Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motorcunun Kendince Adaleti Sağlaması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300
    bir de marifetmiş gibi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep motorcular mı götürücek aynayı

https://www.youtube.com/watch?v=-jqBO1jvvs8

bi dip not: şöförü kime benzettiniz ?
    o bir halk kahramanı.. K.K

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Hep ayna kırma vb. hareketleri eleştirsem de,hakkını hukuk yollarından aramalı haklıyken haksız duruma düşmemek gerek desem de ,şikayet vs yoksa texas'a döner dünya desem de, işin sonu çok daha kötü bitebilir desem deeeeeee

HELAL OLSUN, çok güzel ve temiz kırmış aynayı,köpeklik edip bariyerlere sıkıştırmış,adamın canına kasıt. Gitsin yaptırsın aynayı şimdi,motorcuyu ustaca manevrası,soğukkanlılığı ve tereyağından kıl çeker gibi AYNA'yı kırmasından dolayı ve devamın da yine çok sakin sürüşünden ötürü 10 üzerinden 10 verdim.Trasportırın allah belasını versin. Bir de , bu öküz ilk rastladığı motorcudan ya kaçacak ya üzerine kıracak veya nötr kalacak,geri dönüşü bir şekilde olacak bizlere

Tebrikler, örnek almayın bu hareketleri ama TEBRİKLER dostum.
    hayabusaxs bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bunu yapan adam annesine edilen her türlü küfrü yalayıp yutuyor demektir.
    Hayır bir de haklı olsa, sinirine hakim olamamış şöyle böyle der geçersin.
    Sen sol şeritte aptal gibi oynaya oynaya git, adam üstüne gelmeye başlayınca aynasını kır.
    İki tık fazla almak için anca bu kadar küçülebilir insan.
    000000, darkoffate ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kasıt durumunda o minibüsü sürenin ağzını yüzünü dağıtsa itiraz etmem de bana minibüsçü motosikletliyi görmedi gibi geliyor

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıp yazıp siliyorum büyüklerime saygısızlık olmasın diye, şu video da bile motorcuyu haksız çıkardınız ya pes yemin ediyorum.
    Kimin hakli kimin haksiz oldugu yonunden degil de, bu davranisin sen dahil bu forumdaki motosikletcilere nasil geri donecegi yonunden dusun bir de.

Bu araba surucusunun, trafikte uslu uslu motosikletinde giden sana bakis acisi ne olacak, ve sana nasil davranacak?

A. Aman uzak durayim, bunlardan biri gecenlerde aynami kirdiydi, aynisi basima gelmesin yine.

B. Ulan bu pe%$#nklerden biri gecenlerde aynami kirdiydi, bi durum olursa gosteririm ona gununu.

Velhasil bu okuz arkadasin yaptigi hayvanlik tum motosiklet suruculerine zararli. Kendi zavalli egosunu tamir icin tum motosiklet suruculerinin zaten yerlerde olan itibarina zarar veriyor, ve trafikteki potansiyel motosiklet dusmanlarinin artmasina sebebiyet vererek herkesi tehlikeye atiyor.
    Yasin D, MeLaNq0Liq ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıp yazıp siliyorum büyüklerime saygısızlık olmasın diye, şu video da bile motorcuyu haksız çıkardınız ya pes yemin ediyorum.
    Ben bu yorumu okuyunca videoyu izlemeye gerek duymadim forumda hep boyle seyler, aea nin dedigi gibi motorcu iyilikten olcek ama ondan once elinde sigara bir gozu kapali diger elinde tesbih sahin kullanan dayi seni ezmezse tabi
    Yasin D bunu beğendi.

Sol şeritte sola doğru onca yer varken minibüsün 3 cm dibinde konumlan, önünde ilerleyebilecek onca mesafe varken öndeki araca 2 saniye takip mesafesine kadar yaklaşmak yerine babanın tarlasında gezer gibi sağa sola bakın, sürücünün asla göremeyeceği kör noktada oyalan dur. Ondan sonra, minibüsçü bana bunu yaptı. Bu kafayla motor sürmek gerçekten tehlikeli.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motorcu düşmanı motorcular :D
    hasmet, metinkilic ve EmirE bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sol şeritte el kol bırak,trafiği okuma kalibresine sahip olma,adamın kör noktasında saniyelerce dur sonra ayna kır.

Bravo...

Şu arkadaşı savunanlar ise ayrı bi komedi. Böyle sürüyorsanız ve kulaklarınız sık sık çınlıyorsa ben nerede hata yapıyorum diye sormayın kendinize.
    Seko, RamonRojo, EnesBeyter ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Pulsar'la büyük cesaret yaptığı 135 den sonra ivmelenmiyor ki adam sinirlenip gaza bassa arkadan düşürürdü motorcuyu

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Akan trafikte sol şeritte tırtıl gibi gidersen kusura bakma o minibüs içinede alır seni ve hiç sesini çıkaramazsın. Güle oynaya gideceksen sağ şeride ya da ortaya geç sol şeridi işgal etme sende.

