Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi scooter Almalıyım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Herkese merhaba,

Öncelikle Forum'a yeni üye olduğumu belirtmek isterim. Sizlerden bir kaç tavsiye almak istiyorum.

Maxi Scooter alacağım almak istediğim marka Yamaha Xmax 400. Bu motor hakkında araştırmalar yapıyorum sizlerden de fikir almak isterim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Bu motoru uzun yolda kullanmak istiyorum. ayrıca bu motor için önereceğiniz kask ve mont varmı.

Hepinize kazasız, belasız günler dilerim.

Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    İlk motosiklet mi olacak? (mont ve kask da alacağına göre)
    İlk olacaksa tavsiye etmem çünkü.

Motosikleti
    sym joymax
    xmax ile joymax arasında kalmıstım. joymax aldım. şimdiye kadar nekadar dogru karar verdiğimi defalarca ispatladı. tavsiyem kesinlikle joymax. tabiki xmax kotu değil.yamaha sonucta motoru gömmüyorum ama joymax hem daha ucuz hem birsürü artısı var ve bence çekiş xmaxten daha iyi özellikle rampada. defalarca kendini kanıtladı. tavsiyem joymax. hadi hayırlı olsun..

Pcxbear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Alıntı denizeke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Öncelikle Forum'a yeni üye olduğumu belirtmek isterim. Sizlerden bir kaç tavsiye almak istiyorum.

Maxi Scooter alacağım almak istediğim marka Yamaha Xmax 400. Bu motor hakkında araştırmalar yapıyorum sizlerden de fikir almak isterim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Bu motoru uzun yolda kullanmak istiyorum. ayrıca bu motor için önereceğiniz kask ve mont varmı.

Saygılarımla...
    Hocam ben pcx 125 kullanıyorum. Açıkçası aşırı ekonomik ve tam bir başlangıç motoru ama şu an gözüme çok küçük görünmeye başladı ve benim de hedefim xmax 400. Xmax 400 ile bence başlamanda sıkıntı yok. Hatta kendini büyük bir dertten kurtarmış olursun çünkü eminim daha sonra benim gibi alacağın o küçük motorda bir çok kusur görmeye başlayacaksın sonra elinden çıkarmak için didineceksin.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Alıntı denizeke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Saygılarımla...
    sanırım pek tecrübede yok , 400 biraz kg olarak ağırdır , ama şehirlerarası yollarda çok doğru tercih olur , eğer ağırlıklı şehiriçi kullanacaksan gerek yok ,
    kask uzun yolda çok önemli , rahatlık ve hava girişleri önemli ayrıntı , ne alırsın bilmem ama CABERG STUNT alma !!

Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım pek tecrübede yok , 400 biraz kg olarak ağırdır , ama şehirlerarası yollarda çok doğru tercih olur , eğer ağırlıklı şehiriçi kullanacaksan gerek yok ,
    kask uzun yolda çok önemli , rahatlık ve hava girişleri önemli ayrıntı , ne alırsın bilmem ama CABERG STUNT alma !!
    Hocam bu xmax400 e herkes ağır ağır diyor ama ben olayın özünü hala anlamış değilim. Xmax 400 ile biceps curl çalışmayacaksan bence sıkıntı yaşamazsın. Ben de çok kısa süre içerisinde forumda xmax 400 mü forza 300 mü başlığı açıp artık en sonunda dayanamayıp xmax 400 denedim ve bana hiç de ağır gelmedi. Boyum 180 cm ayağım yere değiyor motorun bütün ağırlığı aşağıda istediğin gibi yatırıp kaldırabiliyorsun. Biraz heybeti korkutuyor galiba insanları

Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Alıntı Pcxbear adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu xmax400 e herkes ağır ağır diyor ama ben olayın özünü hala anlamış değilim. Xmax 400 ile biceps curl çalışmayacaksan bence sıkıntı yaşamazsın. Ben de çok kısa süre içerisinde forumda xmax 400 mü forza 300 mü başlığı açıp artık en sonunda dayanamayıp xmax 400 denedim ve bana hiç de ağır gelmedi. Boyum 180 cm ayağım yere değiyor motorun bütün ağırlığı aşağıda istediğin gibi yatırıp kaldırabiliyorsun. Biraz heybeti korkutuyor galiba insanları
    akşam iş çıkışı fulya yokuşunda kalınca anlarsın ağırlığını
    uzun yolda süper olur o ayrı

Motosikleti
    Honda Pcx 125
    akşam iş çıkışı fulya yokuşunda kalınca anlarsın ağırlığını
    uzun yolda süper olur o ayrı
    Bu arada benim bildiğim kadarıyla xmax 400 artık üretimi durdu ama tabi 10 sene boyunca yedek parça üretimi devam etmek zorunda. Bu durumda bence yine de sıkıntılar çıkartabilmeye aday

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Burgman 400.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    NC 750 İntegra
    konunun sahibi yok ortalıkta ...

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    İlk motorum değil. honda pcx 125 kullandım uzun bir süre yaklaşık 2 senedir kullanmıyorum. şimdi almaya karar verdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

neden tavsiye etmediniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:45 ----------

bunu aklımın bir kösesine yazdım. teşekkür ederim. Ağırlıkta uzun yolda kullanacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)