Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM Duke 250 ABS 2016 ve 2017 arasında fark var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı caddeadami1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasaya odaklanacaz o zaman bu bajaj lar hakkında ne düşünüyorsunuz hani 18 vermişken dominar 400 mü alsam diye düşünüyorum
    tercih meselesi artık orası.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Bütçe çıkar ekipman için

İbrahimfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr500
    Ozman dominar 400 iyi olur ama senin yerinde olsam cbr 250 veya kawasaki sl 250 (absli) alır ekipman ve kilitleri daha kaliteli tutarım veya extra camera vs

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    KTM nin 2016 ile 2017 arasında pek bir fark yok.Benzin deposunun hacmini biraz arttırmışlar.Egzozu büyütmüşler.Benim için asıl önemli olan göstergenin aynı kalmış olması.Normalde yeni 250 de gösterge komple değişiyor ama TR de fiyat yükselmesin diye eski göstergeye devam etmişler.Bu sebepten ötürü 2016 alıp geri kalan parayı da daha iyi ekipmana yatırmak daha mantıklı geliyor.

Motosikleti
    ???
    Hocam peki pulsar 200ns 2017 ler nasıl abs eklenmiş ön frene tabi ki kalite farkı vardır bir ktm ile bir olmaz ama aradaki fiyat farkına ktm değer mi? Kararım naked tan yana netleşmeye başladı çünkü ss racing veya racing çakması makinaların şehir içinde beni yoracağı düşüncesindeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Ama işte naked olarak ne alacağımı bilemiyorum

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni kasa 250 Duke da eskisinden farklı olarak tespitlerim şöyle

8 kilo ağır
    1kw düşük güç
    Yeni amortisötler önde hareket mesafesi 8mm daha az arkada aynı
    Yeni ve daha yüksek sele
    Metal depo 2 lt ek yakıt kapasitesi
    Yanda duran egzoz, daha az ama daha tok duyulan egzoz sesi
    Gösterge tablosuna anlık tüketim içeren farklı menü, iki menünün de avantaj ve dezavantajları var
    Led DRL
    farklı far stop lambası çamurluk
    İki parçalı şasi artçı peglerin bağlantı parçaları farklı.

Benim gözlediğim farklar bunlar. Gidişi duruşu aynı diyebiliriz

Motor dediğiniz kilometrelere rahat gider de nacizane önerim nöbet çıkışı binmeyin, ben bindim uyudum düştüm.
    caddeadami1 bunu beğendi.

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayağı bir fark var arasında.Altın elbiseli adam incelemiş 2017 modeli.Şase bağlantı noktaları,yeni abs ve kaydırmalı debriyaj,sele,depo hacmi 2 litre artmış ve depo çelik olmuş artık.

Buna benzer bi ton değişiklik ve fark var.Hele egzozu çok güzel olmuş bence.Bende düşünüyorum uzun zamandır.Ama titreşim çok diyorlar.Deneme sürüşü yapmak lazım işte.
    Müthiş motor ama ve lakin benim de tek derdim titreşim birisi diyor az birisi diyor deprem anlayamadım Dukeleri
    caddeadami1 bunu beğendi.

Motosikleti
    ???
    Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster

8 kilo ağır
    1kw düşük güç
    Yeni ve daha yüksek sele
    Gösterge tablosuna anlık tüketim içeren farklı menü, iki menünün de avantaj ve dezavantajları var
    Led DRL

Motor dediğiniz kilometrelere rahat gider de nacizane önerim nöbet çıkışı binmeyin, ben bindim uyudum düştüm.
    Ben de araba ile karşı şeride uçtum uyuyup motorda o rüzgarla nasıl uyudun hocam ya :( geçmiş olsun bu arada .. ya hatayda oturan birilerini bulsam şu motoru biraz test edebilsem çok iyi olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Alıntı MotoRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müthiş motor ama ve lakin benim de tek derdim titreşim birisi diyor az birisi diyor deprem anlayamadım Dukeleri
    Hocam titreşim konusunda bende çok şey okudum izledim. Fakat şöyle bir kanıya vardım hassas olan insanlar titreşim var diyor olmayanlar yok diyor. Benim görüşüm motor kullanıyorsan illa ki titreşim olacak abi arabada bile var mercedes audi falan harici .. motor bu illa ki titrer ama gidonda dizlerde yani yakıt deposunun oralarda titreşim yoksa ayaklardaki de ahım şahım değilse sıkıntı yok. Bende şuan kanuni seyhan çakması çin malı baotian 125 var çok oldu biz alalı artık ahı gitmiş vahı kalmış bak onda işte her yerin titriyor. 50 km yol yapınca yoruluyorsun titreşimden bi uyuşma geliyor ama duke lerde bu tarz bi durum olacağını sanmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster

