Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herşeye rağmen motosiklet sürmek..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bugün işyerine bir müşteri hani gerçekten kafasının sağ tarafında %10luk bölüm içeri girmişti ve hatta çenesini oynatamadığı için ameliyat olacakmış..Ve motorla geldi işyerine tamiri ile uğraştığını söyledi yakında işyeri açacağını söyledi..Tabe benimde kafa çizik bende ameliyat oldum..Üzüldüğüm nokta kasksız gelmiş olması idi işyerine.. Sonra işini hallettim canın sıkılırsa gel gezeriz konuşuruz dedim..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgisayarcimiydiniz hakiko bey ? full face kask taksin o da bundan sonra

Hafta içi her gün gidiş geliş 75 km civarı yol yapıyorum. Şu ana kadar yolda birçok kez karşılaştığım 2 kişi yaşamını yitirdi. Biri haliç köprüsünde, diğeri bakırköy civarında. Ikiside güzergahıma dahil yerler.
    Üzülüyorum, korkuyorum ama ölmekten veya hergün defalarca sıkıştıran, önüme atlayan hanzolardan değil. Sevdiklerimin beni gazetenin altında öyle hareketsiz görmesinden. Onları üzmekten, hayallerimi gerceklestirememekten korkuyorum.
    Ama öyle bir meretki üzerine binince 10 bin liralık scooter da olsa, 100 bin liralık gs de olsa her şeyi unutturuyor. Illaki birgün kaza yapacağım, belkide bende öleceğim. Ama istediğim hayatı yaşayarak ölmüş olurum. Ekipman tam, dikkat yolda. Başka kural yok önce kendi kurallarını uygula.
    Neyse ben işe gidiyorum, bugün veya birgün, İstanbulda haberlerde 07 plaka kırmızı nmax görürseniz bilinki benim. Hiç üzülmeyin. Birgün değil bin kere yaşasam yinede iki teker üzerinde olurdum.
    mombohunter, Emreerol ve topgun1111 bunu beğendiler.

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Öyle her şey bu tutkuyu alıp götüremez. Ben de ilk motorumla kaza yaptım uyluk kemiğim ortadan kırıldı. 7 ay evde yattım. Halen daha da iyileşmiş değilim kaynamadı kemik bir türlü. 1.5 sene olmasına rağmen. Halen daha topallarkene 2. motorumu aldım sürdükçe bacağın ağrısı, acısı geçiyordu. Bu aletin üstüne bindim mi ben her şeyi unutuyorum. Hayat sadece o andan itibaren oluyor. Dikkat yolda, göt motorun üstündeyse tamamdır. Geçenlerde 2. ameliyatı oldum 2 tane 10 cm'lik vida çıktı dizimden. Ameliyatın 6. günü değneklerle yürürken daha aşağı indim motora bindim abi dayanamadım.
    Sen kafayı yemişsin arkadaş diyebilirsiniz. Diyelim ki öyle ne fark eder. Live to ride, ride to live felsefesini benimsemişiz bir kere.
    Live To Ride, Ride To Live

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta içi her gün gidiş geliş 75 km civarı yol yapıyorum. Şu ana kadar yolda birçok kez karşılaştığım 2 kişi yaşamını yitirdi. Biri haliç köprüsünde, diğeri bakırköy civarında. Ikiside güzergahıma dahil yerler.
    Üzülüyorum, korkuyorum ama ölmekten veya hergün defalarca sıkıştıran, önüme atlayan hanzolardan değil. Sevdiklerimin beni gazetenin altında öyle hareketsiz görmesinden. Onları üzmekten, hayallerimi gerceklestirememekten korkuyorum.
    Ama öyle bir meretki üzerine binince 10 bin liralık scooter da olsa, 100 bin liralık gs de olsa her şeyi unutturuyor. Illaki birgün kaza yapacağım, belkide bende öleceğim. Ama istediğim hayatı yaşayarak ölmüş olurum. Ekipman tam, dikkat yolda. Başka kural yok önce kendi kurallarını uygula.
    Neyse ben işe gidiyorum, bugün veya birgün, İstanbulda haberlerde 07 plaka kırmızı nmax görürseniz bilinki benim. Hiç üzülmeyin. Birgün değil bin kere yaşasam yinede iki teker üzerinde olurdum.
    Arkadaş deme öyle Allah'a emanet ol içinide
    Ferah tut dikkatli ol .

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim yaşım küçük ehliyet yok tabii elektrikli ile 2 kere kaza yaptım vazgeçirmeye çalışıyorlar ama olmuyor toto bir kere değdimi seleye tamam 👌 ayrılmak yürek ister ayrılamazsın derler ya abi falanca motorla şöyle kaza yaptım tövbeliyim inşallah biz bu lafları diyemeyiz. Mexico hocam sana katılıyorum biliyorum ileride bende belki bu meret yüzünden öleceğim ama mutlu olduğum bir şeyi yaparken gömerken daha iyisi var mı ya?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)