Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bunun amacı ne? Ne anlıyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Son günlerde fazlaca gözüme takılmaya başladı bu motosiklet demeye dilimin varmadığı araçlar.

Yerden yükseklikleri 1cm amortisörlerin tümü iptal edilmiş. Sürenlerim hiçbirin kafasında kask yok. Cup olanlar ayaklarını koyacakları padleri çoğu söküp atmış. Seleyi strec filmle sarmış. vs vs

Anlamadığım şu bir insan evladı bundan ne gibi bir zevk alabilir? Nasıl bir sapkınlıktır bu. Bu ve bunun gibi kafalar yüzünden türkiyedeki motosikleti süren serseridir algısını asla yenemeyeceğiz. Devletin acilen bu arkadaşlar hakkında yaptırım yapması şarttır!

hayabusaxs, Potenza, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben begendim fotoğraftaki motorları.

Pesimist38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaptıkları görsel şeyler çok problem değil ancak amortisörleri düşürüp konfordan feragat etmek aklıma hiç sığmıyor arkadaş sen onu düşürünce ne oluyor ya düşün bitane zıplaya zıplaya gidiyorsun bak işte demekki o alet senin öyle zıplamanı engelliyo ki koymuşlar
    Birde egzoz olayı kendimi geçtim artık süren adamda kafa beyin kalıyor mu bilmiyorum.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    en üsttekinin aynısı benim yeğenimde de var. oda sökmüş amasör falan motorda hak getire hiç bişey yok. altı yere sürte sürte biniyor. en ufak kasis takla açma sebebi. 3 sefer dövdüm eşşek kadar çocuğu vazgeçmiyor amasörleri takıp bana gösterip ertesi gün geri söküyor.
    crxforever ve fatih.met bunu beğendiler.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Cogunlukla guneydogu ve guney bolge illerimizde goruluyor. Bence cografya ile alakali olabilir karsilikli kulturlesme etkisi diye dusunuyorum.
    acestor ve Potenza bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    sanane bilader insanların zevkine karışamazsın.sanki ülkenin herşeyi dört dörtlükte devletin bunlara yaptırım yaptırması lazım diyorsun.gitsin önce terörü bitirsin.
    crxforever, manofsteel ve akjenas bunu beğendiler.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bu bir süreçtir.
    Gelir düzeyinde, eğitim düzeyinde yükselme oldukça motorlarında ve modifiyelerınde değişiklikler olacaktır.

Teşbihte hata olmasın ingiliz Cafe-Racer akımı da bu şekilde başlamış desem çok abartılı bir yorum olur muki?

Başka ülkede olsaydı bu tarz motorların pist yarısını duzenlerdı federasyonlar. Gençler rahat ederdi bu sayede.
    Zamana ihtiyacımız var memleket olarak. 50 yıl falan. Acele etmeyin.
    berk_cglr, bpak, crxforever ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cogunlukla guneydogu ve guney bolge illerimizde goruluyor. Bence cografya ile alakali olabilir karsilikli kulturlesme etkisi diye dusunuyorum.
    ilgisi yok ben bandırma erdekte sürekli olarak görüyorum. binenlerde genellikle bu bölgenin insanı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bir süreçtir.
    Gelir düzeyinde, eğitim düzeyinde yükselme oldukça motorlarında ve modifiyelerınde değişiklikler olacaktır.

Teşbihte hata olmasın ingiliz Cafe-Racer akımı da bu şekilde başlamış desem çok abartılı bir yorum olur muki?

Başka ülkede olsaydı bu tarz motorların pist yarısını duzenlerdı federasyonlar. Gençler rahat ederdi bu sayede.
    motora modifiye yapmak farklı birşey motorun hayati parçalarını iptal etmek ayrı birşey. ben amortisorlerini iptal eden. ayaklıkları kaldıran bir cafe racer görmedim.
    ÜmitS. bunu beğendi.
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bir süreçtir.

adam haklı.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Yaa kendi zevki naparsa yapsında arkadaş o egzoz yokmu gece gece patlatmalar gürültüler hastası var bebeği var ayıptır arkadaş
    espresso bunu beğendi.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu açan arkadaş nasıl bir insan evladı?

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Kasklarını taktıktan ve motorlarını geceleri bağırtmadıktan sonra iyi çocuklar aslında.Ayrıca kasklarına kamera takıp maymun gibi çiftetelli oynayıp ayna kırdıklarını hiç zannetmiyorum.
    matrax33, crxforever, fatih.met ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    2 hafta amörtisörüm patlak gezdim yaşadığım tehlikeleri atlattığım kazaları sayamadım bile. bunu yapan gençler buna göre de kullanır ama ölümcül bi modifiye bu. hayırlı olacağını sanmıyorum.
    Capitao_3 bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Kimin ne yaptığından sanane arkadaşım?
    Nedir bu çekememezlik? Sevgilini basık cg kullanan kekonun birine mi kaptırdın yoksa?
    matrax33 bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    doğuyla falan alakası yok. ben işim gereği bir çok ili geziyorum her yerdeler. bi tek istanbulda görmedim. belki mahalle aralarında vardır oralarda da.

Bu iş honda hornetlerle başladı sonra bu cglere kadar sıçradı

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    mersin adana civarını bu motorlar olmadan düşünemiyorum. denizlinin horozu nasılsa mersin adananın cg si öyle.
    Ali Bircan bunu beğendi.

Gönül ister ki herkes çok milyarlık motorlara binsin kaliteli sürüş keyfini yaşasın ama adamın maddi durumu ona yetiyor ve kendince onu güzelleştirmeye çalışıyor. Düşünsene kimse bu motorlara binmez ise kuba mondial gibi firmaların satışı düşecek ve piyasadan çekilecek o zamanda honda alternatif marka kalmıyor diye fiyat yükseltecek ve sende artık motora binemeyeceksin.
    kovboy03 bunu beğendi.

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Bölge ile alakası yok bunlar her yerdeler manisa da denizlide. Geçen gördüm park edecekken hafif sağa yatırdı motoru napıyor bu dedim meğer ayaklık yokmuş egzoz a dayayıp park ediyormuş
    Capitao_3, kovboy03, hayabusaxs ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğal seleksiyon​ azalınca herkes kendi doğal seleksiyonunu yaratıyor.

ev tipi, ev yapımı doğal seleksiyon oluyor.

keşke böyle azalarak kendi kendilerini bitirseler.

yalnız, benimde 2 tane oğlan var, ileride böyle bir işe kalkışırlarsa, polise ihbar ederim, jandarmayı falan ararım. amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokarım.
    Capitao_3, kovboy03, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    bu motorları orta sehpada iken görmelisiniz çok komik bir görüntü oluyor..

geçen hafta Fethiye de rastladım arka teker şaha kalkmış

anlam verememiştim neden motorun öyle durduğuna demekki bunlar gibi basık yada adı neyse ondan yapmışlar herhalde

şu fotoyu buldum ama benim gördüğüm motorun arka tekeri bi 20-25 cm daha yukardaydı bunun orta sehpayı kısaltmışlar sanırım..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)