8 kilo ağır
    1kw düşük güç
    Yeni ve daha yüksek sele
    Led DRL

Hocam benim zoruma giden göstergenin aynı kalması ve farın 125-390 daki gibi led değil halojenli falan garip bişey yapılması. 19 ona vereceğime 17 ye 2016 mı alsam diyor insan

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Karar vermeme yardımcı olacak var mı

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    kararsız kalmışsınız anlaşılan

2016 modelin mi yoksa 2017 modelin mi üstünde daha mutlu olacaksınız onu düşünün. para gelip geçici şey 2000tlyi çok dert etmeyin önemli olan içinize sinmesi ve motosiklet üstündeyken mutlu olmanız.

Hocam ktm390 lara bakmani oneririm bende almayi dusunuyorum

Motosikleti
    ???
    Hocam 390 bütçemi aşıyor 20üstü :( valla ben bu gidişle pulsar 200ns 2017 abs alcam galiba:(

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Geçen gün ktm duke 250 test sürüşüne katıldım. Yarım saat sürdüm. Çok hafif,atak bir motor. Şehiriçi sürüş ve yoğun trafik için ideal makina. Oturuş pozisyonu çok rahat,120 ve üzerine çıkmazsanız rüzgar büyük problem yapmıyor,zaten sürat icin degil 250.

Fakat ciddi titreşim var. Ayak peglerinden başlar ve depodan hayalarınıza doğru devam eder. Uzun yol ve 1 saati geçen kullanımda ayaklarda uyuşukluk ve rahatsızlık, yorma yapacağı kesin.

Sizin için uygun değil. Tek silindir makina ve titreşim rahatsız edici. Ktm 250 yi tercih eden ,ona olan sevgisinden titreşime baştan razı olacak.

Sizin için inazuma. Alın Türkiye'yi dolaşin, o derece bir motor.

Motosikleti
    ???
    Pulsar 200ns hakkında ne düşünüyorsunuz

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Saolsun arkadaslar bircok motosiklet onermisler ancak ben size motorsiklet onermem.. Nobt usulu calisiyorsunuz 110 km yol yapacaksiniz... Nobet sonrasi o yorgunlugun o uykusuzlugun uzerine motor kullanmayi ben pek tavsiye etmiyorum.. Motor hatayi dikkatizligi affedecek bir arac degil.. Bu yuzden evinizi tasimaniz cok daha uygun olacaktir yada toplu tasima kullanmak..
    pea bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    İyiki birileri söylemiş z250sl'yi.Adam büyük motor altımda güzel durmuyor diyor.z250sl nisbeten boyutları küçük bir motordur.Kalitelidir.Yakıtı uygundur.Uzın yola gelir.Yani aradığın tüm özellikleri barındırıyor.Bir eksi yanı servis ve parça pahalı deniyor.Ama ben z250sl hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

Motosikleti
    ???
    Nöbetle alakalı uyaran arkadaşlar teşekkür ederim ama tek konu bu değil ben her nöbete motorla gitmeyeceğim bazen de otobüse atlayıp gideceğim ya da yorgun olduğum günler motoru orada bırakacağım o konuda sıkıntı yok sıkıntımız şehirler arası gezmek.. hafta sonları nöbet boşluklarımda yıllık izinlerimde falan atlayıp mersine antalyaya gitmek istiyorum aynı zamanda hatayda da şehir içinde kullancağım bir motor arıyorum hocam z250sl ss kırması olduğu için yolculuklarda beni yormaz mı oturuş pozisyonu daha dik rahat bi motor arıyorum naked modeller önceliğim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler