Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Motorcunun Kendince Adaleti Sağlaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcuyu hakli goren zihniyettekiler arasinda anket yapsak, kacinin hayatinda otomobil surup surmedigini sorsak sonucun 100 kiside 1 cikacagi kanaatindeyim.

Ben mesela bu videodaki arkadasin kamerasini bir tarafina sokmak istiyorum. Virus gibi yayiliyor bu kamerayi takip ilk gordugu 4 tekerlekli araca sacma sapan bir nedenle kufur edip zarar vererek cemkirme videolari.
    türkiyede yaşı gelmiş,araba kullanmayan kaç kişi vardır diye sormak gerekir. Erkekler kaç yaşında başlar araba kullanmaya, kaç kişi kullanmıyordur... kısacası yanlı bir teori...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o 1 kişi benim
    ben de o 1 kişiyim :D allah allah bi yanlışlık var hesapta
    Salurbey ve EmirE bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada bu herifi savunanlar videoyu tekrar tekrar izlesin. (kendi iyilikleri için, böyle bir pozisyona düşmemek için izlesin) Sonra da bu herifin diğer videolarına baksınlar, bunun nasıl bir manyak olduğunu iyice görsünler. Durmuş taksiden inen yolcu sağ kapısını açarken araya girip kapıya çarpışını, sonra da kadın yolcuya benim masrafımı öde diye çemkirmesini görsünler.

Sırf karşısında motor gördüğü için cart diye üzerine kırdığı iddia ediliyor, alakası yok. Videonun başından beri transpoter tüm şerit değiştirmelerini çok soft yaptı. Burada sen motorsun, karşındakini okuyacaksın. Adam trafikte kalmak istemiyor, sinyal kullanmıyor, ama geçiş hareketlerini yumuşak şekilde yapıyor, ayrıca motorculara karşı bir aksi durumu da yok. Videonun başında kardeş kardeş gidiyorlardı işte. Adamın sürüş profili bu ve sol şerit açıldığı anda da sola geçecek belli bu. Önce senin geçmeni bekledi, sen herifin yanına geldin oyalandın, sol şerit akmaya başladıktan sonra şıkıdım mıkıdım oynadın. Bunun trafik dilinde adı var, ben senle oynuyorum arkadaş diyorsun adama. O da seni mi bekleyecek sanıyorsun? Yaptığı hareket sana uyarı vermek aslında. Yavaş yavaş sola geliyor, oyalanma demek bu. Ya gaza basacaksın ya frene basacaksın, ama şerit artık akmaya başladığında 20 cm dibinde oyalanmayacaksın. Öldürme niyeti olsa tam sol kırıverir yapıştırır seni bariyere, ne öldürme niyeti, saçmalamayın!

Trafikte bencil olmayacaksınız, transpoterın sola geçebilmek için belli bir mesafeye ihtiyacı var, o zaman aralığını kaçırırsa sola geçemez, ama sen motorcu olarak istediğin gibi oraya buraya girebilirsin. O zaman karşıdakine anlayışlı olacaksın. Keyif yapacaksan çek sağ şeride orda tıngır tıngır git yap keyfini. Sol şeritte bu olmaz. Transpoterın yaptığı, hafif sola meyil ederek motorcunun oyalanmasına son vermektir. Bunu böyle bilin, böyle anlayın, aynı pozisyona girmeyin.

Bir de bu pozisyonlara girmemek için illa eğitim almış olmak gerektiğini savunan arkadaşlar var. Mesela Zaferce, diğer yazılarını da okuyorum, tamam teorik olarak güzel yazıları var. Ama "eğitimsiz adamı kaale almam", ya da "yol eğitimi almadıysan hep yanlış yaparsın" gibi yaklaşımlar doğru değil. Mesela Zaferce'nin bu video özelindeki çözümlemesi de doğru değil. Bu kadar eğitim almış biri olarak transporterın motoru kör noktada kaldığı için görmediğini ve orada olduğunu bilmeden sola geldiğini düşünüyor. Bu yanlış. Motorun orada olduğunu bal gibi biliyor transporter. Daha önce sol arkasında gördü, artık kör noktada kalıp görünmüyor olması önemli değil. Havaya uçmayacağına göre motor orada kör noktada. Transporter sürücüsü de bunu biliyor. Zaten bunları biliyor, öngörebiliyor olmasa transporter gibi büyük bir aracı kullanamaz. Orada olduğunu bildiği ve oyalanmasını kesmek istediği için son derece yavaş şekilde sol şeride geçmeye başlıyor. Bu pozisyonun doğru çözümlemesi budur. Adam motorun farkında ve sola yanaşmasının bir amacı var, amacında da haklı.

Zırnık kadar eğitim almadım, 12 yıldır motor kullanıyorum, 22 yıldır araba kullanıyorum, 10 yıldır kamyon kullanıyorum. 1 sefer böyle bir pozisyona düşmedim. Bu pozisyonlara düşmemek için esas gerekli olan trafik kültürüdür. Yol eğitimi bir şekilde trafik kültürünü de kapsıyorsa tamam yol eğitimi aldığın zaman da bu pozisyona girmezsin. Ama trafik kültürü sadece yol eğitimi ile sahip olunacak diye bir kaide yok. Eğitim almayan adam da trafik kültürüne tecrübesi ile sahip olur ve bu pozisyona düşmez. Zaten eğitim denilen şey de kutsal kitap gibi göklerden gelmiş değildir, çok sayıda sürücünün çok uzun yıllar boyunca edindiği tecrübelerin standartlaştırılmış halidir. Bir kimse kendi tecrübelerini de standartlaştırabilir. Bunu yaptığında, kendi kullanmak istediği düzeyde gayet de risksiz bir şekilde motorunu kullanabilir.
    Altınaimzamıatarım.com
    capozzz bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Burada bu herifi savunanlar videoyu tekrar tekrar izlesin. (kendi iyilikleri için, böyle bir pozisyona düşmemek için izlesin) Sonra da bu herifin diğer videolarına baksınlar, bunun nasıl bir manyak olduğunu iyice görsünler. Durmuş taksiden inen yolcu sağ kapısını açarken araya girip kapıya çarpışını, sonra da kadın yolcuya benim masrafımı öde diye çemkirmesini görsünler.

Sırf karşısında motor gördüğü için cart diye üzerine kırdığı iddia ediliyor, alakası yok. Videonun başından beri transpoter tüm şerit değiştirmelerini çok soft yaptı. Burada sen motorsun, karşındakini okuyacaksın. Adam trafikte kalmak istemiyor, sinyal kullanmıyor, ama geçiş hareketlerini yumuşak şekilde yapıyor, ayrıca motorculara karşı bir aksi durumu da yok. Videonun başında kardeş kardeş gidiyorlardı işte. Adamın sürüş profili bu ve sol şerit açıldığı anda da sola geçecek belli bu. Önce senin geçmeni bekledi, sen herifin yanına geldin oyalandın, sol şerit akmaya başladıktan sonra şıkıdım mıkıdım oynadın. Bunun trafik dilinde adı var, ben senle oynuyorum arkadaş diyorsun adama. O da seni mi bekleyecek sanıyorsun? Yaptığı hareket sana uyarı vermek aslında. Yavaş yavaş sola geliyor, oyalanma demek bu. Ya gaza basacaksın ya frene basacaksın, ama şerit artık akmaya başladığında 20 cm dibinde oyalanmayacaksın. Öldürme niyeti olsa tam sol kırıverir yapıştırır seni bariyere, ne öldürme niyeti, saçmalamayın!

Trafikte bencil olmayacaksınız, transpoterın sola geçebilmek için belli bir mesafeye ihtiyacı var, o zaman aralığını kaçırırsa sola geçemez, ama sen motorcu olarak istediğin gibi oraya buraya girebilirsin. O zaman karşıdakine anlayışlı olacaksın. Keyif yapacaksan çek sağ şeride orda tıngır tıngır git yap keyfini. Sol şeritte bu olmaz. Transpoterın yaptığı, hafif sola meyil ederek motorcunun oyalanmasına son vermektir. Bunu böyle bilin, böyle anlayın, aynı pozisyona girmeyin.

