Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Tuhaf diyaloglar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Sağa çektim telefonla konuşuyordum polis yanaştı camı açtı

Polis:Genç bak bakalım bi
    Ben: Buyur abi
    Polis: Sigortan falan var mı
    Ben : Tabi var çıkarıyım mı ruhsatı
    Polis : Bak eminsin var demi ?
    Ben : Var var
    Polis: Burda full ekipman gezen olmaz bi sorgulayalım seni
    Ben : Tabi sorgulayın
    Polis: Tamam herşeyin tammış kaç basıyo bu
    Ben: 180 falan abi
    Polis: Hadi gel yarışalım mı
    Ben: İleride radar var almayım ben :D

Biraz daha ufak muhabbet döndü. Burada polislerle aramda çok güzel muhabbetler dönüyor.
    Geçen giderkende bir polis anons ve sirenle durdurdu dedim heralde yedik cezayı. camı açtı Helal olsun ekipmanın tam Allah kaza bela vermesin motorun güzelmiş dedi gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Cbr 250nin egzozu değiştirdim ışıklarda bekliyorum.Yeni egzoz hevesiyle ara gaz falan veriyorum.Yanıma volvo yanaştı cins cins baktı.o ara yeşil yandı.Ben durur muyum fırladım gittim. 3 saniye sonra volvo beni geçti.Bide korna çaldı. Buda böyle bir anımdır.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydos ormanında tek başıma gazliyordum, zirveye kimsenin olmadığı yere çıkıp sigara yakayım dedim çakmak almadığımı fark ettim.
    Hafta sonu orman kalabalık aşağıdan birinden ateş alayım dedim geri indim.
    Toplamda 10 kişi felan olan kız erkek karışık genc grubun yanına yaklastim, dedim;

Ben: Kardeşim afiyet olsun bi ateş alabilir miyim ?
    Gençlerden biri: Ohaa abi kaçlık bu ?
    Ben: 250'lik kardeşim, ateş varsa alabilir miyim ?
    Diğer bir genç: Benim abimde kırosçu, onda 1000lik var.(Evet 1000'lik cross dedi)
    Ben:Güle güle kullansın kardeşim, varsa bi ateş verirmisiniz gitmem lazim da.
    Yine başka bir genç:Abi teker yapabiliyon mu ?
    Kızlardan biri:Yiaa bırakın şu motoru tavuk yaniyo.
    Ben:Size afiyet olsun...

Arkada ki aileden rica ettim sağolsun surda masanın üstünde evladım al senin olsun çakmak bizde var dedi verdi.

1000'lik cross...
    Enduro deseydi keşke, GS 1200 felan...
    Belki oda benim gibi sonradan motor atmıştır :D
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250nin egzozu değiştirdim ışıklarda bekliyorum.Yeni egzoz hevesiyle ara gaz falan veriyorum.Yanıma volvo yanaştı cins cins baktı.o ara yeşil yandı.Ben durur muyum fırladım gittim. 3 saniye sonra volvo beni geçti.Bide korna çaldı. Buda böyle bir anımdır.
    CBR 250R bendede var ve herkesin geçmesine iin veriyorum basmaya kıyamıyor insan uzun süre bekleyip aldıktan sonra lakin 150 lik bir naked vardı RKS onunla senin yaptığın gibi yapardım bir gün işten çıktım tabi ben gececi olduğumdan benim iş çıkışım diğerlerinin işbaşı saatine denk geliyor neyse ışıklarda mavi bir peugeot 206 sanırım birazda eski model yanıma geldi kısık bir bakışma yeşil yandı bastırdım ama nereye basıyon adam uçtu gitti diğer ışıklarda yine kırmızı vardı bu sefer o varmıştı yanına gitmeye utandım benimde böyle bir anım oldu.
    CBR ile çok kapışıyorlar ss olduğundan aracından motoruna sürekli bir yarıştaymışsın hissi veriyorlar bakma sen onlara sucuların bile geçmesine izin veriyorum sıkıntı yok

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ulen suzuki herkese hayabusa dağıtmış kimse bir şey demedi bana neyseki zzr 1400üm var iyi gnlr
    zangiff bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende aksiyon bitmez eee nede olsa endurocusun..

o degilde tavuga acidim...tavuk dile gelip konuşsa ne derdi kim bilir...
    Benim civcivdede var bundan hemde 1000'lik derdi
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Ya bana çok komik geliyor ama bilemiyorum okula elimde kaskla üstümde motosiklet ceketiyle giriyorum arkadaşlarım +motosikletle mi geldin diyor - hayır olum minibüsle geldim de güvenliği elden bırakmayım diyorum bende nedense çok gülüyorum buna

