Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Dominar 400 Aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Avenger 150 Street
    Öncelikle beğendiğin motoru almışsın, güle güle kullan. Bu fiyata bu özelliklerde, bu cc'de başka SIFIR motor alamazdın zaten, hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Umarım memnun kalırsın. Bazı gereksiz yapılan yorumları kafana takmana hiç gerek yok. Kullandıkça burada bilgi paylaşırsın, mümkün olduğu kadar tarafsız yorum yaparsan almayı düşünen insanlara yardımcı olur.
    Bu arada beyaz renk koyu renkten çok daha güzel duruyor. Kazasız belasız kullanman dileğiyle.

daghas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX
    [QUOTE=TanImsIz;4168994]Ani bi kararla cazibesine dayanamadığım bu güzel motoru almış bulunuyorum. O paraya şunu alırım bunu alırım gibi saçma yorumlar yapmazsanız sevinirim. Herkesin hayalindeki motora kavusması dileğiyle

Hayırlı uğurlu olsun demek düşer bizede , kardeşim bu motorun şu anda en muamma olayı fiyatı. Kim ne derse desin takip ettiysen kimin kaça aldığıda belli değil. Fiyat bayide vede pazarlıkta oynuyor o kesin ve net , bu bakımdan hangi şartlarda kaç paraya aldınız , almayı düşünen bizleride aydınlatmanızı rica ediyorum.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    İyi günlerde kullanın , Japon ve Alman lobisini çok sallamayın :D

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallah çok yakışıklı, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Beyaz motora kırmızı jant şeridi çok yakışıyor.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Allah kaza bela göstermesin.

Çok şık duruyor.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Hayırlı olsun dostum.Yüksekte durmasından mıdır nedir ilk başta enduro sandım.Bide topcaseı denedin mi kalitesi güvenilirliği nasıl?Ayrıca kaç litre?

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 zor gören gitmeyen bir motora bu para verilmezdi ama

keyifte parada senin.
    aaaaaa şimdi ayıbettin,hakkını yeme ,,150 yi geçiyor,,bak videoda adam zorda olsa 167 yapmış

Bir arkadaşta kuba cıta ile 190 km hıza ulaşıyordu 2 bin para harcamış yaptırmış. Yani r25 ten dahamı iyi bir motor kullanıyor! Boş ver kardeşim herşey çok hız değil. Hayırlı olsun
    bpak bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    150 görmediği için kalitesiz değil ''değmez'' bajaj çin malından çok üstün değil çin malı motorlar yerine tercih edilebilir tamam ama gidip 20 bine yakın ücret (vergi,plaka vs,vs) ile hint malına vermek ''bana'' göre yanlış tercih zaten yorumda dediğim gibi ''keyifte,parada senin''

hayırlı olsun.
    ya kardeşim git ötede oyna

kardeşim güle güle bin çok yakışıklı

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Hayırlı olsun abi,sırada ne var acaba senin podyumda merak ediyorum doğrusu

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Güle güle kullan hayırlı olsun

Güle güle kullanın hayırlı uğurlu olsun. Darısı başıma

150_zat_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat, vulture, rs200, dominar400
    Hayırlı uğurlu olsun, bende rs200 kullanıp dominar ile değiştirme konusunda kararsızım aradaki 8 bin tl lik fiyat farkına değecekmi emin olamıyorum. Deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun oluruz, saygılar

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Hayırlı uğurlu olsun Kimseye aldırmayın bende pulsar 200ns alırken dediler cbf 150 daha iyi felan fıstık bir kıyasladım , sırf japon diye 2016 senesinde aynı paraya o motora binilmezdi bajaj almıştım bende 2016 kasım gibi Çok güzel keyifli motordu ama kullanım şeklime uymadığından devamlı şehir içi ve artçılı gezintide olduğumdan 3 4 ay bindim ve 6 bin kmde motoru verip bir süre sonra şimdi gts 250 maxi scooter aldım
    Tekrar vitesliye geçecek olsam yamaha yzf 125r'ın 18 19 milyar olduğu dönemde düşünmeden bajaj alırım tekrar

Kazasız belasız , güle güle kullanın.

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    150 zor gören gitmeyen bir motora bu para verilmezdi ama

keyifte parada senin.
    kontrolsuz guc guc degıldır :D önemli olan gitmesi daha durması.

Hayırlı olsun hocam güzel seçim.

Motosikleti
    R25
    Abiler affınıza sığınarak şimdi benim anlamadığım nokta r25 170 i geçerken 400 Cc bi motor 170 e çıkamıyor ve 180 küsür ağırlığı var bu motosikletin, abs hariç bu motoru neden r25 e tercih edeyim?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler affınıza sığınarak şimdi benim anlamadığım nokta r25 170 i geçerken 400 Cc bi motor 170 e çıkamıyor ve 180 küsür ağırlığı var bu motosikletin, abs hariç bu motoru neden r25 e tercih edeyim?
    En başta bu iş zevk meselesidir.R25 ss dominar naked.Diğer yandan R25 250 cc 36 beygir dominar 400 35 beygir.Birde şöyle bir durum var R25deki cam cidden rüzgarı kesmede işe yarıyor.Yani 150de sabit gitsen rüzgar rahatsız etmez.Ama dominar naked olduğu için illaki 120den sonra rüzgar yoruyor.Yüksek ihtimak öne cam taksanda R25inki kadar etkili olmayacak.En başta dediğim gibi ikisi farklı tarzlar.Dominarın karşısına R25 değilde Mt25 getirirsek kıyaslayabiliriz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Nedir bu son hiz meraki anlamis degilim. Bir yandan motora izdirap verip bir yandan stresle karisik adrenalin sarhoslugu icinde yaptiginiz hiz denemesi gercek hayatta ne ifade ediyor sizce? Diyelim ki bir motorun son hizi 180 olsun. O motor o hizda rahat kullanilir mi? O hizda uzun sure sorunsuz calisir mi? Peki o hiza ne kadar surede ulasir? O hiza yaklasirken ivmelenmesi ve durmasi nasildir? Ileri kacmaniz veya ani durmaniz gerekirse durumunuz nicedir?
    sey_47 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)