Bir de bu pozisyonlara girmemek için illa eğitim almış olmak gerektiğini savunan arkadaşlar var. Mesela Zaferce, diğer yazılarını da okuyorum, tamam teorik olarak güzel yazıları var. Ama "eğitimsiz adamı kaale almam", ya da "yol eğitimi almadıysan hep yanlış yaparsın" gibi yaklaşımlar doğru değil. Mesela Zaferce'nin bu video özelindeki çözümlemesi de doğru değil. Bu kadar eğitim almış biri olarak transporterın motoru kör noktada kaldığı için görmediğini ve orada olduğunu bilmeden sola geldiğini düşünüyor. Bu yanlış. Motorun orada olduğunu bal gibi biliyor transporter. Daha önce sol arkasında gördü, artık kör noktada kalıp görünmüyor olması önemli değil. Havaya uçmayacağına göre motor orada kör noktada. Transporter sürücüsü de bunu biliyor. Zaten bunları biliyor, öngörebiliyor olmasa transporter gibi büyük bir aracı kullanamaz. Orada olduğunu bildiği ve oyalanmasını kesmek istediği için son derece yavaş şekilde sol şeride geçmeye başlıyor. Bu pozisyonun doğru çözümlemesi budur. Adam motorun farkında ve sola yanaşmasının bir amacı var, amacında da haklı.

Zırnık kadar eğitim almadım, 12 yıldır motor kullanıyorum, 22 yıldır araba kullanıyorum, 10 yıldır kamyon kullanıyorum. 1 sefer böyle bir pozisyona düşmedim. Bu pozisyonlara düşmemek için esas gerekli olan trafik kültürüdür. Yol eğitimi bir şekilde trafik kültürünü de kapsıyorsa tamam yol eğitimi aldığın zaman da bu pozisyona girmezsin. Ama trafik kültürü sadece yol eğitimi ile sahip olunacak diye bir kaide yok. Eğitim almayan adam da trafik kültürüne tecrübesi ile sahip olur ve bu pozisyona düşmez. Zaten eğitim denilen şey de kutsal kitap gibi göklerden gelmiş değildir, çok sayıda sürücünün çok uzun yıllar boyunca edindiği tecrübelerin standartlaştırılmış halidir. Bir kimse kendi tecrübelerini de standartlaştırabilir. Bunu yaptığında, kendi kullanmak istediği düzeyde gayet de risksiz bir şekilde motorunu kullanabilir.
    konunun hikayesi, destanı ıvırı zıvırı bizi ilgilendirmiyor. Baştan izlenecek durum da yok. Adamın ne olduğu da ilgilendirmiyor. Videoyu izliyorum ve araç sürücüsü cinayete teşebbüs etmiş hakettiği cezayı almış...

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Ayna kırıldı mı bana katlandı gibi geldi. Ortada kırmak fiili yoksa suçtan bahsedemeyiz.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    konunun hikayesi, destanı ıvırı zıvırı bizi ilgilendirmiyor. Baştan izlenecek durum da yok. Adamın ne olduğu da ilgilendirmiyor. Videoyu izliyorum ve araç sürücüsü cinayete teşebbüs etmiş hakettiği cezayı almış...
    Herkes istediği gibi düşünür, istediği gibi hareket eder vs, ama işte sonuçları oluyor. Sen buradaki olayı cinayete teşebbüs olarak görürsün (ben de sana içimden gülerim ancak), düşüncende de elbette özgürsün. Sonra cinayete teşebbüs etmiş, aynası kırılmış hak etmiş diye düşünürsün, bunda da özgürsün. Ama işte uygulama sıkıntı Mesela ben işime gidiyor olayım, işimi bir an önce halletmek istiyor olayım. Mevzu iş olduğu için zaten bir stres içinde olayım. Sonra ortada bir sebep yokken birisi benim yanıma gelsin, yolumu kessin, 20 cm dibimde elini gidonundan çeksin, kafasını yoldan ayırsın, dans etsin bilmem ne (ne yaparsan yap aslında banane ama neden yolumu kesiyorsun? Bunları benim yolumu kesmeden yap?). Beni oraya hapsetmeye çalışsın. İşte bunu uygulamaya kalktığında ben de ona uyarı veririm arkadaş, ona doğru yanaşırım ki bir an önce bassın gitsin ben de geçeyim. Ben bunu yaptığımda aynamı kırmaya kalkarsa artık daha büyük sıkıntı. Motor da kullanıyorum ben, hareketlerini tahmin ederim yakalarım yani. İşte yakaladığım an en büyük sıkıntı onun için.

