Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

sahibindeki ilanların hepsi mi yalancı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilometresi 150.000 den 30.000 e düşürülmüş motoru alırım da senin motoru almam

Zavallı motor sürekli kısa mesafe soğuk kullanımdan km artmasa bile helak oluyor..
    Hocam yaptığın yorum bakış açını zaten gösteriyor. Görmediğin bir motor hakkında bu kadar keskin konuşman garip ama yine de saygı duyuyorum fikrine.

Zaten burada konu bir motorun yılda kaç km yaptığı. Az km yapanın helak olduğu değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    şans işi biraz. çok bok insanların yanında çok iyi insanlarla da tanıştım o mecradan.

Motosikleti
    honda pcx
    Duzenli olarak yetkili servise gitmis motordan korkmayin.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    sahibindendeki ilanların sahtekârlığı haricinde insanları enayi yerine koyan bir zihniyette var,,ilandaki motorun sıfırı 11200 tl
    adam 2 ci el motora 11500 tl fiyat yazmış,birde sonuna pazarlıksız son fiyat diye eklemiş

şimdi bu motoru alıcak olan adam bunun sıfır fiyatına hiç bakmayacakmı

herhalde motorun rodajını yapınca fiyatı artıyor değerleniyor

hangi aptal sıfırı daha ucuzken bunu alıcak merak ediyorum

hadi plaka masrafı 250-300 tl tuttu diyelim 11500 e gelsin

iyide sıfır alıp ilk kontağı çevirmek varken, niye aynı paraya nasıl kullanıldığı ve rodajının nasıl yapıldığı belli olmayan, km yapılmış,motoru alayımki

birde 2 ci el alınca 150 tl noter masrafıda var buda cabası

bunlar insanları salak yerine koyuyorlar resmen

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...49951994/detay

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibindendeki ilanların sahtekârlığı haricinde insanları enayi yerine koyan bir zihniyette var,,ilandaki motorun sıfırı 11200 tl
    adam 2 ci el motora 11500 tl fiyat yazmış,birde sonuna pazarlıksız son fiyat diye eklemiş

şimdi bu motoru alıcak olan adam bunun sıfır fiyatına hiç bakmayacakmı

herhalde motorun rodajını yapınca fiyatı artıyor değerleniyor

hangi aptal sıfırı daha ucuzken bunu alıcak merak ediyorum

hadi plaka masrafı 250-300 tl tuttu diyelim 11500 e gelsin

iyide sıfır alıp ilk kontağı çevirmek varken, niye aynı paraya nasıl kullanıldığı ve rodajının nasıl yapıldığı belli olmayan, km yapılmış,motoru alayımki

birde 2 ci el alınca 150 tl noter masrafıda var buda cabası

bunlar insanları salak yerine koyuyorlar resmen

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...49951994/detay
    Hemfikiriz abi. Ama en uyuz olduğum da bi aracı beğeniyorum, pazarlık varmı diyorum kuruş inmem etmem, 1 lira düşmem kardeşim işine gelirse çekiyorlar. Malın kısmetini kapatıyorlar 1 hafta sonra bakıyorum araç satılmış ve bin tl aşağı fiyata. Çok sövüyorum bu duruma.

Diğer bir husus ise şöyle söyleyeyim, xmax i şuan 5 bine ilana koy utanmadan 4.5 olurmu derler.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Şu pazarlık meselesinden ne midem bulanıyor anlatamam. 10 bin param var 30 binlik motora binmek istiyorum ama 2016 model olsun. Markette margarin alırken pazarlık mı yapıyorsun? İlanın fiyatı fazlaysa bakma arkadaşım zorla mı satıyorlar. 10 sayfa ilan var sahibindende. Yok illa 10 bine koyduğun motora 6 bin teklifi gelecek. Üstüne de "abi yani bu motorun piyasası yok zaten zor satarsın" ayağı yapacak.

Büyük markalarda çözdü bu milleti tüm ürünlere %50 zamlı koyuyorlar. Sonra ürünlerin %20 sine %50 %20 sine %25 indirim vs dağıtıyorlar ve ayda bir indirimleri ürünleri değiştiriyorlar. Gözün zamlı fiyatı görüp alıştığı için indirimi görünce koşa koşa alıyorsun birde üstüne seviniyorsun. Bak bakayım demirin, altının birim fiyatında indirim oluyor mu?

Sahibinden konusuna gelirsek, çoğu yalancı. Birkaç sağlam insan çıkıyor. Ancak elimde olduğu sürece ne ikinci el alırım nede satarım. Giderim 0 ına fazla veririm onları zengin ederim, satarken de yeni motor alacağım yere gider zararına bırakırım. Yeter ki leş kargaları yararlanamasın.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    doğrularıda var arasında şahsen yakın tanıdığım Sıfır R25 aldı 6 ay oldu daha motor 750 km'de Ben şubatta aldım sıfır şuan 2500 km'de

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    Fiyatı fazla ise bakma ozaman zorlamı satıyolar lafına iflit oluyorum, arkadaşım bir zanaat var ise ortada o zaman fiyatı fazla ise bişey demezsin ustalık işidir gider başkasına yaptırırsın zart zingil. Ama aynı motor 11, 11,500 bandında satılırken 14.000 bin diyorsa hayırdır ne var diye bakarım, sorarım. Altta resmini paylaştığım sığır da göreceğiniz üzre mantıklı bi cevabı olmadığı için salak saçma cevap vermiş 2 ay önce, güldüm geçtim. Sonra 14 bin yazdığı makineyi 11,500 e satmış. yerse millet..

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)