Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza Gecirdim,Deger Kaybı Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Pazartesi günü kaza gecirdim,Sol seridde 50 civari ilerken saga dönüs yapar gibi saga gidip sola kıran sürücüye tekerden vurup,motordan fırladım,kaskım ceketim olmasından dolayı agır hasarım yok toprak zemine düstügümden avuc içim,sol el bilegimde agrı var,ceketim sürüklenirken sıyrıldıgından belimde cok az yüzülme var,Buna sükür diyoruz,(2008 Mercedes) Rot kopardı arac,yaralı oldugumdan ambulansla hastaneye kaldırıldım,Kamera kayıtlarında karsı taraf sürücüsü kusurlu bana hata yazılmadı,Motorum 2014 Yamaha Ybr, Suanda benim gözümde jant ve kafa 2000 tl yapıyor serviste incik boncuk saymıyorum,Cünkü araba ön jantımın üstündeydi.. Moralim asırı bozuk,adamdan sikayetci olmadım ufak sıyrıklarım var diye,deger kaybımı dile getirdim,sigortayla isin dedi acıkcası insanlık yapanı s--kyorlar yapmıcaksın,bende avukatıma icra ettirdim konuyu motorun yapılıp,hasarın saseye girildikten sonra deger kaybı yoktur diye rapor verirse exper,hem sigorta sirketine hem arac sürücüsüne dava acıcam,Asırı canım sıkkın motorum serviste ben kafa düzgün olsun diye 10 defa söküp tek tek kabloları toplayan,milimetrik ayarlayan ugrasan biriyim,göresim binesim gelmiyor,Servis durumumu biliyor perte cıkarabilirz istersen dediler,parcaları yazın konusalım dedik.Tamam jantta yamukluk yok gidisasında birsey yok ama cizildi yüzüldü.direksiyon bariz yamuk

Fikirleriniz önemli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun. Dediğiniz gibi can sıkıcı bir durum. Umarım en uygun şekilde çözülür.

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Bence perte çıkarılacak bir durum gibi görünmüyor.Allah beterinden saklasın geçmiş olsun.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    hocam aracın birkaç aylıksa gelen expertize biraz sert dur ben şukadar para verdim kaç aylık motor daha. ben motorumda çizik dahi görmek istemiyorum gibi bir çıkış yaparsan belki tuttuğunu kopararısın. çizik parçalarda hesaba girdimi perte çıkarsa paranı alabilirsin diye umuyorum... Arkadaşında dediği gibi allah beterinden saklasın çok fazla bişi yok gibi duruyor. Sana bişi olmasın yeterki.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Gecmis olsun Allah beterinden korusun, o yerdeki siz misiniz?
    Bence isin pesini birakmayin altinda mercedes olan bir sonrada görmüş daha var burda. İyiligin karşılığında dogal davranmis o denyo. Ama siz her yolu deneyin.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Geçmiş olsun kardeş,Allah beterinden korusun,canina birsey olmamis,mal canin yongasidir lafim yok ama dert etme bu kadar,arkadaslarin dedigi gibi expere dik dur tolerans gosterme..

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Allah beterinden saklasın

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Değer kaybı canınızı bu kadar sıkacaksa çıkartın perte olsun bitsin.

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim geçmiş olsun, kıyafetlerini de mutlaka dahil etmelisin. hatta çorabın dahi yırtılsa ekle hiç çekinme. az yaranlandımı yok bu işin. yok vermiyormu ver avukata sonuçta suç karşı taraftaysa mahkeme masrafıyla öder. burada avukatlarda vardır mutlaka cevap verirler. ama sen sen ol asla insaflı davranma. iş görmez durumda isen bununlada alakalı birşeyler vardı yanılmamak için yazmıyorum ama bunlarıda karşı tarafa yaslayabilirsin. hakkın sonuçta söke söke almalısın. olan mala olsun dert etme tekrar geçmiş olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gecmis olsun. Ancak maddi hasar yerine keske sizin caniniza kast edilmesini en basta dusunup sikayetci olsaydiniz bu olmazdi. Bu gibi sahislar en agir cezalari almali

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Geçmiş olsun. Çokta takılmamak gerek ben olsam toplar binerdim motora

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Geçmiş olsun.
    Zarar gören ekipmanları da listeye eklettirin.