Bu sebepten herkes ne düşünürse özgür, ama uygulamak sıkıntı olur. Benden sizlere tavsiye, bunlar yanlış işler girmeyin bu işlere.
    MeLaNq0Liq ve hasmet bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Herkes istediği gibi düşünür, istediği gibi hareket eder vs, ama işte sonuçları oluyor. Sen buradaki olayı cinayete teşebbüs olarak görürsün (ben de sana içimden gülerim ancak), düşüncende de elbette özgürsün. Sonra cinayete teşebbüs etmiş, aynası kırılmış hak etmiş diye düşünürsün, bunda da özgürsün. Ama işte uygulama sıkıntı Mesela ben işime gidiyor olayım, işimi bir an önce halletmek istiyor olayım. Mevzu iş olduğu için zaten bir stres içinde olayım. Sonra ortada bir sebep yokken birisi benim yanıma gelsin, yolumu kessin, 20 cm dibimde elini gidonundan çeksin, kafasını yoldan ayırsın, dans etsin bilmem ne (ne yaparsan yap aslında banane ama neden yolumu kesiyorsun? Bunları benim yolumu kesmeden yap?). Beni oraya hapsetmeye çalışsın. İşte bunu uygulamaya kalktığında ben de ona uyarı veririm arkadaş, ona doğru yanaşırım ki bir an önce bassın gitsin ben de geçeyim. Ben bunu yaptığımda aynamı kırmaya kalkarsa artık daha büyük sıkıntı. Motor da kullanıyorum ben, hareketlerini tahmin ederim yakalarım yani. İşte yakaladığım an en büyük sıkıntı onun için.

Bu sebepten herkes ne düşünürse özgür, ama uygulamak sıkıntı olur. Benden sizlere tavsiye, bunlar yanlış işler girmeyin bu işlere.
    bu yaklaşımda bi sıkıntı yok zaten. Ben araba sürücüsü olsaydım aynı durumda. Çok sinirliysem söverim basar geçerim. Motorcu olsam, söver geçerim. Ama bu şekilde davranmayan birileri de var. Bana göre magandalığa karşılık magandalık yapılmış bu bence tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

o değilde başka merak ettiğim bişey var forumda küfür etmek hakaret etmek ona buna saydırmak serbest mi?

Motosikleti
    .
    Motosiklette oynamak nedir ya.

Ritim filan tutuyor.

Ciddiyetsizlik problemdir.

Sen yaptığın işi ciddiye almazsan seni kimse ciddiye almaz.
    doghouse ve MeLaNq0Liq bunu beğendiler.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ezmek gerek o halde millet arabanın içinde müziği son ses açsın zıplasın hoplasın kimse üstüne süremez ama motor olunca ez yae insanlar arabanın içinde neler yapıyor en basit telefon konuşuyor veya makyaj yapıyor veya dans ediyor ellerini bırakıp. Göbek atan var.

Motorda olunca ezelim. Ölsün cezası bu ellerini bırakmanin ÖLÜM
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Ezmek gerek o halde millet arabanın içinde müziği son ses açsın zıplasın hoplasın kimse üstüne süremez ama motor olunca ez yae insanlar arabanın içinde neler yapıyor en basit telefon konuşuyor veya makyaj yapıyor veya dans ediyor ellerini bırakıp. Göbek atan var.

Motorda olunca ezelim. Ölsün cezası bu ellerini bırakmanin ÖLÜM
    Senin araba kullanmadığın çok belli ya.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Doğru tespit hic kullanmadım. Yazdıklarım hayal ürünü

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bu olay normal bir sıkıştırma olayı değil. Motosiklet kullanan arkadaş bariz bir şekilde "bir olay çıksın da tık alayım" diyor. Kasıtlı olarak şerit değiştirmek isteyen minibüsün yanında gazı bırakarak bekliyor. Araç sürücüsü gazlayarak şerit değiştirmeye başladığında motosikletli oynamaya devam etse minibüsün arkasında kalacak zaten sıkışmayacak(1:42). Ama bizim atarlı motorcu ne yapıyor? Gazı açarak minibüsle beraber hızlanıyor(1:46). Zorla kendini sıkıştırtıyor sonra da güya intikam alarak aynaya saldırıyor.

Siz yolda yürürken bacak kadar veledin biri gelip sizin önünüzde dursa, yanından geçmek istediğinizde o yöne doğru önünüzü kesse o veledi kenara itip yolunuza devam ederseniz ne olur? Bir insanı ittiğiniz için suçlu olursunuz. Ama o çocuk da tahrik ettiği için suçlu olmuş olur.
    MeLaNq0Liq ve capozzz bunu beğendiler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    10 saniye sol şeritte dans ediyo sonra sıkıştırınca ''ay biz ölürüz'' oluyor.Ben o transporter sahibi olsam aynayı kırdığı gibi motoruna vururdum lavuğun.Adam suçlu olsa bile asıl suç motosiklet sürücüsünde.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Yakın bir geçmişte yüzlerce sayfaya uzanan bir konu vardı daha sonra modlarımız sohbet bölümüne taşımıştı o konuyu aklıma o geldi konu amacından o kadar çıkmıştı

Gülmeden edemiyor insan bazı zihniyete gerçekten empati bile yapamıyorum nasıl insan bu şekil düşünebilir ???
    "Olayı sırf ellerini bıraktığı için öldür" olarak gören kişiler var sadece yazık diyorum cidden yazık okumadan yazmak en büyük sıkıntımız milletce halbuki az yukarıdaki arkadaşlar ne kadar güzel anlatmış olay "el bırakmak" değil orada oyalanması "motorcu"nun ölümüne kast edecek birşeyde yok ortada hareketler soft ama bunca şeye rağmen yok motorcuyu öldürdü gibi davranıyorsunuz.
    Bakalım daha ne kadar uzayabilecek bu konu ...
    capozzz bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Beyler, Herkes yorumunu yazıyor. Ben bu şekilde yorumladım. 100 lerce sayfa daha yazarım gerek duyarsam,sıkıntı yok.

Aslında düşündüm,transporter aa haksızlık ediyorum. Ezip öldürücekti, sen motorcuya bak nasıl oyalanirsin nasil ellerini bırakırsin. Cezası ölümdür ya bunun. Transporterci kusura bakma,hakkını yedim.

Hatta yağlı kaziga asıp derisini yuzmek gerek

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Transporter'ın sol şerite geçmeye başladığı kare.

https://i.resimyukle.xyz/SAGdB.jpg

Transporter'ın kör noktasında onunla aynı hızda gidiyor ve ellerini bırakıyor. Hala daha motosikleti savunan varsa şu kareye bir daha baksın.
    sen buna kör nokta mı diyorsun? motosiklette biz aynaya baktıktan sonra birde omuz kontrol yapıyoruz peki transporterde biz zahmet kafayı çevirip baksa motosikleti görmeyecek mi?

millet habire araya dalmasın diye bazen takip mesafesi diye bir şey kalmıyor önümdeki arabayla.

rezil araç kullanıcılarını savunup durmayın, kırılan ayna onu akıllandıracaktır.

not: motosikletçinin şimarıkça tavırları benimde hoşuma gitmedi ama transporter burada suçlu ve aynı durumda motosiklet yerine bir taksi olabilirdi ve eminim imkanı olsa o takside gelir transporterin aynasını kırardı, yani burada motorcuya özel bir gıcıklık yada hata söz konusu değildir yani transporter genel olarak hatalı sürüş yapmış.

hem böyle durumlarda sinyal verecek ki arkadaki araç yavaşlama imkanı bulsun.

