Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Bajaj Dominar 400 Aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Café Racer
    Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanabilmeniz dileğiyle.

Duke 390'dan daha uzun ömürlü bir motor bloğuna sahip olacağına inanıyorum.

Güç/Tork eğrisi sınırlarda değil olması gereken yerde.
    TanImsIz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    Çok yakışıklı makinaymış. Hayırlı olsun,kazasız belasız sıkıntısız kullanımlar dilerim.
    TanImsIz bunu beğendi.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Ben test sürüşüne katıldım.Pulsar,rs gibi değil daha kaliteli ve muhteşem torklu bir alet.Allah kaza bela vermesin.Kalitesi açık ara diğer bajajlardan üstün
    TanImsIz bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    hocam hayırlı olsun
    TanImsIz bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Hayırlı uğurlu olsun sıfır olsun senin olsun
    TanImsIz bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyaz rengi yan taraftan bana ufaktanda olsa xj6 havası veriyor

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bugün kısa bi tur attım 50 km kadar. Bu motoru düşünen arkadaşlara ufak tüyolarım var. Kullanım amacınızı kesinlestirmeden mutlaka almayın, marka modeli ne olursa olsun. Ne beklediğiniz çok önemli.

Henüz rodaj aşamasında olduğu icin motora yoklama çekmedim, ama ivmelenmesi şaşırttı beni. Titresim i sehir ici kısa mesafede kullandığım icin uyuşma derecesine kadar çıkartmadım o konuda hala çeliskiler devam etmekte.

Frenler çok sevimli, pedalın geri tepmesi ABS keyfi bambaşkaymıs. HP ve Tork eğrisi bu hacimdeki bi motor icin çok uygun tutulmus. Naked sınıfında bundan fazlasına ihtiyac yok zaten.

+ Plastik işçiliği hint kalitesi kıvamında. Vasat bi yanı yok, ama Avrupa motorları kadar kaliteli olduğunu söylemem.
    + Fren ve Debriyaj maneti ucuz yollu yapılmıs, alel acele oraya konup, sadece iş görülsün denmis.
    + Soğutma sistemi gayet başarılı , yoğun trafikte ve 30 derecede fan açmadı.
    + Henüz gece deneme fırsatım olmadı ama , ön arka led farlar görünürlük acısından baya güzel iş çıkartıyor.
    + Ve en sevdiğim.. Test ederkende hastası olduğum o motor sesi. Varadero tarzı viiuu viuu diye fısıldayan hoş bi sesi var.

Daha fazla detayı, kullandıkca paylasicam arkadaşlar.
    kornrulez bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    test videolarına baktım 150 yi geçmiyo demişlerdi...160 üstüne çıkıyor geneli

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ilerleyen zamanlar da yakıt tüketimi hakkında da bilgi verirseniz harika olur. Yalnız alet harbiden yakışıklı olmuş Allah kazadan beladan hırsızlıktan korusun.

Motosikleti
    inazuma,ybr 125 esd
    Hayırlı olsun, mondial rx3 olmuş 14000 tl, bence fiyatına göre alınabilecek en iyi motosiklet, aldığınız fiyatın tek rakibi Suzuki inazuma, inazumayı da 400 lük yapsalar fiyat olur 25000 tl, ayrıca görüntüsü kalıplı duruyor ve artçı da rahat eder gibi.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı kadir3531 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, mondial rx3 olmuş 14000 tl, bence fiyatına göre alınabilecek en iyi motosiklet, aldığınız fiyatın tek rakibi Suzuki inazuma, inazumayı da 400 lük yapsalar fiyat olur 25000 tl, ayrıca görüntüsü kalıplı duruyor ve artçı da rahat eder gibi.
    400 İnazuma 25.000 mi? 32.000 aşağı olmaz
    wing41 bunu beğendi.

kornrulez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 1100 A DRAGSTAR/Suzuki İntruder c800
    hayırlı olsun. ben de düşünüyorum.kullandınız bilgi sahibi oldunuz nedir görüşleriniz merak ediyorum. o paraya başka sıfır motor yok
    TanImsIz bunu beğendi.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin pulsar 200 NS ye bindim millet ne derse desin ybr 125 ile ben uzun yollarda ölmüşüm kardeşim

dedim heleki yokuşsa hayırlı olsun yandığının resmidir, bu eminim çok daha iyidir 200 NS den iyi günlerde kullanın
    TanImsIz ve mgora bunu beğendiler.
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kısa bi tur attım 50 km kadar. Bu motoru düşünen arkadaşlara ufak tüyolarım var. Kullanım amacınızı kesinlestirmeden mutlaka almayın, marka modeli ne olursa olsun. Ne beklediğiniz çok önemli.

Henüz rodaj aşamasında olduğu icin motora yoklama çekmedim, ama ivmelenmesi şaşırttı beni. Titresim i sehir ici kısa mesafede kullandığım icin uyuşma derecesine kadar çıkartmadım o konuda hala çeliskiler devam etmekte.

Frenler çok sevimli, pedalın geri tepmesi ABS keyfi bambaşkaymıs. HP ve Tork eğrisi bu hacimdeki bi motor icin çok uygun tutulmus. Naked sınıfında bundan fazlasına ihtiyac yok zaten.

+ Plastik işçiliği hint kalitesi kıvamında. Vasat bi yanı yok, ama Avrupa motorları kadar kaliteli olduğunu söylemem.
    + Fren ve Debriyaj maneti ucuz yollu yapılmıs, alel acele oraya konup, sadece iş görülsün denmis.
    + Soğutma sistemi gayet başarılı , yoğun trafikte ve 30 derecede fan açmadı.
    + Henüz gece deneme fırsatım olmadı ama , ön arka led farlar görünürlük acısından baya güzel iş çıkartıyor.
    + Ve en sevdiğim.. Test ederkende hastası olduğum o motor sesi. Varadero tarzı viiuu viuu diye fısıldayan hoş bi sesi var.

Daha fazla detayı, kullandıkca paylasicam arkadaşlar.
    evet motoru alır almaz ilk olarak manetleri değiştiriyoruz

dominarı bilmem ama benim apache'de manetker hiç göze hitab etmiyor birde çok uzunlar el korumaya çarpıyorlar titreşim esnasında ses yapıyorlar vede el korumayı biraz aşağı bükük takmama sebep oldular. kısa bir çift altın rengi manet fena olmazdı.

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin güzel günlerde keyifle eskitmek nasip olsun.
    TanImsIz bunu beğendi.

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle hayırlı olsun hocam motor bloğu eski KTM 390 bloğunun kısılmış hali mi?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)