti
    SD 1290R
    Cirit atıyor demişken, az sonra Blue Ridge Parkway'e gireceğiz. Fotoğraf yollamaya çalışacağım...
    Fotoğrafları yukarıdaki mesajı attıktan bir kaç saat sonra çektim, ama ancak şimdi yollayabiliyorum...

Yabancı film özentisi gruplar. Bilmiyorlarki tartıştığı adam heveslendiği, özendiği yabancı filmlerdeki motorcu gruplarının olduğu memlekette cirit atıyor...
    Yolda bayağı motosikletli arkadaşla karşılaştık. Gayet medeni ve güleryüzlü insanlardı. Hells Angels özentisi haydut bozması tip yoktu hiç
    Alonedark93 ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Fotoğrafları yukarıdaki mesajı attıktan bir kaç saat sonra çektim, ama ancak şimdi yollayabiliyorum...

http://preview.ibb.co/eCUJhv/20170702_160033.jpg

http://preview.ibb.co/cUB9pa/20170702_181122.jpg

Yolda bayağı motosikletli arkadaşla karşılaştık. Gayet medeni ve güleryüzlü insanlardı. Hells Angels özentisi haydut bozması tip yoktu hiç
    Hells Angels'in harman olduğu yerden geldik.

Araştırdım biraz çok efsane yermiş, keyfini çıkartın bayım.
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Octane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bura amerika değil. Kendi kulübünü herkes kendisi kurar, bu kulübe üye olanlar ister choppera biner ister pick-upa biner ister ferrariye biner ister modifiyeli cadde spec araca biner. Bu kişiler birbirinin aracını da sürebilir. Bu kişilere yakın arkadaş denir.
    "Bura amerika değil" diye basladigin yazinin Turkiye veya Amerika'yla ne alakasi var?

"Bura Amerika degil, yogurt beyazdir" diyeyim ben de bari.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)