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 saniye sol şeritte dans ediyo sonra sıkıştırınca ''ay biz ölürüz'' oluyor.Ben o transporter sahibi olsam aynayı kırdığı gibi motoruna vururdum lavuğun.Adam suçlu olsa bile asıl suç motosiklet sürücüsünde.
    transpotırın hatalı olmasına rağmen motorcunun şimarıklığı benide kızdırdı doğrusu.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı comolokko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... Videoyu izliyorum ve araç sürücüsü cinayete teşebbüs etmiş hakettiği cezayı almış...
    Cinayete tesebbus oyle olmaz. Olsaydi o motosikletli o video'yu internete koyamazdi.

Ayna kirma cezasini kim neye gore hakketmis? Bakin asagidaki arkadas gibi ben de o motosikletliye kendimce hakkettigi cezayi vermeye calisabilirim mesela. Arkamdan aynami kirmak uzere yanima gecmek uzereyken bir aci frene bakar arka tampona yapismasi. Ustelik te takip mesafesine riayet etmedigi icin o suclu olur.

... İşte bunu uygulamaya kalktığında ben de ona uyarı veririm arkadaş, ona doğru yanaşırım ki bir an önce bassın gitsin ben de geçeyim. Ben bunu yaptığımda aynamı kırmaya kalkarsa artık daha büyük sıkıntı. Motor da kullanıyorum ben, hareketlerini tahmin ederim yakalarım yani. İşte yakaladığım an en büyük sıkıntı onun için.
    Zaten bi gun de basina gelir oyle bisey. Cekirge 1 sicrar, 2 sicrar,...

Bu arada niye adamin dansetmesine bu kadar takildi millet anlamadim yahu. Evet, dikkati dagitiyor ve gerektiginde tepki hizini azaltiyor vs. ama sanki asil mesele oymus gibi orantisizca buyutulmus mesele...
    capozzz bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kusura bakmayın,son yazılanları okuyamadım konuya dair. Kürdanla detaylı temizlik vardı.

Yeni açılımlar olmamış. Motorcuya ölüm

Sevgili arkadaşlar, video sahibini tanımıyorum. Geçmiş videolarına bakmadan,tarafsız şekilde,yanlizca konuya eklenen kısmını kendime göre değerlendirdim.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    yolda dans ede ede git, orta şeritteki arabayla aynı hızda seyret sonra yok efendim beni sıkıştırdı.
    şu motorcu atarları bir gün bitse artık.
    istanbulda her hatalı şerit değiştirenin aynasını kırmaya kalksak ayna kalmaz.
    Malebranche bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    https://www.instagram.com/p/BVUlBs2gOCk/

Instagramda üşenmezseniz izleyin,bu adamı kurşuna dizmek gerek.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    https://www.instagram.com/p/BVUlBs2gOCk/

Instagramda üşenmezseniz izleyin,bu adamı kurşuna dizmek gerek.
    Kimse dans eden ölsün demiyor ki zaten. Sorun dans etmesi değil başka araçlara saygı göstermemesi, sol şeritte babasının tarlasında gider gibi gitmesi. Sıkışmadan rahatlıkla minibüsün önünde veya arkasında konumlanacağı halde ısrarla sıkışacak konumda durması. Tekrar yazıyorum ilk videodaki motosiklet sürücüsü gazı kapatarak oynamaya devam etse sıkışmayacaktı. Ama kendisi nedense tam da minibüs sola kaymaya başladığında hızlanmaya başladı. Ve çaprazında minibüsü göre göre daralan boşluğa girdi. Çünkü derdi bir yerden başka bir yere seyahat etmek değil youtube kanalı için malzeme toplamak.

Linkini verdiğin videodaki adamı kimse sıkıştırmıyor bil bakalım neden?
    capozzz, Thracian ve artemis99 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)