Bunun gibi hödükler yüzünden trafikte az olan motora saygı git gide azalıyor, şu görüntüleri savunmakta ayrı bir dünya tabi.

Kaska gopro takmak yasaklanmalı artık kafasına kamera geçiren kendini şovmen sanıyor.
    RamonRojo bunu beğendi.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Sol şeritte akan trafikte sen oyun havası oyna, trafiğe bakma, sonra bir başkası dikkatsiz davranıyor diye aynasını kırma hakkını kendinde gör.
    Sola kırarken görmeyen minibüsçüye ayna kırma cezası vereceksek, trafikte dingilliğin kralını bilinçli yapan motosikletlinin neresini kıralım?
    Daha o sol şerit yanındaki boşlukta bir kaza yapsa, o alanın "trafiğe kapalı alan" olarak sayıldığını bile bilmiyordur bu üstad(!) motorcu.
    darkoffate bunu beğendi.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Dünyayı kurtatdın bravo sana.Ne akıl kıtlığı olan memleketteyiz ya.Yaşı küçük olanlarda olayın ciddiyetini kavrayamamış olacak ki motorluyu haklı görüyor.Bakın gençler bunları örnek alıp yapmayın öyle şeyler.Başınıza çok büyük bela alırsınız.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj+kamera+atari müziği...

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Atarlı & dayak yiyen - dayağı sonuna kadar hak eden moto vloggetler kulübüne bir yeni üye daha

Ne şeritte gitmesini bilir, ne takip mesafesi bilir, ne kör nokta bilir. Bide bunu haklı görenler ve konuşmamak için kendini tutanlar var.

Allah size akıl fikir versin. Minübüsün aynasını onu görmediği için kırdı videsuna da koydu yorum yazıyorsunuz, peki minübüsçü aynamı kırdı diye bunu altına alıp ezse ne olucaktı ? sonra trafikde motorculara neden saygı göstermiyorlar ?

Motosiklet tehlikeli değildir, kamera ile kayot yapan motosiklet sürücüleri tehlikelidir ...

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    Yıllardır yorum yapmam forumda, ara ara 5dk-10dk bakarım bir şeylere ama buna yorum yapamadan geçemedim.

Küçük bir scooter motorum vardı zamanında ve trafikte dikkat eden taraf hep ben oldum. Araba bir anda şerit değiştirir mi? Önüme kırar mı? Işıklarda dururken bile arkadan gelen araç durabilir mi diye sürekli tetikte oldum ama şerit kenarından giden ezik motorcu da olmadım hiç bir zaman.

Şu an motorum yok ama araba kullanırken bile motorcuları koruyarak kullanıyorum. Motorcuyu diğer araçlardan kolluyorum, çarparsa motorcuya değil benim aracıma çarpsın diyerekten pozisyon alıyorum. Ama şu videoları gördükçe motordan da motorcudan da soğuyorum. Kafasına kamerayı takan olay olsun da video paylaşayım diye saçma sapan hareketler yapıyor ve bunu meziyet gibi forumlarda paylaşıyor.

Arkadaşı tebrik ediyorum, o hızla giderken ayna kırabiliyor daha da kötüsü forumun yarısı buna destek çıkıyor. Bir eliyle telefonda mesaj atan araç şoförünü savunmuyorum ama motor üstünde bin bir türlü hareket yapan, sürekli şerit değiştiren motorcunun da savunulacak bir yanının olmadığını düşünüyorum. Motorcuyu koruyacak olan kask değil kaskın içindeki olduğunu hatırlatmak isterim.
    hasmet ve ilker a. bunu beğendiler.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Fakat 2 video'da arkadaşınsa eğer çok profosyonel ayna kırma konusunda. Geliştirmiş kendini. Çatır çatır çutur kırıyor

İnşallah transporterci motorculari ezme tarafına değil de bulasmama yoluna gider.

Motorun üzerinde silah ve bilimum kesici delici aley taşıyan ve çok gözü kara deli adamalarda var. Arabadakilerde biraz cekinsinler bence. Biraz korkmak ve bulaşmiyim hissi iyidir.

Araba sürücülerine hiç acımıyorum.

emreengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Adamla taşak geçer gibi oyna yolda adam sola geçince doğal olarak kör noktada kalırsın birde şöförü uyarırsın bu direk bodozlama dalıyor aynaya kusura bakmayın ama izmitte yapıcak aynı hareketi aynayı adamın götüne sokarlar
    RamonRojo bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ne motosikleti sürücüsünün ne de araç sürücüsünün savunulacak bir yanı var. Araç sürücüsü elinde telefonunu kurcukluyor motosiklet sürücü en sol şeridi dans ede ede üstelik araçların genel de kör noktasında değişken hızlarla ilerliyor. Kısaca 2 mal birbirini bulmuş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)