Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çanakkale-Balya arası yol nasıl?

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu güzergahı yakın zamanda kullanan arkadaşlar var mı? Yol durumu hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Bayramın birinci günü Balıkesir'e gideceğim. Değişiklik olsun diye bu güzergahtan gitmek istiyorum. Her zaman klasik güzergah(Eskihisar-Topcular feribot,Yalova,Gemlik, Karacabey, Susurluk) kullanıyorum.

Farklı güzergah önerisi de alabilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    3 farklı güzergah var balya-çanakkale arasında.

Mavi işaretli yol hayatında görüp görebileceğin en virajlı, en uçurumlu, en dar, en kamyonlu yoldur.

Böyle bileklerin mahvolur virajları dönmekten. Kamyonlar o dar virajları dönerken sana küçük sürprizler yapabilir, şeridini kapatmak gibi.

Belki de doğanın sana sürprizleri olabilir bol çamurlu virajlar gibi.

Balya-Yenice arası böyle kötüdür. Kalan yollar gayet geniş ama taşlı asfalttır.

Ama acelen yoksa keyfini çıkaracağın bir yoldur. Şahsen çok kısa olmasından ötürü bu yolu çok kullanmışlığım vardır.

TIGERSHARK bunu beğendi.

Eceabat'tan Çanakkale'ye geçtikten sonra gitmek istediğim yol mavi olan. Bilgiler için teşekkür ederim. Tam istediğim atraksiyonlu yol. Fazla toz olmasın yeterli.

Seneler önce gece arabayla geçmiştik buralardan baya bozuktu yol. Yalan yok arabada bile korkmuştuk. İn cin top oynuyordu. Aynalardan hiç bişey gözükmeyen kapkaranlık bi yoldu.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yolun geneli resimdeki gibi ise ben beğendim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)