Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet tavsiyesi..!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2017 HONDA CBF150
    scooter super sport tarzları hariç tavsiye istiyorum.6.000 tl bütçem var ne tavsiye edersiniz.
    cbf 150 kullanıcısıydım motorumu sattım. Ekipmanlarım tamdır sadece yeni motor olarak ne alsam diye düşünüyorum. Aslında sıfır bir cbf150 mi yoksa farklı birşey mi alsam diye düşüncelerde kaldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütçenize göre yine Cbf en mantıklı seçim olur bence.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    pulsar falan olmaz mı?

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    İkinci el YBR olabilir. Bildiğüniz motormuş CBF madem sıfır da 6200 TL hem o da olabilir. TVS olabilir

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Sahibinden.com a bakayım dedim geçici süreliğine kapanmış motosiklet.com da iki ilan var o fiyatlara bin lira daha çıkabilirsen temiz az kilometrede 200 ns var çıkamam diyorsan 20-30 binde de alınabilir.

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS - Honda Forza 250
    Yaklaşık iki senedir pulsar 200 ns kullanmaktayım. Bir sıkıntı çıkarmadı. İkinci el falan bakabilirsin düşünürsen.

Motosikleti
    2017 HONDA CBF150
    Vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Bir yerden hero thriller motor gördüm ama pek bilgim olmadığı için kaldım. Sizce cbf 150 mi hero thriller mi ? her ikisi de sıfır olacak.

maxi scooter rahatlığına alışmayın derim....Sonra benim gibi tüm vitesli motosikletlere gereksiz gözüyle bakarsınız
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Tvs apache. Hem performans olarak cbften daha iyiymiş sıkılmazsın yani. Veya pulsar

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    lifan kp 150 su sogutma,enjeksiyon..işini görur..

Motosikleti
    2017 HONDA CBF150
    lifan kp150 nasıl bir motor çin malı mı nedir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? Benim pek bilgim yok baktığım kadarıyla güzel motora benziyor.

mgokbulut727 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk
    Hero Hunk 16 Beygir motor 13.5 nm tork pulsar 150ns den güçlü, kaslı ve çok güzel motor. Hint malı, hondanın hindistan fabrikası (Hero-Honda). Motor sıkıntı yaşatmaz ne güç anlamında nede kalite anlamında. Cbf'i çok rahat geçiyor arkada bırakıyor. Göstergeler led, aydınlatması çok iyi, tripmetre saat vs güzel fonksiyonları var. Az yakıyor.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Arkadaşında bahsettiği gibi senin motorun Hero Hunk veya atnı motora sahip Triller Sport.

Bu saydığım modeller veraken cbf almak abesle iştigaldir.

Ucuz, az yakan, parçaları bol ve ucuz, 5 yıl garantili ve 72 saatte parça getirme taahütü olan bir marka. Japon motosikleti ayağına çin malı değil. Daha kaliteli Hint malı.

Nerede oturduğunuzu söyleyinde size yakın bir Hero bayisi önereyim gidin kaparonuzu yatırın. Hadi hayırlı olsun

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Alıntı piaggioman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi scooter rahatlığına alışmayın derim....Sonra benim gibi tüm vitesli motosikletlere gereksiz gözüyle bakarsınız
    misal ben piaggio xevo 250 aldım ama satamıyorum çünkü çok konforlu, çok fazla işime yarıyo ve az yakıyo, boşuna ömürlük motor dememişler, diğer motorlar dediğiniz gibi gözümde yük olarak gözüküyor, bagajları yok, çok yakıyo vb...

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    CBF 150 konfor olarak iyidir.

Motosikleti
    2017 HONDA CBF150
    şuanlık hero thiller'a bir bakma fikrindeyim ama hala tam emin olup tamam alim diyemiyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Bende 6.000 TL'ye AS 150 almayı düşünüyorum bi tane bulduk bakıcaz bir kaç gün sonra pederle bir bak istersen sende NS 150, AS 150 lere.

Motosikleti
    2017 HONDA CBF150
    Ben daha çok hero thiller'de kaldım o yüzden bilgisi olan diğer arkadaşlardan da yorum istiyorum.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı volkanucyldz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha çok hero thiller'de kaldım o yüzden bilgisi olan diğer arkadaşlardan da yorum istiyorum.
    hero hunk öneririm motorunun 3-5 beygir fazlası olması lazım

Motosikleti
    2017 HONDA CBF150
    aralarında 1 beygir fark ollduğu için pek bir önemi olduğunu düşünmüyorum.Hunk'ta arka disk fren için ayrıca para vermemiz gerekirken thiller'de direk her 2 frende disk bana bu yüzden ve bu gibi seçeneklerden dolayı daha cazip geliyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)