Gecmis olsun, cok titiz davrandiginiz bir mala zarar gelince insan çok üzülüyor sizi anliyorum. Sakinilan göze cöp batar atasözü aklıma geldi.
    Canınızı sikmayin, pertlik bir durum yok gibi ama hakkınızı alın.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Değer kaybı için dava açıp uzun süre uğraşmanız belki de bir avukata vekalet vermeniz gerekebilir, astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Pert etme ve az zararla tazmin durumu varsa değerlendirin bence.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öyle yapmamak lazım ben de sizin gibi hata yaptım ama yanlış bu

Gecmis olsun kardesim bende kaza yaptim tutanak sonucuda gore 100de 100 hakli bulundum motorum joyride 200 2014 2124 tl masraf cikti sigorta odedi deger kaybi icin karsi tarafin. Sigortasina beyanname verdim 1000 tl deger kaybi parasi aldim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Hocam tutanak doldurun expertise faturalari butun akeesuarlarinizi gosterin onlarida dahil etsin komisyon sonucu onaylandiktan sonra eger yuzde tuz hakliysaniz karsi tarafin sigortasina beyanname yazin aracininiz ekipmanlarinizin parasini talep edin.sigorta size oduyor sakin avukatla ugrasmayin ucretsiz siz talep edince sigorta oduyor zaten.uymayin cakala cukala
    Belverus bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Dediğiniz gibi can sıkıcı bir durum. Umarım en uygun şekilde çözülür.
    Sormayın cok can sıkıcı,tessekür ederim

Alıntı kovboy03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence perte çıkarılacak bir durum gibi görünmüyor.Allah beterinden saklasın geçmiş olsun.
    parcaları cok pahalı en az zararla nasıl cıkarsam onu yapıcam tessekürler

Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam aracın birkaç aylıksa gelen expertize biraz sert dur ben şukadar para verdim kaç aylık motor daha. ben motorumda çizik dahi görmek istemiyorum gibi bir çıkış yaparsan belki tuttuğunu kopararısın. çizik parçalarda hesaba girdimi perte çıkarsa paranı alabilirsin diye umuyorum... Arkadaşında dediği gibi allah beterinden saklasın çok fazla bişi yok gibi duruyor. Sana bişi olmasın yeterki.
    aracım 2014 model 11 binde aldım 14 binde kaza yaptım,1 ayda 3 bin yaptım elim ayagımdı cok arıyorum suanda.

Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun Allah beterinden korusun, o yerdeki siz misiniz?
    Bence isin pesini birakmayin altinda mercedes olan bir sonrada görmüş daha var burda. İyiligin karşılığında dogal davranmis o denyo. Ama siz her yolu deneyin.
    İnsanlarımızın saygı kavramı kalmamıs,sigorta fotografını atıcak 2 gündür bir sürü tantana vergi numarasından hallettim cıkarttım ben adamınkinide mide bulanıyor,evet yerde yatan benim güvenlik amaclı kalkmadım pek birseyim yok ertesi gün arkadasımın motoruyla jandarmaya gittim zaten,ekipmanım tamdı sükürler olsun

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeş,Allah beterinden korusun,canina birsey olmamis,mal canin yongasidir lafim yok ama dert etme bu kadar,arkadaslarin dedigi gibi expere dik dur tolerans gosterme..
    expere tolerans göstermem 1000 tl civari deger kaybı alabilirsem zararım olmucak bundan tessekür ederim

Alıntı agris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah beterinden saklasın
    amin cümlemizi

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değer kaybı canınızı bu kadar sıkacaksa çıkartın perte olsun bitsin.
    can sıkıcak tabi cıkmasa dahi satıcam motoru gözüm görmek istemiyor

Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim geçmiş olsun, kıyafetlerini de mutlaka dahil etmelisin. hatta çorabın dahi yırtılsa ekle hiç çekinme. az yaranlandımı yok bu işin. yok vermiyormu ver avukata sonuçta suç karşı taraftaysa mahkeme masrafıyla öder. burada avukatlarda vardır mutlaka cevap verirler. ama sen sen ol asla insaflı davranma. iş görmez durumda isen bununlada alakalı birşeyler vardı yanılmamak için yazmıyorum ama bunlarıda karşı tarafa yaslayabilirsin. hakkın sonuçta söke söke almalısın. olan mala olsun dert etme tekrar geçmiş olsun.
    kasko cıktı motoruma 1460 tl yaptırmadım agzım yandı bir dahakine hepsini yazdırıcam bütün ekipmanlarımı dahil edicem,kasko tüm zararımı karsılasın karsı tarafla ugrassın.

Alıntı comolokko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun. Ancak maddi hasar yerine keske sizin caniniza kast edilmesini en basta dusunup sikayetci olsaydiniz bu olmazdi. Bu gibi sahislar en agir cezalari almali
    neden sikayetci olmadınz derseniz kuzenimi 3 yıl önce suzuki gxr600 le kaza yaptıgında kaybettik,aile baskısından 5 yıl arabaya bindim,artık dayanamayıp ukteyi bitirmek istedim o muhabbete duyulmasını istemiyorum,mahkemeyle ugrasamam su durumda,öteki dünyada hakkımı ararım

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle fakat ben biraz kil bir insanım aracımın tamponuna vurdular diye yeni boyttıgım komple temiz olsun diye sinirlenip arabamı sattım..tessekürler

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Zarar gören ekipmanları da listeye eklettirin.
    ekipmanlarımda birsey yok toz toprak sadece kaskta ufak cızık var tessekürler

Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun, cok titiz davrandiginiz bir mala zarar gelince insan çok üzülüyor sizi anliyorum. Sakinilan göze cöp batar atasözü aklıma geldi.
    Canınızı sikmayin, pertlik bir durum yok gibi ama hakkınızı alın.
    öyle batıyor,bizim insanımızda salak hastalıkltır bu kapalı otoparkta tutuyorum,agac altına günese koymuyorum,yagmurda camurda binmiyorum toz toprakta binmiyorum neler oluyor.

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değer kaybı için dava açıp uzun süre uğraşmanız belki de bir avukata vekalet vermeniz gerekebilir, astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Pert etme ve az zararla tazmin durumu varsa değerlendirin bence.
    Alıntı gibigibi1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öyle yapmamak lazım ben de sizin gibi hata yaptım ama yanlış bu
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun kardesim bende kaza yaptim tutanak sonucuda gore 100de 100 hakli bulundum motorum joyride 200 2014 2124 tl masraf cikti sigorta odedi deger kaybi icin karsi tarafin. Sigortasina beyanname verdim 1000 tl deger kaybi parasi aldim..

tessekürler size özelden yazıcam yardımcı olrsanız cok makbule gecer

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Hocam tutanak doldurun expertise faturalari butun akeesuarlarinizi gosterin onlarida dahil etsin komisyon sonucu onaylandiktan sonra eger yuzde tuz hakliysaniz karsi tarafin sigortasina beyanname yazin aracininiz ekipmanlarinizin parasini talep edin.sigorta size oduyor sakin avukatla ugrasmayin ucretsiz siz talep edince sigorta oduyor zaten.uymayin cakala cukala

bir bilsnde bir bilene danıs demisler karsı taraf sirket üzerine kayıtlı sahis degil,öyle birsey olursa hem sahısa hem sirketten kayıp alıcaz gibi
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    üstad belli ki bundan sonra motoruna ısınman uzun sürecek.yerinde olsam perte çıkarttırır kasko değerini sigortadan talep ederdim.yok olmaz dersen de motorun değer kaybı parasını talep et kabul etmezlerse de eğer,dava aç kesin alırsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)