Dun aksam abi arkamda kız var araçlı polis geldi yarisalim mi dedi
    -kız var abi arkamda sen yandaki arabaya şöyle dedim
    -eyi sen biliyon dedi
    ona söyledi galiba tam anlamadım
    Adam gaza bastığı gibi sağa çek anonsu ))
    Ne gulduk
    Bende biliyorum benim motoru 140dan sonra gitmicem diye inat etceginden .d (cbr 125-2006-40.000) maşallah

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kask takmayanları ve hataları uyarasım geliyor ama tartışma çıkacak endişesi ile hep son anda vazgeçiyorum. Neden böyle tahammülsüz olduk bilemiyorum, yolda herkesin suratlar bir asık, bir asabiyet, bir gerginlik var. Selam verene niye bana selam verdi acaba diye bir art niyet aranıyor. Komşu komşunun yüzüne bakmaz olmuş. Büyükşehirlerde bu artık zirveye çıkmış durumda. İstanbul'dan gideceğim günü iple çekiyorum gerçekten.
    MeLaNq0Liq bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amcanın seni torunuma alayım demesini bekledim.
    Ben daha çok 50-70 yaş arası amcalara hitap ediyorum

Tüm stajım ve meslek hayatımın ilk yılları göğüs servisinde geçmişti.Hasta sirkülasyonum onlardı hep.Maden anıları,ilk aşkları,gurbet hikayeleri oooooo neler neler.
    hiç unutmam bir amcanın kolunda Cindy Crawford a benzeyen kadın yüzü dövmesi vardı.Ona varmayınca, çukura atmış kadını(cinayet değil,ill bende öyle düşündüm) herkesin sevgi gösterişi farklı ne de olsa

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Geçen gün e5 te giderken Pendik civarlarında trafik her zaman ki gibi kilit.Arabanın biri pencereyi açıp "Kardeş bunu atkı diye aldık herhalde motorcuların kullandığı bir şeymiş" diye baf hediye etti.Sağ olsun var olsun.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    En guzeli pompacilarin muhabbetleri.Gecen benzin almaya girdim 19-20 yaslarinda pompaci ;

- Abi hayirli olsun kaclik bu
    +250 dostum sagolasin
    -guzel abi gecen annemde bana hediye 600rr aldi ama araba istiyorum ben kaca satabilirim onu evde duruyo oyle
    +bi kac saniye durakladim 'kac model kardesim kac paraya alindi'
    -son model abi iste 2017 eder heralde 25 filan
    +yarin hemen geliyorum aliyorum senden 28 e dedim ve arkadas yavastan fisi verip uzaklasti

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz önce ışıklarda geçen bir diyalog.

-3'ten 2'ye çekinde yanlıyor mu bu?
    -Bilmem hiç denemedim.
    -Niye ki?
    -Acemiyim.
    -Hadi ya.

Ve o bir şey daha sormaya hazırlanırken yeşil yanar.

Yazlıktayız bir arkadaşımla. Motor kullanmayı ikimiz de bilmiyoruz. (Hala bilmiyoruz)Babasının scooterını aldık, yazlığın içinde 1 tur atalım değişiklik olur dedik, nasıl olsa araba ve bisiklet kullanıyoruz ne olabilir ki dedik. Yol da dümdüz sahil yolu, sonunda da yazlığın içine kurulan semt pazarı tarzı bir olay var oraya kıvrılıyor. Düz yolda gayet tedbirli güzel güzel gittik. Hoşumuza da gitti, ilk o zaman düşünmüştüm lan birer tane alsak mı bunlardan diye. Neyse yol bitti pazarın içine kıvrıldık. Pazar toplanmış, pazarcı bir dayı günün yorgunluğunu bir bardak çay ile güneş altında iskemlesine oturmuş atıyor. Malum pazara girince iyice yavaşladık ve bir noktada durmak istedik. Yavaşladık, yavaşladık, yavaşladık. Ayaklarımız makinenin ayak koyma bölmesinde ve sonunda motor durdu. İkimiz de ayaklarımızı olduğu yerden çekmedik yani yere koymak aklımıza gelmedi. Bok çuvalı gibi sağa devrildik. Bizi gören dayı da lan olum siz ikiniz de gerizekalısınız he diye bağırıp gülmeye başladı. Gelip kalkmamıza yardım etti. İlk defa mı bindiniz dedi evet dedik. Böyle bir olay işte.
    Sam@ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)