Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dominar 400 tanıtım NTV 0'dan 100'e (video eklendi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=aXQkHXWgRWc

gorselı ekleyemesem de lınk bu :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı erhan_karagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Top speed 164 denmiş yalnız ne jadar 164 mesela ne oranda doğru gösteriyor,

Pulsarda 157 de kesiciye giriyordu ölçümlerimizde yaklaşık %15 civarı fazla yazdığını gözlemledik gerek gps ölçümü olsun gerek digerbaraçlarla kıyasında top speed de sınıfta kalmıştı.

Kaldıki 200 lük bir motordan zaten bu hızları beklemiyoruz fakat geeçekçilik önemli

Bu motorda da ktm ile kıyas yapılıyor ama yanından geçemeyecegine eminim benzer oldugu söylenen ve daha fazla teknolojiden bahsedilip fazla buji konularak daha düşük beygir üretmek nedir anlayamadım hala tek şüphem olmayacak konu konforu olsa gerek çok begenırdım Pulsarda komforu
    Pulsarın kadranının fazla gösterdiğine dair kanıtları paylaşır mısın? Bana %15 çok abartı geldi çünkü Temde E5 te sırıtmıyor gidişiyle
    hız sınırının 132 olduğunu varsayarsak

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cs400 hangi ülkelerde satılıyor?

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    %15 diyen neye göre diyor anlamıyorum. pulsarımla temde 110 ile giderken yanımdaki renault fluence ın kadranında da 110 yazıyordu. bunu bizzat birkaç otomobille denedim. seat ibiza, fiat doblo. hepsiyle de aynı yazıyordu. zaten tüm araçlarda küçük bi miktar fazla gösteriyor hepsinde geçerli bu. ama %15 çok büyük bi sapma. bunun ne demek olduğunun farkında olalım. ayrıca gps falan diyorsunuz ama kim hangi gps ile hatasız ölçüm yaptı da burda %15lik sapmadan bahsediyor?

Saffet Üçüncü denen adama ver parayı, istersen en dandik çin malı motoru ver tanıt de, o motor dünyanın en iyi motoru olur.
    Adamın tanıttığı araclar ile ilgili birtek olumsuz eleştiri yaptığını göremezsiniz. Adam hayatını böyle kazanıyor.
    Dolayısıyla o adamın söyledikleri zerre kadar umurumda olmaz.
    nokiaxxx bunu beğendi.

erhan_karagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme SÜPERMOTO / ENDURO
    Motorumu sattım uzun yolda yetersiz bulduğum için mt03 aldım kanıt demişsiniz lakin şu an öyle bi durum yok duke 390 la karsılastırdık max 144 yaptığımı söyledi ben kesicideydim yani yaklaşık bi tahmin dedim yüzde 15 diye siz hesaplayın artık yüzde kaç yapıyor sonra kesicide 157 yi görünce böbürlenerek 160 a az kalıyor diyesi geliyor insanin dişli değişerek 160 ı geçtiğini söyleyenler var ben realiteden yanayım 110 sa 110 göstersın kardesim neden fazla gösteriliyor benim kıçı kırık kimsemin beğenmediği mondialim kılı kılına dogru gösteriyordı 250lik makina 139 u geçemiyordu çok memnun olmama ragmen yetersız pulsar 157 de kesıcıye giriyormus diye aldık sonuç.ne sadece hüsran ilk 5 bin km de satım sadece komfordan memnundum bi kac ayda 2 bin lira zarar öyle üç bes km nin hesabıını yapmam da 15 km de hesabını yaparım ayrıca çökünce 5 litreyi rahatca yakıyordu 200 cc makina nerde kaldı üç buji yakıt verimliliği. Alınırmı alınır yenı kullsnıcıya bitirim ama ikinci motor olmaz dominarda olmaz 18 bin tl verip de 35 beygir almak duke ile kıyaslayıp saçmalık sert sele denmiş yaparız bi jel sele dertmi kaç kuruş sele için motor mu alınır açıkcası dominar değil lakin cs400 gelseyfı bu rakamlara evet yakardı ortalıgı lakin dominar fiyat performans ürünü değil sahsi görüşüm haklı millet fiyatlar arttı lakin bu paralara cok alternatif ikinci el var umarım düşerde fiyatlar kullanıcıların yüzü güler
    nokiaxxx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)